www.sudzibas.lv Just 5 Nekvalitatīva prece, slikts serviss

JUST5 Freedom X1 - Nekvalitatīva prece, slikts serviss

Dēls (11g.) ilgi vāca naudu jaunam telefonam, beidzot kopā ar viņu nopirkām viņam šo mēslu. Jau otrajā nedēļā telefonam atrodoties kabatā ieplīsa stikliņš, bet telefons vēl bija lietojams. Pēc dažām dienām ekrāns aizplūda un telefons jau nebija lietojams. Zvanīju uz viņu servisa centru (+371 25555535
),vienīgais Latvijā, pateica lai vedot pie viņiem salabos. Ierodoties viņu centrā Brīvības iela 40 uz mani skatījās kā uz idiotu, "Jūs gribat šito remontēt" -man jautāja. Telefons nopirkts mazāk kā mēnesi atpakaļ un man tas jāizmet? Pateica nu ja gribat remontēt tad atnāciet pēc divām nedēļām. Pēc divām nedēļām ar tādu pašu attieksmi man viņu pieņēma brīdinot ka remonts maksās 70 euro. Vēl pēc nedēļām divām saņēmu šo telefonu saremontētu, uzreiz nopirku silikona apvalku un stikla aizsargplēvi. Ekrāns vienalga saplīsa pēc dažām nedēļām, bet pagaidām darbojas. Es jau nerunāju ka dēls to telefonu restartē vairākas reizes dienā jo tas uzkaras vai bremzē vai kāda funkcija neieslēdzas vai izslēdzas pati no sevis.

R

S Svētais Gars 28.08.2017

Kāpēc lai vispār pirktu Just5 produkciju? Tā ir ka nerubī neko no telefoniem un tik pērk.

alergologs 28.08.2017

Ko var gribēt, ja jau pats sapratāt ka nopirkāt ''šādu mēslu''. Pareizs apzīmējums Just5 ražojumiem.

"nopirkām viņam šo mēslu" - dīvaina izvēle, ja bērns vēlas jaunu telefonu!
"uz mani skatījās kā uz idiotu" - vismaz būtu pievienojis arī foto, lai citi arī var paskatīties.

J Jānis 28.08.2017

Pirms pirkt, labāk būtu pakonsultējušies ar kādu zinošāku cilvēku (tikai ne pārdevēju, kurš iesmērēs pēdējo mēslu pa labu naudu)

C "Cabulis 28.08.2017

Pag, ja jau ar visu aizsargstiklu saplīst ekrāns, tad varbūt nav vainīgs telefons, bet gan nesātājs...Stikli paši par sevi neplīst.

G Gohhinogami 28.08.2017

Labāk pa šo naudu būtu pircis kaut kādu OnePLus. Tiem tādu sūdu nebūtu.

Oļegs Zatlers 28.08.2017

Es saprastu, ja ekrāns saplīstu no vēja plūsmas, bet ja bērns saplēš 2x ekrānu, tad jau noteikti ražotājs vainīgs... Tas, ka Just 5 vai kā viņi tur, ir mēsli, to esmu vairākkārt dzirdējis, bet, ka ekrāni plīst no pirdieniem, nekad neesmu dzirdējis.

K Kristaps Kikuts 14.12.2017

Man ir Just5 freedom x1. Nopirku pa 169 eur. Vajadzēja uz sitiena telefonu,jo vecais LG fleks,kas 2 gadi atpakaļ maksāja 700 eur. Nodega procesors. Nospļāvos un man tagad ir X1. Izbraukāju ceļojumu uz Horvātiju ar navigāciju Waze. Un tā ir tukša muldēšana,ka viņš nedraudzējas ar Waze. Polija, Čehija,Slovēnija,Horvātija. Ne reizi ne kādu problēmu. Un galvanais? Telefons visu ceļojuma laiku pie lādēšanas un procesors nekarst. Tāpēc! Neskatoties uz jūsu skepsi! Varu teikt,ka Just 5 FREEDOM ir ļoti cienīgs tel. Man viņš ir jau 8 mēneši un ne reizi vēl nav uzkāries?! Tas tiešām ir brīnums.

P PurvaBrideejs 15.12.2017

Tas nav brīnums, te runa iet par telefonu kurš pieder 11 gadīgam bērnam, nav brīnums ka ekrāns plīst pēc pāris dienām...

A Ash Aviyl 27.12.2017

Nopirku freedom x1 par 168 eiro, lietoju jau otro gadu, viss strada ka vajag, nekadu gluku vai kaut ko tadu, ladeju reizi divas dienas.
Visi kuri te stasta ka just5 is slikts - idioti.

K Kristaps Kikuts 14.12.2017

Just5 FREEDOM X1
Teikšu jums tā. No visiem tel,kas man iepriekš bij! LG,Samsung X1 ir labāks. Varat te skeptiski skatīties,bet šis modelis, pateicoties 8 kodol procesoram ir monstrs. Man ir jau 8 mēneši un es patiešām esmu apmierināts.

E elarci 15.12.2017

no 11g bērna nevar gaidīt saudzējosu attieksmi pret tehniku ,pat gribot nesanaks :) kko izturīgaku vajadzēja

K Kristaps Kikuts 15.12.2017

Iedod nākamreiz aifonu 8. Būs saudzīgāks

A Arturs Auzins 30.04.2018

ir ta ka nopirku just5 cosmo,bija ok lidz tam kamer kaukadas svitras ekranam apaksa uzradas.laikam jau taisit nau verts,un galvenais ka nenoka tada fignja :(

E Edgars 11.07.2018

Just5 freedom x1 ! Šo produkru iegādājos Rīgā lietoju jau 4gadus nekādu problēmu ! Bij kritis un slīcis bet tāpat darbojas teicamā stāvoklī .