www.sudzibas.lv JYSK slikta attieksme.

Jysk (stirnu 26) - slikta attieksme.

Nopirku es jyskā piepūšamo matraci. Mājās piepūtām ar vīru un viņš laida ārā gaisu. Nesu mainīt. Vecākā vadītāja (tāda jauna) laikam Guna man viņu negribēja mainīt. Teica ka paši esam pārdūruši. Atnācām citā dienā un cits vadītājs mums samainīja bez vārdu runas. Domāju vēl vai varbūt uzrakstīt sūdzību uz patērētāju tiesību organizāciju. Nekad vairs neko nepirkšu šajā veikalā.

D

M Minesota 29.03.2008

Mani vispār tas Jysk besī... Nekad visas kases nestrādā, bet tās kas strādā, garas rindas. Pārdevēju tur nekad nevar atrast.

; ;) 02.04.2008

man arī pārplīsa matracis, bet samainīja, bez mazākās ierunas, pie tam jau otro reizi...

J janis 02.04.2008

jysk ir veikals bezgaumigiem cilvēkiem

E es 03.04.2008

man arii stirnu ielā kautkaada blondiine negribeeja samainiit aizkarus.

V Vita 08.04.2008

matračiem "dzīves" laiks nav ilgs :) nav tā kā vecie labie "krievu". deal with it...

J juris 15.06.2008

Taa blondaa mainas vecaakaa neder savaa postenii...

D dzintarins 15.06.2008

vai tavs vīrs laida gaisu ... ? :)))))
IEMĀCIES NORMĀLI RAKSTĪT UN PAREIZI IZTEIKTIES !

M marite 02.09.2008

Mājās piepūtām ar vīru un viņš laida ārā gaisu

Ka var ar Viiru piepust? :D
Un virs laida ara gaisu pietam
mutanti :D

A astor 02.09.2008

Idiotiskais veikails: klausieties, pirms Z-svetkiem iegaju iekšā, skaidrā latviešu valodā jautāju: "Vai jums ir LAMPIŅAS ziemassvētku kalnīšiem, kurus liek uz loga?" Jūs sapratas, es pajautāju, vai ir maināmas lampiņās, skaidrs taču, vai nē? viņa mani aizsūtīja uz veikala galu, teikdama: pameklējiet plauktos, es tur aizgāju, lampiņu tur nav, tikai tie kalnīši, es sapratu, ka viņa jautājumu nesaprata, es pienāku klāt otro reizi, atkal jautāju, viņa iekliedzās pa visu veikalu: "nu es tev taču teicu, nuu turr, nuu? " es viņāi vēlreiz mierigi teicu: LAMPIŅAS!!! viņa: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, še, re! pie kases! " Viņa vispār māk runāt? ārprāts xDxD

A ako? 02.09.2008

He, tikai texta beigās sapratu par ko iet runa:))))))

N nevaruizdomāt 02.09.2008

Tas par tām lampiņām:))))

K keita 02.09.2008

Nav jau Jysk vaina!!! Veikala tiikls ir lielisks, mans miljaakais veikals, kad esmu DK:-)) regtig godt tilbund:-))

Bet mums sheit LR vienkaarshi pieklibo paardeveeju kultuura un manieres, diemzheel vairaak par pusi arii nezin Valsts valodu:-((

D duriks 14.09.2008

pieklibo arii algas...;)
un tas cilveks kas par tam lampinjam rakstija ir padebils un pats neprot paprasit ko vinjam iisti vajag!:)
nav jau nekads krutais veikals bet nu kada publika iegriezhas taa arii apkalpo!:D

M maira 14.10.2008

Man nekad nav bijušas problēmas, viss vienmēr ir apmierinājis.

E Es 18.12.2009

tajā veikalā pat tirdzniecības zāli sūc kad zāle pilna ar cilvēkiem. nepatīk man tādi varianti kad es gribu kautko nopirkt a tur noplucis apkopējs ar saviem vadiem pa zāli maisās.

K klāra 13.01.2011

Tieši stirnu ielas jysk ir vissliktākais no visiem jyskiem jo tur vadībā ir pilnīgi nekompetenti cilvēki. Direktore ar ar savām sejas izteiksmēm smīdina klientus un darbiniekus. Man tur labākā draudzene kādu laiku atpakaļ strādāja un teica ka viņai pat iesauka darbinieku vidū esot 'ķengurpurns' :)))))))

M Mareks 13.09.2011

Gunita kursa ir nolaidusi to veikalu, pirms tam tur bija cita diriķene, laikam Diāna, tad viss bija kārtībā. Man brālēns strādā tajā veikalā un visu pastāstija kā bija. Gunita visu dienu sēž ofisā un nāk ārā tikai lai aizietu uzpīpēt. Cilvēks bez iniciatīvas!!!

S [email protected] 18.12.2013

Es pati strādāju alfā un dzirdēju no meitenēm kasē, ka Gunita Kursa esot bijusi saistīta ar Dināru un Skābāržu brāļiem ''Doita lietā'', kad iztrūkumi lieli bija galvenajā noliktavā. Itkā tapēc viņa esot pārcelta no stirnenes. Nezinu cik tur patiesība, bet tā es dzirdēju.

X xxman 01.02.2014

HeH, aceros kā viņa teica ka biznesu esot zaudējusi jo vecis uzmetis un pēcāk neieredzot šo dzimumu un nopirka audi mašinu un aizgāja uz veikalu strādāt un zeķes ņēmām pa kluso un kleimus laidām datorā lai hugič neuzrauj šito un pēcāk viņš disenes jelgavā laida un čības no riepām taisītās tirgoja.

L liene112 01.02.2014

Pie velna to veikalu, negribu vairs dzirdēt Gunitas Kursas vārdu, tagad strādāju ziedu veikalā un noliktavas mums nav un nevajag kartonus presēt.