www.sudzibas.lv Just 5 Just5 Freedom

Just 5 - Just5 Freedom

Nepērciet Just5 Freedom šādu iemeslu dēļ:

1. GPS ĻOTI neprecīzi un lēnu strādā.
2. Ja uzliek mūziku uz skaļruniem pa AUX izeju, tad nevar likt uz maksimālā skaļuma, jo mūzika vienkārši pati no sevīm izslēdzas.
3. Pēc pāris mēnešiem telefons paliek arvien lēnāks kaut vai viņu attīra.
4. No solītās 16GB atmiņas var izmantot tikai 8GB.
5. WiFi švaks, pat ja rāda 2 no 4 svītriņām, WiFi pats vienkārši atvienojas, pat nerāda 1 svītriņu.
6. Ja tiek kaut vai mazākā lāsīte ūdens virsū, ekrāns sāk gļukot.
7. Kameras video lago normālā gaismā (motion blur un zemi kadri sekundē), dienasgaismā iet normāli (ja tev NEdaudz mazāk gaismas nekā 12:00 dienā, tad video nav gluds un raustas.

Njāa.. Nedomāju ka tāds telefons kādam derētu, bet vismaz pazvanīt var ;D

Papildināts Vnk Vnk 05.02.2017

Āa.. un vēl kas, tādas problēmas ir arī 2 pazīstamiem cilvēkiem ar šo pašu telefona modeli un otram vēl problēma tāda, ka telefons pats no sevīm izslēdzās un ieslēgt vairs nevar..

Papildināts Vnk Vnk 18.02.2017

Tagad ir tāda problēma, ka muziku uzliekot pa aux, ta tumbas sak charkstet un rada ka ir pievienotas austinjas ar mikrafonu... Un vel problema tada ka auksta laika rakstot pa tastaturu, dažreiz burti neuzspiežas, gruti ir ta parakstit jo burti vairakas reizes jauzspiež..

Papildināts Vnk Vnk 24.02.2017

Tagad vēl kaut kādas problēmas (var teikt problēmas šim telefonam parādās katru dienu..), nevar normali pie wifi pievienoties, jarestarte telefons visu laiku, bet pec tam normali iet un no rīta atkal jarestarte... Un vel tas, ka pie bluetooth nevar normali pievienoties, viņš pie pēdējās bluetooth ierices vienojas un nevar neko izdarit, jagaida ka telefons fuken sapratis ka ta bluetooth ierice nav tuvuma kkur 5 minutes jagaida.. Un tad ka telefons saprata, ta jagaida kamer vinsh pievienojas jaunajai bluetooth iericei, tad dazreiz parada ka kkada bluetooth parole nesakrit, kaut vai vienojos pie bluetooth skaļruna un jagaida atkal kamer pievienojas...

V

Z zzz433 05.02.2017

Уже покупала ребенку бабушка - которая мало понимала в при выборе! Цена лимонадная, а телефон уж совсем бюджетно собран, корпус видимо выплавляли из утилизированных пластиковых бутылок, даже крепление нижней части корпуса упростили защелками - снимаешь как капроновую крышку с банки, без какого либо традиционного выдвигания. А вес телефона говорит сам за себя - пушинка но не с целью уменьшения веса, а видимо экономии. Но цена соответствует качеству!

BondsBonds 07.02.2017

Par tādu cenu neko labāu nevar gribēt.

V Vnk Vnk 18.02.2017

Nu jaa, bet man telefonu vienkārši atdeva!

S stekers 07.02.2017

ar gps un wifi man bija tāda pati problēma Blaster2 laikam jau secinājumus nav izdarījuši vairāk tādu mēslu nepirkšu toč

L Laura Liepa 14.11.2017
ļoti sliktas kvalitātes telefoni

Jau otro reizi nesam uz servisu divu nedēļu laikā, jo nekas nav mainijies,no iepriekšējās reizes. telefonam nav vēl gads, ka jau savulaiku nokalpojis. Slēdzas ārā, uzkarst u.t.t.

A Aigars 02.03.2019
bojājums

mans telefons bija izlādejies vienu dienu un viņš nevar uzlādeties kapēc?