www.sudzibas.lv Just 5 Nedarbojas touch screen un gluki

Just5 - Nedarbojas touch screen un gluki

Man blaster modelim touch screen peoblemas.. nodevu un pieprasiju naudas atgriesanu. Neticu vinu produktiem vairs, jo lietoju 3 menesus. Iesniedzot pieteikumu, pievienoju ari video materialu ar fikseto problemu, lai pec tam nedzied, ka tas ir laba stavokli..Lukosim, kas sanks, bet skaidrs ir viens, ka naudu kaut vai audzinosos nolukos piedzisu caur tiesu, ja atteiksies atgriezt naudu par savu produktu. Gaidam 19.juniju. Vel japiebilst, ka gps nedarbojas ka a klasei pienaktos.

N

L Livva 07.06.2015

Kurā veikalā pirki? Vispār jau atbilde uz prasījuma pieteikumu jāsniedz 10 dienu laikā, tā ka 19.jūnijs nekādi nevar sanākt, izskatās, ka arī ar termiņiem esi apčakarēts.

N ninjak 07.06.2015

Bite.. nogadasot tikai 9.06., bet jaa.. terminos neieklaujas, kas ari par labu man..

M Mierinsh 08.06.2015

izklausās kautkā jocīgi

M Modris88 11.06.2015

Nez, es nopirku Blaster vēl pirms pāris mēnešiem, kad nebija akcijas par 159 EUR un lietoju laimīgs, visas spēles iet uz urrā un problēmu nav bijis. Varbūt tev brāķis gadījies vai pats nometi zemē :D

N ninjak 11.06.2015

Spēles jau ir forši, bet gps kļūdainā darbība ir nepieņemama un kad ekrāns sāk gļūčīt, tad protams, ka mest uzreiz zemē... jāatzīst, ka arī uzraksti uz vāciņa ļoti ātri nodilst.. sekojoši, kas būs iekšā? tāds švaks aparāts, bet skolniekiem, kur spēles spēlēt ir ok! un es vēl maksāju 189 EUR!

N ninjak 21.06.2015

Defektu atzina un naudu atgrieza.

B blaster 28.06.2015

Akumulatora labs laiks? nav tas, ko Padělky? Iegādāties tā vērts? būs 3year telefonu?

L laura grinberga 26.04.2016

Man arii IR blasters. Aiznesu uz remontu Jo pats sledzas ARA. Un vienu dienu atteicas darboties ekráns nevar neko uzspiest.

T TavaMamma 26.04.2016

Nez...man arī ir Blaster. Darbojās labi..bija pat kritis pāris reižu. :)

A Anss 04.05.2016

Nopirku Freedom, nokalpoja 5 dienas... remonts, tā arī nesataisīja. Atkal remonts, noatrādāja piecas dienas. Tagad jāgaida atzinums, ka tas ir brāķis... Sviests, neērtības konkrētas, un nekādas patērētājtiesības reālajā dzīvē neeksistē.