www.sudzibas.lv K-Rauta apkalpošana

K-Rauta - apkalpošana

Gribēju pastāstīt kā man gāja „lieliskajā” veikalā K-rauta, priedaines ielā. Biju nolēmis nopirkt sev pāris nepieciešamās lietas mājas remontam. Iegāju veikalā un devos pēc krāsas uz krāsu nodaļu. Gribēju sev nolūkot patīkamus toņus un ietonēt krāsu. Aizgāju, un kādu laiciņu es pētīju toņu paraugus, kad izvēlējos, tad sāku lūkoties pēc pārdevēja, kas man to visu uztonēs. Te nu sākās problēmas. Nodaļā nevienu tuvumā nemanīju tāpēc pagājos tālāk pa veikalu un cerēju kādam pajautāt. Kad beidzot atradu pārdevēju, tas izrādījās no tapešu nodaļas. Tiešām vecais onkulis man atbildēja, ka krāsas neesot viņa lauciņš, tad pateica vēl kaut ko, bet to bija grūti saprast, jo viņš runāja kaut kā pavisam nesaprotami zem deguna. Tālāk atradu vēl citu pārdevēju, vismaz šis bija gados jauns puisis. Viņš man paskaidroja, ka sakarā ar to, ka k-rauta iet pa pieskari, tiek atlaisti darbinieki un sakarā ar to, ka krāsu darbinieks ir saslimis, tad krāsas šodien netonē. Jauki. Bet neatmetu vēl cerības, devos uz lampu nodaļu. Bet jau ieejot nodaļā sapratu, ka šeit ir tas pats. Nodaļā bija pilns ar cilvēkiem, kas visi dusmīgi meklēja pārdevēju. Vēlāk garām vilkās tas pats pensionārs un kad pie viņa vērsās pēc palīdzības tikai noburkšķēja, ka neviena nav un nebūs.
Īsti nav skaidrs, kāpēc uzņēmums, kas tērē milzīgu naudu reklāmai nenoalgo labāk darbiniekus. Žēl, jo senāk man iepirkties k-rautā patika, bet tagad labāk izvēlēšos citu veikalu.

R

J JēkabsPīpiņš 05.06.2008

Man vienreiz K-rautā pie kases pietrūka nauda. Mājas biju aizmirsis maku. Kasiere sāka bļaut uz mani lai es to preci nolieku atpakaļ uz plaukta, ka tas nav viņas darbs to darīt. Ja viņa būtu to pateikusi laipni..ok, nebutu problema bet mani nošokēja ka viņa to bļāva lai visi apkārtējās kasieres to dzird.

E esambijumbuus 10.06.2008

kam gan reiz domaata konkurence tirguu ?! ;)

O oskars 15.06.2008

Nevajag bļausīties uz pārdevējiem neviens jau nav vainīgs ka ofis atlaiž darbiniekus un taisa problēmas.

D dace 15.06.2008

piekritu ka k-rauta ir problema tagad ar pardevejiem, jo prieksnieciba izdomaja ka pa daudz cilveku strada un tapec atlaiz, bet isteniba situacija ir tada ka tad cilveku bija pa maz un tagad jau 100 procentigi bus vel sliktak...tada dzive un kasieres un pardeveji nav pie ta vainigi!

J Janis 16.06.2008

Njaa diezgan iipatneeja ir taa lieta ar to darbinieku atlaishanu, tak visi t/c ir milziigi un ja ir kaa runaa ka paardeveeji ir pa vienam uz nodalju, tad tur nekas labs nav gaidaams!
Savulaik esmu pats straadaajis T/C "K-rauta" un ja godiigi tad neko sliktu nevaru teikt, jo ja saldiidzina ar citiem buuvmateriaalu veikaliem tad tur apkalposhanai un paardeveeju zinaashanaam galiigi nav ne vainas :)
Diemzjel jaatziist ka varu runaat par to kas bija agraak, par to kaa ir tagad gruuti spriets... bet nu ja grib nogremdeet, tad tik uz priekshu ;)

