Blaster2, Just5 - slikts

Šo preci nevajag iegādāties.Pirmajā diena nopirku un man saplīsa telefona lādētajs un pēc kāda brīža sāka gļukot kamera un vispār vairs nestrādājan.Pēc kādiem 3-6 mēnešiem nestrādāja ekrāna augšēja daļa.Tāpēc nedrīkst uzķerties just5 piedāvājumiem

K kurmiks3 02.10.2016

Kīniešu draņķis!

A AGr 02.10.2016

Izklausās pazīstami. Sievasbrālim līdzīgi - jau diezgan ātri atteicās kamera, kā arī daļa no ekrāna. Bet ko gan var gribēt no lētiem ķīniešu brīnumiem?

T Tong Po 03.10.2016

Visi saprot, kāpēc krievu VAZ maksā tik cik tā maksā, un Toyota vai Volkswagen - maksā krietni dārgāk. Pērkot auto, katrs saprot, ko nozīmēs VAZ. Nez kāpēc, pērkot telefonu neaizdomājas tik tālu, ko nozīmē nezināms ražotājs.

Sardele 03.10.2016

Ko var gribēt no rebrandota ķīniešu mēsla. Pat nosaukums skaidri apliecina Mihaila ideju krievu valodā: Prosto Pjatj. High five, kā appišam patērētāju. Pameklējat ar googles image search just5 modeļu bildes, ātri atradīsiet oriģinālus no Ķīnas tautas republikas. Cena šiem izstrādājumiem vispār iedzīs jūs zemē. :)