Ka de bou kucenu ražotne - Margita Dunska

Miļa kucenu pardevēja Margita Dunska, iesmēres jūms mīļu KA DE BOU šķirnes suņuku, bet gan nepateiks kā suņiem iedzimtā slimība - DISPLAZIJA. Nu un protams nepateiks ka paro suņus vairāk par 2 reizēm gadā!!! Un "paldies" japasāk Favoritam kurš piegadā tai ražotnej ciltrakstus!!!

I Ieva 22.08.2010

Nu redz kā sanāk, sludinājumā rakstīts ka kucēnu vecākiem ir LKF ciltsraksti, tas nozīmē ka LKF suņi ir slimi ar DISPLĀZIJU un kur tai sludinājumā ir teikts kucēniem ir Favorīts ciltsraksti, pēc sludinājuma var noprast ka kucēniem ir LKF ciltsraksti. Ja nemaldos tā ir audzētava Vanila Dog un tur ir vīrs ar sievu īpašnieki Margita un Haralds Dunski.

L Lili 23.08.2010

Kāds LKF? Viņi nekad nav bijuši LKF. Tur jeb kura morāle ir zem nulles, suņi vairojās kā žurkas, slimo kā žurkas, slimos kucēnus iztirgo ārpus Rīgas pievedot klāt un bez dokumentiem, jo zin ka tā pat nomirs. Šķirnes vairāk kā saprasšana, ved iekšā no lētajiem poļu tirgiem kucēnus, čihu toju krustojumus, tad kam vairāk līdzīgi, par to arī tirgo. Ārprāc cilvēki mīļie, KAS TUR DARĀS!!!

K kikii 23.08.2010

Sitie lielie runaataaji tik mulkiibas gvelz!Jebkurai dziivai buutnei ir savi iedzimti defekti, taapat kaa cilveekam.Taakaa tas viss paraadaas laika gaitaa!Esmu pirkusi suniisus pie siem simniekiem, loti jauka attieksme, izpaliidz ar zinaasanaam!Veiksmi!

č čih de bo 23.08.2010

Lili, vai tu esi pilnīga idiote???? Ko var dirst, ka "čihu toju krustojumus'' pārdod kā Ka de Bo. Atradīs tevi pēc IP adreses un liks aci pret aci visu atkārtot- tad tu točna "ārprācu" redzēsi.

J Jāāā 23.08.2010

Paskatieties kā huligāns Haralds sarosījās:) Lili ceru ka tu nenobijies no šī tipa, ja kas notiks tad šeit ir skaidri un gaiši uzraksīti pierādījumi, šai gadījumā draudi! Un šaubos ka viņam ir tādi sakari lai pēc IP atrastu adresi, pat policistiem vajag īpašas atļaujas lai to drīkstētu. Tā kā tie ir tikai tukši vārdi.

L lucija 23.08.2010

palūgšu sūdzības autorei uzrakstīt man uz meilu. Mums arī ir kucēns no vanilla dog audzētavas - rudas krāsas franču buldogs. Viņš ir ārkārtīgi alerģisks, praktiski neko nevaram viņam iedot, kā tikai specifik barību slimiem suņuiem. Un turklāt ļoti bieži atvem barību. Veterinārā klīnika ir musu otras mājas, ārste jau uzreiz izvirzīja teoriju, ka kucēns ir vienkārši vārgulis iegādāts un iespējams vecāki ir tuvradnieki, vai nodrāstas ražotājmašīnas. Cik naudas nau atstātas par ārstēšanu... mūsu sunim jau ir 3 gadi un mēs cīnamies joprojām un netaisamies ne skandalēt, ne dot atpakaļ. Bet potenciālajiem pircējiem gan vajadzētu zināt kur nevajag pirkt kucēnu.