R Renārs 17.06.2008

Es jau nebūt nevainoju pārdevējus, viņi jau nav vainīgi pie tā, ka priekšniecība nedomā ar galvu. Bez pārdevējiem var iztikt pārtikas veikalos, bet būvmateriālu veikalā tak tomēr vajadzētu cilvēkus, kas apkalpo. Diemžēl, k-rauta labāk iegulda naudu necienam nevajadzīgā reklāmā, tā vietā, lai pie[ņemtu darbā vairāk darbiniekus. Jā, vēl piedevām viņi atlaiž tos pašus, kas tur vēl strādā.

Z ziķers 03.07.2008

Iespējams, ka dažiem nācies vilties šajā veikalā, bet vakar pat guvu ļoti patīkamu pieredzi k-rautā, maskavas ielā.. jāsaka, ka tur aizgājusi nebiju, bet zvanīju pa tālruni, lai noskaidrotu detaļas par laminātu, ko izvēlējos, bet diemžēl nebija uz vietas... laminātu nodaļā atbildēja ļoti laipns vīrietis, visu smalki un sīki izstāstīja... pastāstīja, kur vēl varētu būt.. sniedz konsultāciju par līdzīgu preci, jo manējai nebija nepieciešamā kvadratūra... gala beigās esmu ļoti apmierināta ar šī kunga darbīgu.. jāpiebilst, ka es viņu trobelēju reizes piecas vismaz pa telefonu, turklāt viņš vēl meklēja info un paņēma manu telefona numuru, lai atzvanītu un pastāstītu info no piegādātājiem... iespējams, ka katrā veikalā ir slikta attieksme izbaudīta, vai vienkārši nelāga diena, tik gribēju pateikt, cik foršs laipns un izpalīdzīgs vīrietis vakar strādāja k-rautā, laminātu nodaļā, maskavas ielā :)

A Arnis 07.07.2008

Par Jelgavas K-Rautu varu teikt vislabākos vārdus, nopirku tur trīsslāņu parketu, sazāģēju pēc saviem izmēriem un tad atklājās ka tas ir ražotāju brāķis, veikalā bez problēmām man samainīja pret citu un iedeva vēl 10% atlaidi, turpmāk iepirkšos tikai pie viņ iem.

L LG 07.07.2008

Arī es esmu bijis šā veikala darbinieks un pēdējā pusgada notikumi K-rautā nav neko labu liecinājuši par tās darbību, tas ir, celtniecības krīze jeb valsts krīze ietekmējusi K-rauta veikalu tīklu, līdz ar to, uzņēmuma centieni samazināt izdevumus uz darbinieku rēķina - štatu samazināšana - ir ietekmējusi tās prestižu gan pircēju, gan darbinieku acīs!

Gribētu redzēt, kurš no aizgājušajiem darbiniekiem ir aizgājis uz štatu samazināšanas rēķina ! ! !

Interesantākais ir tas, ka no uzņēmuma aiziet paši pieredzējušākie darbinieki!

Tomēr, ja ir vēlme iegūt pilnvērtīgu informāciju par Jums interesējošu lietu, tad PACIETĪGĀKIE droši varat doties uz veikalu K-rauta, jo šeit ir zinoši darbinieki!

B baiba 02.07.2010

Tur jau ta lieta, ka prieksnieki vienkarsi "ed" lauka vecos darbiniekus, kas tur nostradajusi vairakus gadu( tie ir gados jauni cilveki), jo viniem nav izdevigi maksat lielaku algu neka tiem kas tikko atnakusi stradat. Pasauc prieksnieciba pie sevis noliek baltu lapu prieksa un saka lai raksta atlugumu, ja to nedaris, tad atlaidis ar pantu. Klaja nirgasanas par cilveku