Jūrmalas veterinārais centrs - neprofesonāļi

Sveiki! beidzot saņēmos uzrakstīt savu pieredzi par šo klīniku, pārāk ilgi sāpēja sirds par pazaudēto draugu!!! teikšu pāris vārdos, ja mīlat savu ģimenes draugu un viņam rodas kādas veselības problēmas NEKAD nevediet uz šo klīniku, jo šeit:
1. nespēj noteikt pareizu diagnozi
2. melo par zālēm, kuras tiek dotas, lai tik vairāk nopelnītu,
3. Saimniece met acīs tikai to cik liels viņai kredīts!!!
Mani interesēja vienīgi mana mīļā četrkājainā drauga veselība nevis kaut kādas histēriķes maksājumi!!!
Mūsu gadījums beidzās ar letālām sekām pēc daudzām pavadītām dienām šajā klīnikā un rēķinu kas sastādīja bez dažiem latiem 200 LVL.

I

M M3 22.02.2010

Jūtu Tev līdzi. Es pirms laika arī pazaudēju savu kaķenīti veterinārārstu neprofesionalitātes dēļ. Tiesa gan, citā klīnikā. Joprojām reizēm sāp sirds par to, ka, iespējams, varēja būt savādāk, ja būtu uz citu klīniku nesusi, bet ko nu tur vairs :/

L Lora 04.03.2010

Labvakar!
Izlasīju Ievas bēdas stāstu, nolēmu uzrakstīt par saviem piedzīvojmiem šajā saucamajā ""vet klīnikā".
Pāgājušā gada vasarā kādā gadatirgū(Latgalē) pie mūsu auto bija atstāta banānu kaste, kurā, pārbijušies, gulēja divi mīļi kucēntiņi. Sākumā bijām šokā par šādu necilvēcīgu rīcību, bet, tad nolēmām kucēnus vest uz mājām. Pa ceļam kucēniem palika slikti, tie vēma tārpus!. Bija skaidrs, no kādas ""ģimenes"" tie nabadziņi bija nākuši. Tajā pašā dienā sapirkām visu nepieciešamo, lai savestu mīļukus kārtībā.Trešajā dienā meita aizveda abus smukulīšus uz šo klīniku, lai noteiktu sunīšu dzimumu(Ls10). Viņus pieņēma jauns puisis, tajā dienā darbojošais veterinārsts, un konstatēja, ka abi ir puikas. Meita ievietoja internetā fotogrāfijas ar abiem skaistļiem, sāka meklēt saimniekus. Prasības bija augstas, bet, pēc lielām pūlēm atradām piemērotus saimniekus. Kad atbrauca pēc pirmā kucēna, topošā saimniece uzreiz pateica, ka tas nav puika, bet gan meitene, bet tomēr paņēma. Ar otro tieši tāda pati epopeja! Kā ""vetārsts"var šādā jautājumā kļūdīties?Es šai iestādei eju ar līkumu, un, neiesaku citiem uz turieni vest savus mīluļus!!

B BM 04.03.2010

Lora, tu neesi slima??? Pati nevaru kucēnam dzimumu noteikt? Nezini, kam ir krāns un kam nē??? Kad meitu piedzemdēji, arī ārstiem lūdzi noteikti dzimumu, pašai redzams nebija? Ārprāts kaut kāds! saprotu, vēl kaķēniem maziem nevar tik viegli noteikt, bet nu suņiem... Krāns puisim tak no dzimšanas skaidri redzams.

F fgf 05.06.2010

pilnigs sviests-ka neredz

I Imants 11.07.2010

Un saimniece nemaksā par darbu, atmet kapeikas, bet vēlāk izliekas par beigtu suni !

L linda 11.07.2010

ja ir dzirdec daudz negativas acsauksmes par so kliniku, un tiesi par to ka vinji no cilvekiem naudu prasa par neiedotam zalem dzivniecinjam, un lielas summas par itka nepieciesamu paliksanu veterinaraja centra! Nevienam neiesaku tur iet, par cik pati dzivoju kauguros un ir daudz negativas atsauksmes, par so iestadi!
Jums tiesam jutu lidzi no visas sirds!

L Līga 08.12.2010

Neesmu galīgi dumja veterinārajā ziņā un tamdēļ si;lti iesaku uzmanīties no šīs klīnikas.It sevišķi ja gadīsies kontaktēties ar pašu saimnieci, 100% ka jūsu mīlulim būs nepieciešama steidzīga, dārga opērācija vai nu palikšana klīnikā uz novērošanu vai arī trešais variants-dārgas zāles un ikdienas klīnikas apmeklējums.Nezinu kā viņi var vēl eksistēt.No Jūrmalas iedzīvotājiem dzirdu tikai sliktas atsauksmes par šo klīniku.Pati par savu suneni samaksāju gandrīz 100 latus par vienu nakti ko pavadīja klīnikā.Tā bija pirmā reize kad uz turieni vedu savu dzīvnieku.Ar veterināriju tajā laikā vēl sakars bija ļoti mazs un saimniecei izdevās man ieskaidrot ka ar suneni ir galīgi švaki.Jau nākamajā dienā sapratu ka kaut kas tur nav tīrs.Manipulācija nekādas netika veiktas, bet rēķins gandrīz 100ls.Tagad ar pieredzi skatoties, tiku apkrāpta uz līdzenas vietas.Nebija pat iemesls palikt klīnikā.