L lucija 23.08.2010

Sūds par tiem Ka de bo, to ir maz, bet kāpēc jāpāro bez pārtraukuma Haski, ja pēc tam jādala par 50 ls.? Nu kur ir loģika? Un otra tāda pati ar Haskiem ņemās Inčukalnā. Jau vairāku gadu garumā bez pārtraukuma iet sludinājums par Haskiem. Priekškam ir tā jāpārpludina tas tirgus, lai paši pēc tam dalītu viņus par pusvelti? Vai tas tiešām klubam dara reklāmu? Nav jau galvenais kvantitāte, bet kvalitāte. Tāpēc jau ir slimi, novārguši Franču buld. un Latvijas dzinējiem līdzīgi Haski. Domāju, ka tas kurš ir redzējis skaistu, no veseliem, labi koptiem vecākiem pareizi izaudzinātu kucēnu dzīvē nevarēs kaut par pusvelti nopirkt suni no šādas audzētavas.

J jana 23.08.2010

...tad sanāk ka lkf arii tirgo slimus suņus? Jo vecākiem rakstīts ir lkf/fci?Ka tas iespejams?????????????????????
vAI ATKAL KADS TE DIRŠ PA DEVINJI MEEMI?????????????
APDIRST JAU PATS VIEGLAAKAIS...RAKSTI, KAS VIEN IENAK PRATAA...

S Sam 23.08.2010

Viss ir daudz vienkaršak - vienam sunim fci dokumenti un otram LKA, un kucēnus var reģistrēt tikai LKA!!!(Un papirus tiešam ražo favorits!)

ESIET UZMANīGI!

Mamma 23.08.2010

Nav gan ! Abiem FCI citsraksti!

R Rita 23.08.2010

Paskat LKF fiksi grib nomazgāt savu reputāciju! Re kā mēģina visu novelt uz Favorītu, bet ''ņe tut to bilo'' da papilnam LKF ir slimi suņi un ir cilvēki, kas pāro savas kuces vienu reizi ciltsrakstus taisot LKF, otru (pēc pus gada) Favorīā, un LKF ir lietas kursā, taču ārā nemet.

H Haski 23.08.2010

Bet mazsvarīgi kāds klubs favotīts, federācija, vai tur baltais ilknis, bet kucēnu veselības stāvoklis. Ir tiešām redzēti kucēni, kuri ņemti no Margitas un Haralda un tie 50% ir nožēlojamas kvalitātes (cik nu man ir nācies redzēt). Un audzētāju nekaunība un psihiskā nelīdzsvarotība arī ir Latvijā plaši izslavēta. Tā kā nevajag te Jana (vai varbūt Dunski paši) lamāties, šī nu ir tā reize, kad cilvēkam noteikti bija pēdējā pile. Droši vien Haralds arī šo konflikta situāciju centās risināt ar draudiem un izrēķināšanos.

L Lili 23.08.2010

Laikam Haralds domā ka visiem no viņa bail. Tā gluži nav viss. Par čih-tojiem un ka de bo nav nekā kopīga, bet to ka tajā mājā ir čihi, mopši, franču buldogi, ka de bo un haski, bet nav pieaugušu toju ir fakts. No kurienes tad ņēmās nesen tirgotie tojterjeri un čihi paralēli-no lētajiem poļu tirgiem! Kucēni bez jeb kādas izcelsmes, ka tik līdzīgi. Un izpirka, dievs vien zin kas izauga. Bet cilvēki jau negrib ar pārdevējiem konfliktēt, jo draudēt, tā ir Haralda stiprā puse. Cietums pēc viņa raud!

Z Zinātāja 23.08.2010

Nu vispār jau displāzija ir slimība, kas var iedzimt 15 paaudzēs, tāpēc ļoti iespējams, ka audzētāju suņiem un to vecākiem, kā arī brāļiem un māsām nemaz nav šīs slimības un audzētāji nemaz nevar tādā gadījumā zināt, kas tur tālā pagātnē ir noticies...

Tomēr gribas teikt, ka esmu saskārusies ar visām 3 organizācijām- gan LKF, gan LKA, gan arī LKBA, un visās 3 pietiek negodīgu cilvēku, kas štancē dokumentus pa labi un pa kreisi... Bet tā taču notiek visās dzīves nozarēs- ir godīgi un ir arī negodīgi cilvēki. Šajā gadījumā tie ir suņu audzētāji, taču tas nedod tiesības apvainot visus audzētājus no LKA, LKF vai LKBA.

