Jūrnieka Ligzda - Neuzticamība

Bēdīgi, bet nevar uzticēties viesnīcas vadības teiktajam un solītajam. Nav uzticama. Labāk pārbaudīt vēl 10 x (pazvanot, rakstot e - pastu, apmeklējot klātienē) vai tiešām rezervācija ir veikta un vai tiešām viņi izpildīs to, ko ir solījuši.

K

A A 15.08.2009

??? MUMS viss bija vislabākajā līmenī!!!

Mamma 15.08.2009

Neblefo!Tikai labas atsauksmes no turienes.

L Līga 18.08.2009

noteikti, ka tava rezervācija bija negarantēta, tāpēc nav ko kliegt.

L linda 02.10.2009

Mīļā Līga, negarantētu rezervāciju nemēdz būt.Vai nu ir vai nav rezervācija!Ja nezini, savus minējumus labāk paturi pie sevis.Esam bijuši Jūrnieka Ligzdā.Neko labu un arī neko sliktu it kā nevaru teikt.Vienīgais, bija ļoti auksti, ņemot vērā, ka bijām aprīlī un tas ir laiks, kad apkurei vēl būtu jābūt...

A aaaa 07.12.2009

Linda, ja cilvēks rezervāciju nav garantējis ar kredītkarti vai veicis priekšapmaksu, vai arī nav noslēdzi līgumu ar viesu namu/viesnīcu, rezervācija nav garantēta!

S Simply Me 16.05.2012

Neticu! Zinu šo viesu namu jau no pašiem pirmsākumiem - nekad nav bijušas nekādas problēmas! Atsaucīgi saimnieki un labs kolektīvs!