Juveliers Aleksandrs Goldmans jeb īstajā uzvārdā Paulans - Maldina cilvēkus

Vēlētos padalīties pieredzē, par juvelieri Aleksandru Goldmanu- kā viņš sevi dēvē.(Istajā uzvārdā Paulans) Sākšu stāstu ar to ka, mums ar draugu nākamvaar bus kāzas, tā kā esam no latvijas mazpilsētas tad juvelieru piedavajums ir paraktiski nekāds,nolēmu interneta apzināt juvelierus un attiecigi cenas, mani uzrunāja portālā www.SS.lv ievietotās reklāmas par profesionālu juvelieri ar 35gadu stāžu, cena par zeltu gramā lieliska-16ls/gr. Izklausījās jau ļoti labs piedāvājums, nolēmām doties uz Rīgu un pasūtīt savus gredzenus. Sazvaniju ,viss kartiba ,norunājām tikšanos, pirmais kas mani nedaudz pārsteidza bij mūs kā klientu sagaidīšana, tākā ,lai ieietu viņa darbnicā, durvis ir uz koda ,tad nu klientiem jagaida ārā uz ielas, kad viņš iznāks un ievedīs mūs iekšā, mēs pirmajā reizē ārā lietū stāvējām apmēram 20min,kaut ieradāmies norunātajā laikā.NU LABI nodomājām , visādi jau dzīvē sanāk. Ieejot iekšā, protams atvainojās par sagādātajām neertībām, šeit mani pārsteidza nākamā lieta es taču zināju ka sludinājuma viņš apgalvo ,ka ir ar 35gadu stāžu, bet viņam pašam maximāli varetu dot 35gadus , jo jauns cilvēks, nu ok, to mēs ari norakstijām uz reklāmas triku( jauns cilveks sāk strādāt, lai pievilinātu vairāk klientu ,tad nu to darba stāžu palielina 4x.)Izrunājām visu par gredzeniem, runāt prot ļoti labi, rada iespaidu par tiešām profesionālu juvelieri, tākā negribējām plānus gredzenus, tad kopā norunājām apmēram abiem gredzeniem izmantot 12gr zelta. Samaksājām 180ls, pārējos 70ls(izgatavošana,darbs) pēc gredzenu saņemšanas.Termiņš gredzenu izgatavošanai bij apmeram 3ned. Priecīgi par izdevīgu pirkumu braucām mājās. Bet mani nepameta tāda sajūta ka kautkas jau tur tīrs nav un visas šīs trīs nedēļas biju uztraukusies vai tiešām bus mums tie gredzeni,topošais vīrs mierināja ka bus ok, nav ko iespringt.Noliktais datums gredzenu saņemšanai bij 16 nov( sestdiena) Tā kā man šai pašā laikā tiek šūta kleita tad nodomāju ,ka varbut jau 14 datuma varetu pie reizes paņemt ari gredzenus, sazvaniju Aleksandru, viņš teica ka musu gredzeni bus gatavi uz 16 datumu, kā bijām runājuši, jo nedeļu jau esot Valsts proves centra,un uz sestdienu viss bus kartiba, tad nu braucām ar draugu sestdien pakaļ gredzeniem.Norunājām konkrētu laiku, pus stundu pirms norunātā laika velreiz piezvaniju un tad viņš teica, ka varbut varam velāk tikties ,jo viņam darbnica neesot elektriba un japagaida kamer salabos,( likās jau aizdomīgi, bet arī tā mēdz dzīvē sagadīties--protams mierināju sevi) piedāvāja arī pievest mums gredzenus ar auto pēc tam kad elektriba bus. Man šī pievešana nelikās ērta, jo vēlējāmies lai viņš musu acu priekšā nosver gredzenus un, lai redzam ka viss kartiba un ir mums 12gr zelta, kā bijām runājuši.Tad nu beigas ap pus vieniem dienā viņš piezvanija un teca ka varam pie viņa nākt ,esot viss salabots, un atkal nepatīkami šoreiz mes aizdurvim ārā aukstumā stavejam aptuveni 30min, protams