www.sudzibas.lv Kadrijas Valertes Apkrāpj vecus cilvēkus

Kadrijas Valertes - Apkrāpj vecus cilvēkus

Sveiki. Vēlos jūs norādīt Kadrijas valertesnoziegumu ,par veco cilvēku apkrāpšanu.
Viņa izkrāp naudu un ir ļoti viltīga sieviete. nekad viņai nedrīkst uzticēt savu bankas karti un internet banku.
No manim viņa izkrāpa 1431 eiro. Mab ir 72 gadu un vairs nevaru savilkt galus pēc viņas izdarīto Esiet uzmanīgi!

L

https://www.facebook.com/kadrijaodria.valerte - šī?
:((( Nu pirmkārt tā ir taisnība ko jūs šeit rakstāt, vai nē? Viņā izskatās pēc kaut kādas M..A..UKAS. Briesmīga.
Un ja jau Dohā strādā, vai tiešām jākrāpj nauda citiem? Nesaprotami. Izskatās ļoti nesmagas uzvedības :(

U uns 03.05.2021

vienā bildē vispār plika, :(( no comments

U uns 03.05.2021

izskatās, ka viņā sev meklē bagātu veci, tādēļ publicē šīs piedauzīgās bildes pusplika.

A Alis' 03.05.2021

Acīm redzami šeit kādam trūkst uzmanības. Forša, jauka meitene. Kāds laikam palicis ar garu degunu 😂

P Patiess Fakts 04.05.2021

kas tā tāda par pliko? Kāpēc publicē šīs bildes?