K-Rauta

Lasiju, ka dažiem ir komentārs par K-rautas piedāvāto produkciju, bet es gribēju pastāstīt par darba apstākļiem K-Rautas veikala X lielo būvmateriālu nodaļā(āra nodaļā) Tā nu sanācā, ka strādāju tur kādu laiciņu par pārdevēju. Līgumā darba pienākumi bija preces pārdošana, konsūltēšana un priekšniecības rīkojumu izpilde. Sanāca, ka mums bija Gan jāpārdod, gan jākonsultē, bet piedavām jāizkrauj mašīnas, jaiekrauj tajās,

A AndrejsGaivoronskis 29.03.2008

Tas ka cilveeks nemaak lasiit liigumu un ja vispaar ir lasijis, nenoziimee, ka k-rautaa ir slikti darba apstaaklji. Ja lasiji liigumu tur ir rakstiits kaa tu pats teici ''priekshnieciibas riikojumu izpilde''. Un padomaa. Un kas tev rokas nokritiis ja, tev paluudza izkraut mashiinu. Es pat K-Rautaa straadaaju jau vairaak kaa 2 gadus un labaakas darbavietas nav !!!

E esambijumbuus 10.06.2008

laikam gadiijaas robs tur k-rautai :D palaida vienu, kas nemak laikam lasiit