atkal atvainojās.Iedeva gredzenus itkā pa lielam likās viss kartiba, bet pirms svēršanas viņš paziņoja, ka mums nebušot tie 12gr zelta, bet aptuveni 7,80gr(par abiem), mēs tādā bišk šokā, runāts taču bij par 12gr, sarpiba reāli 4gr (tas jau ir vēlviens pilnvertigs gredzens)protams , nuadu paņēma par esošajiem gramiem, sanaca piemaksast tikai 8Ls , 70 ls vietā. Uz jautajumu kādēļ tie grami mazāk kā runājām, teica ka tie 12 esot max svars, bet taisot viņus, viņš redzot ,cik tad tur īsti bus nepieciešams un mums bij nepieciešams apmeram 8gr zelta. Šis moments man likās dikti aidomigs kā juveliers ik dienas( pēc viņa reklāmas spriežot) izgatavojot gredzenus var kļūdīties par veseliem 4gr??????? Bet nu ok, pārmaksājuši itkā neesam gredzeni jau nemaz nav plāni, normāli, ņemot vērā ka vīram 6mm-23izm un man 4mm-17,5 izm.Apētijām gredzenus, itkā iespiesta prove ir, kautkādas lapiņas itkā ar proves centra atzinumu ar deva līdz , paņēmām gredzenus un laimigi, ka vis kartiba un labi beidzies izgajam no ēkas.Atbraucot majas man vienalga nepameta sajuta, ka kautkas nav lidz galam ritigi, uz šīm lapiņām ko deva līdz bija viņa īstais uzvards tātad Paulans. Ievadot interneta viņa vārdu un uzvārdu izleca man šīs negatīvās atsauksmes par viņa darbiem un uzvedibu, pēc būtības varu izdarit seinājumus,viņam vienkārši ir tāds darba stils, likt gaidit, izdomat visadus iemeslus, lai netiktos laikā, es tad teiktu ka mums paveicās un gredzenus dabujām norunātajā datumā. Bet šeit ir vel viens, nepatīkams moments, atbraucot mājas pētījam tos gredzenus zem lampas, teikšu tā, nopuleti viņi ir salidzinoši pavirši, un vīra gredzenam ārpusē ir maziņš, maziņš robiņš to izpulet nav iespejams.Tad sākām pētīt provi, es kā nezinātājs -tiešām nezināju, kādāi jābūt latvijas provu centrā uzliktajai provei, iedomājos internetā paskatīties, un te nu mani , pārņēma šoks , gredzenos bij iespiesti cipariņi 585, bet ja reiz šie gredzeni ir bjuši proves centra( kā man Aleksandrs apgalvoja)tad provei bij jābūr daudz smalkākai un izrādās priekšā 585 jābūt tautumeitas galvai, to protams gruti ieaudzit , uz tik mazas proves,bet ar palielināmo kad skatās var redzet. Mums tanī brīdī radās briesmigas aizdomas, ka iespejams tas nemaz nav zelts, varbut pat apzeltijums, tadeļ es sazvaniju proves centru un jau pec nedeļas 22nov. sarunāju, ka man dienas laikā veiks gredzenu pārbaudi.Aizgaju uz proves namu un sāku iztaujāt šo apkalpojošo pesonālu, nododot gredzenus kasierei, viņa man jautaja pie kāda juveliera tad es esot pasutijusi, atbildeju ka pie Aleksandra Paulana, un tad viņa man skaidri un gaiši ar smaidu pateica, ka viņš viņiem ir zinām un bieži pie viņiem iegriežoties, un pats galvenais, ka viņš nemaz neesot nekāds juveliets, bet kā viņa nosmēja BOSS šim biznesam, un tie plikie cipariņi 585 nav pie viņiem iespiesti, tas esot apliecinājums no juveliera par to, ka viņš apgalvo, ka tas ir 585 zelts. Tātad secinājums. Jautaju par to , ja jau viņš šeit bieži iegriežas tad kadēļ musu