L lucija 24.08.2010

Zinātājai - Runa jau nau tieši par displāziju, bet cik saprotu cilvēki savstarpēji neatrisināja šo problēmu civilizēti.

Tieši tā konfliktēt ar Haraldu ir jābūt stipriem nerviem. Jau pirmais iespaids rodas precīzs. Acīs neskatās kad runā ar cilvēkiem, nervozs sarunās, pastiprināta bravūra. Tiem kas pirkuši suņus pie viņiem ir skaidrs ka konfliktējot neko nepanāksi, bet uzrakstot sūdzību var vienkārši pabrīdināt citus, kuri vēl ar viņiem nav saskārušies. Pircējus vienmēr sagaida pataloģiski laipnā Margita, protams ar cerību, ka tiks samaksāta nauda par preci. Nevar saprast vai viņa tēlo muļķīti, vai tāda ir dabā. Skaidrs ir viens, tur ir atstrādāta sava sistēma un viņa strādā. Tiklīdz kāds neglauda pa spalvai, tā kašķis un draudi.

A Agnese 24.08.2010

Haski-uzrakstiet mums uz e-pastu, lai varu ar Jums sazināties. Lieta tāda ka kādu laiku atpakaļ no šī pārīša iegādājāmies haska kucēnu, nepagāja 2 nedēļas, kad kucēns bija beigts un pa galam, vetārsti nevarēja neko glābt. Vēlētos no Jums dažas konsultācijas. Ļoti gaidīšu.

L lucija 24.08.2010

nu i pārītis... aferjugas

H HiHi 24.08.2010

Cik noprotu tad šī te ir tā slavenā suņumīle, un slimo tirgone.

Z Zinātāja 25.08.2010

1. To Sam: Vispār jau Favorīts nav LKA. :)

2. to Haski: palasiet, lūdzu, ko raksta sūdzības autors, tur akcenti ir likti gan uz displāziju, gan uz Favorītu. Tāpēc arī tapa mans komentārs gan par šo slimību, gan arī kinoloģiskajām organizācijām. Tieši tāpēc arī atkārtošos- visās tajās pietiek netīrības, jautājums tiešām ir par audzētājiem. Turklāt no sūdzības teksta netop skaidrs, vai autors ir meģinājis runāt ar audzētājiem.

3. Bet galvenais, kam gribu pievērst potenciālo suņu pircēju uzmanību, ir jautājums par cenu. Protams, mēs visi meklējam lētākas cenas... Taču, pēc savas pieredzes varu teikt, ka labu suni pa lētu naudu nevar nopirkt. Varu dot Jums personīgo piemēru, kāpēc tā. Ļoti mīlu savu kucīti, rūpējos par viņas un viņas pēcnācēju veselību, tāpēc nepāroju viņu 2 x gadā, jo ļauju viņai atkopties (tas nozīmē, ka metiens, labākajā gadījumā man sanāk 1 x gadā, pusotrā gadā). Pērku labu un kvalitatīvu barību. Turklāt ļoti rūpīgi izvēlos līgavaini (pieklājīgam līgavainim parasti ir jāatdod viens no kucēniem vai jāsamaksā visai liela summa (reiz maksāju 350 Ls)). Vēlāk kucēnus baroju ne tikai ar kvalitatīvu sauso barību, bet arī pērku kalciju un vitamīnus, arī maksimāli labus. Pēc visas nopietnās pieejas, sakiet, kā kucēns var maksāt mazāk kā 250 Ls? Protams, var ekonomēt uz barības piedevām, izvēlēties kucēnu tēvus ar defektiem, pārot sunīti biežāk un tādējādi ietaupīt, lai radītu lēto cenu, pēc kuras visi tik ļoti tiecas, bet pēc tam sūdzās par to, kādus kucēnus nopērk. Tieši tāpēc iesaku ļoti rūpīgi pārdomāt arī šo aspektu pirms kucēna iegādes.

J j-j 26.08.2010

Cilvēki cīnās pa dzīvi, bet konkurenti grib nomelnot un tas ir viss..dievs dod jums izturību un veselību...