www.sudzibas.lv Kabuleti Fruit Krāpšana, slikts serviss, nožēlojami darba apstākļi.

Kabuleti Fruit SIA - Krāpšana, slikts serviss, nožēlojami darba apstākļi.

Sveicināti. Vēlos vērst to cilvēku uzmanību, kuri plāno sākt strādāt SIA Kabuleti Fruit. Pirms neilga laika sāku strādāt minētajā darba vietā. Izbrīnu izraisīja šausminošie darba apstākļi, vienaldzīgā un izsmejošā attieksme no vadības puses. Šis ir uzņēmums, ja to tā varētu nosaukt, kurš saistīts ar pārtikas produktu uzglabāšanu, apstrādi utt. Tas nozīmē, ka pārtikas produktiem vajadzētu tikt apstrādātiem īpaši sterilos apstākļos. Diemžēl tā viss nav. Darbinieki neievēro nekādus sanitāros principus. Labierīcību NAV. Darbinieki nokārtojas noliktavas telpās, kur nu kurais. Biju neizpratnē par ko tādu. Šķiet, ka PVD savu mūžu nav bijuši šajā noliktavā. Varbūt būtu vērts paviesoties!

BondsBonds 01.11.2016

Ticu, šoreiz ticu!

BondsBonds 13.01.2017

Pārsaukuši vai radījuši paralēlu uzņēmumu Laki Fruit.

J Janis Janis 19.02.2018
Krāpšana

Visiem pārtikas piegādātājiem iesaku pārdomāt savu sadarbību ar šo uzņēmumu. Ja vēlaties nodarboties ar labdarību un nesaņemt naudu pa piegādāto preci tad vēlu veiksmi.

J Janis Janis 28.02.2018
Krāpšana

Minētais uzņēmums iepērk preci no latvijas zemniekiem ar pēcmaksu, bet pienākot apmaksas datumam no samaksas par piegādāto preci izvairās!

H Hartek Distribusjon 23.10.2019

esmu izbriniits par dazhu komentetaju sahutumu ar ko vinji ir sadarbiiiba..vai tas ir darbienieks vai uznemums. Rumbus princips ir un paliks aizvesture no 90-2000g. kad tajos vecajos laikos shadi objekti bija veel funkcioneejoshi un pieprasaiiti jo bija modee bodiites un kioski utml. laiks iet un apstaklji mainaas, un tagad tur var tikai stradaat un iepirkt tikai tiem kas neitk liidiz attistiibai...par darbiniekiem tur strada tikai vienoziimiigi tie kam alga vajadziiga tikai gradigajam un paeest..