gredzeni nav tikuši atnesti, uz to viņa atbildeja, ka -Drošvien viņam neesot bijis laika. Pārbaudi veica un viss kartiba 585 zelts tas ir, un pati ari to provi uzliku, Istenībā jau tās proves iespiešana un pārbaude 2gredzeniem man izmaksāja tikai mazliet zem 5 LS, tā jau nav nekāda lielā nauda, lai butu iemesls nenest un neapzimogot. Vel viens moments ejot ārā no proves nama , aizverot durvis pacēlu acis un redzeju Aleksandrs stāvēja rindā. Tatad mans rezumē, tākā vairāk domājams ka, ka viņš pats tos zelta izstradajumus neizgatavo, jautajums ,Kas to dara ?Vai nokurienes viņs viņus iegūst? Viņš uz šīm manu gredzenu lapiņām bij uzspiedis zīmogu ar firmas SIA"Labs", pārbaudot Lursoft mājas lapā, ši firma nodarbojas ar Pulksteņu un juvelierizstrādājumu mazumtirdzniecība specializētajos veikalos . Tad nu šeit ir mana teorija un tas ir tikai man viedoklis ,neesmu nekāds izmeklētājs, bet izsecinu pēc visa piedzivota un citu negatīvo atsauksmju izlasīšanas. Pirmais variants: Viņam ir vel kāds jauns juveliers kas mācās vai tiko izmācijis un stradā zem viņa( tādēļ šie sliktie pulējumi, robiņi, neiekļaušanās noteiktaja laiakā)varbut viņš pats vel mācas un pats cenšas arī izgatavot, bet nav diploma kabata, un otru iespeju pieļauju ka daudzas lietas viņš pasūta no interneta( protams no arzemem)jo viņa firma tieši nodarbojas ar juvelierizstrādājumu tirzniecību, grūti jau varbut paredzet, kad tieši viņa pasūtītā prece atnāks, tādēļ tās atrunas un termiņu neiekļaušanās.Zinu ka šo visu tagad Aleksandrs pats arī lasa, jo mans viedoklis ir, ka 80% no pozitivām atsauksmēm ieraksta tieši viņš pats. Var jau but ,ka tā ir sakritiba ,bet šubos , Portālā "Antireklāma" ir viens pozitivs komentars , meitene Kristīne ievietojusi sekojošu atsauksmi---- Šo sestien izņēmām savus laulibas gredzenus, patika , lētāk ka'veikala----- nu apmeram kautkā tā. Es patiešām sesdien izņēmu laulibas gredzenus, un mani patiešām sauc Kristīne, bet vienu zinu skaidri, šo komentaru neesmu ievietojusi, varbut tā ir sakritiba ,bet pārāk daudz jau šeit rodas dīvainību . Reāli domājot ,ja cilvēks ar savu gredzenu , krustiņu ,auskariem ir apmierināts vai tiešām viņš meklē šīs atsauksmes par juvelieri , es spriežu pēc sevis ,ja man viss apmierinātu un nekas neliktos aidomīgi es pat nemekletu neko par juvelieri ,bet sedetu majas un priecatos par savu gredzenu, un pavērojot 2ned šo antireklāmas sadaļu tas ir skaidri redzams, ka tiko bus kāda negatīva atsausme tā tulit bus pec paris min, vai stundām 3 pozitivas.Es zinu ka jus Aleksandr mani ļoti labi atceraties,( pieļauju ka ari proves centra mani redzejat) pēc būtības tagad , kad zinu ka ar gredzeniem viss kartiba, palielam jau viss ir kārtībā, nekādus drausmigus iebildumus jau es neceļu, taču stresa pilnas 4 ned mums bija :(. Varu jums ieteikt uz priekšdienām but godigam pret klientiem ,mainīt savu darba taktiku, un nebūs šīs negatīvās atsauksmes, lai nakotne jums veicas, jo tikai ar godīgu darbu var panākt pozitivu iznākumu.!!! Kristīne.

