Kafejnīca Ķēķis - Sabojāts deserts

Iegājām 18: 50 kopā ar draugu uz kafejnīcu ķēķis paēst vakariņas. Ienākot redzējām, ka daži ēdieni ir pagatavoti, nolēmu, ka paņemšu no pagatavotā tunča salātus un desertu, pie kases pasūtīju vistas burgeru. Tunča salāti ir Ok, Burgers - negaršīgs, deserts - sabojāts. Deserta sastāvs: biezpiena putukrējums, selgas cepumi un konservēti persiki. Viss bija garšīgi līdz persikiem, persiki pēc garšas bija sabojāti, arī bija smaka no tām, iedevu savam draugam pagaršot, mazums man vienai tā šķiet... Bet nē, nekļūdījos, deserts sabojāts, ar pelējumu. Paldies kafejnīcai ķēķis, vairāk uz šejieni neiešu. Ā, un jā, tualetes uz vietas nav.

Z zilais valis 26.09.2019

Kas ir tuolete? Pirmo reizi tādu vārdu dzirdu!

G Gunars1987 27.09.2019

Tā djetka tev ir Latvija neviss Germany vai Switzerland...

O Otis 27.09.2019

''''Ienākot redzējām , ka daži ēdieni ir pagatavoti , nolēmu , ka paņemšu no pagatavotā tunča salātus un desertu''''.
Persiks konservēts tāds atnāk no rūpnīcas. Par degustēšanu nevienam darbiniekam tur nemaksā.