J juris4 11.12.2013

Mums nebija nekadu problemu. Mums no Rigas pie vinja griezties ieteica vel divi cilveki. Teica. ka ir krietns juvelieris, ja zelts tad bus zelts. Viss ka pienakas. Pasutijam kedi ar krustinju. Bija savs zelts. Maksajam tikai par darbu. Atklati leti. Visur krietni dargak. Uztaisija visu, ka prasijam. Papiri ari bija. Aizgajam tapat vien parbaudit. Viss bija kartiba. Varam par vinju teikt tikai labus vardus. Un Jums draugi, griezhaties ie vinja tikai visu rekinat un esat vienmer pateicigi par sanjemtu izpilditu darbu.

R raimondos 14.12.2013

Netaisos seit tagad nevienu apvainot vai slavet. Es neesmu Ridzinieks, bet pazistus daudzus, taja skaita pazistu Rigas juvelierus. Esmu pasutijis sev un saviem tuviniekiem daudzus izstradajumus. Pie si juveliera pats vel neko taisijis neesmu, bet zinu, kas ir. Sie cilveki ir palikushi apmierinati ar padaritu darbu. Ka specialistu vinji raksturo vinja labu manieri neznjaugt klientu ar cenu, speju piedavatus letakus risinajumus. Par kvalitati izteikusies, ka vinjus visus parsteidzis vinja neizvairishanas parbaudit savu izstradajumu izturību uz vietas darbnica klienta prieksha. Man tas butu svarigi. Terminji?! Laikam jau vins uznjemas par daudz... Ir bijis iekavejis lidz 4 dienam. Es to saucu par neaprekinasanu. Izpildi tik cik vari uznjemties. Un ne par gramu vairak!!! Nu es pastastiju to, ko esmu dzirdejis no vismaz desmitnieka pazistamu. Man gribas parbaudit vinja no apkartejo parstastito salielito kvalitati par cik man teikts adekvatu cenu. Raimonds

C Client 01.08.2014

Хотелось бы предостеречь всех от недобросовестной работы человека, который в интернете зовёт себя Александр Голдман или Александр Паулан (его настоящие данные), и пытается доказать, что он ювелир, но на самом деле простой шарлатан.

Мне "посчастливилось" попасться на его удочку демократичных цен на ювелирные изделия, заманчивые обещания о сроках, качестве, и изготовлении украшений любой сложности, а также по фото "точь в точь". Любимая отмазка - всё свалить на пробирную инспекцию.
Его ювелирная мастерская находится на улице Бирзниека-Упиша, с красочной розовой вывеской.

Номера телефонов 28600222, 26384817. Объявления о предоставлении своих услуг, которые он размещает в огромном количестве, можно найти на сайте ss.lv.
Половина выложенных фотографий - не его работы.

Если не хотите испортить себе настроение и потратить деньги зря - никогда не обращайтесь к этому "мастеру".

C Client 01.08.2014

Половина выложенных фотографий - не его работы.

A anna888 08.10.2014

Sveiki visiem. Vēlos atstāt savu atsauksmi par šo juvilieri. Atbraucam pie viņa no citas pilsetas, pasutijam laulibas gredzenus, velejamies 14 gr. sarunajam uz svetdienu (3 nedelas bija laiks). pec 2 nedelam-pirmdien, ligavainis uzzvanijis, paprasit lai vins sagatavo gredzenus neviss uz svetdienu, bet uz ceturtdienu uz ko vins atbildejis, ka atzvanis. Neatzvanijis...tresdien es zvanu, man vins atbild ka bus ceturtdien vai piektdien. Nezvana...pagaja svetdiena (musu termins kad bija jabut gataviem )Ir pirmdiena, es vinam zvanu, vins atbild kad bus otrdien vai tresdien, ka vinam atvedis. Man jautajums, kurs atvedis?Tas kas taisa, bet sis Aleksandrs tik sev pieredze krame sos darbus?Ok, ligavainis aizbrauc tresdien, atbraucis, tad vel 30-40 minutes gaidijis kad Aleksandrs atvedis musu gredzenus.Kad ir atvedis, tad sanaca nevis 14 gr, bet 10, 90. Rekinajis par 11 gr, bet atskaitiji 10% zaudejumus, kad vileja mums tos gredzenus. Iespejams tas ta ir, bet kaut ka man taa ir pirma dzirdamiba. Labi, kas labi beidzas. Gredzeni ir pie mums, termina nav ieklavies, nav pabridinajis, ka nesanaks laika, bet mums bija plani un tie gredzeni mums vajadzeja laika. Tad vel zinu ka manas, cilveks vinam iedeva savu zeltu, lai no ta zelta uztaisa kaut kadu rotu, bet vins to zeltu izlietoja savam vajadzibam un 2 menesus nelikas ne zinas, tikai solot, ka bus, bus, bus...neustraucies. Rezultata, cilveks kas iedeva zeltu, dabujis atpakal tikai pusi no sava zelta un Aleksandrs vinam ir palicis parada. Uzmanaties no vina komunikacijas. Loti psihologiski mak runat ar cilvekiem, no pirmas sarunas, liekas ka loti fors, gudrs, meistars. Ja sac teikt ka kaut kas nepatik, uzreiz taa kaa njunja uzvedas. Taa kaa, cilveki, JUms lemt, doties pie vina vai ne, bet es, otro reizi noteikti nedosos pie vina un nevienam neieteiktu. Ar cieņu.