Jūrmala - Apkope

Sveiki,

vai zinājāt, ka pēc autoservisa apmeklējuma vienmēr ir jāpārvilkt riteņa skrūves (obligāti kreisās puses riteņus)? nedēļu atpakaļ biju atdevis savu vento servisā uz amortizatoru maiņu..viss nomainīts un nav nekādu problēmu vairs ar grabēšanu utt. pēc pāris dienām pamanīju ka no motora rūmes nāk kkāda skaņa.protams auto vecs un visas detaļas ir pamatīgi nolietojušās..skaņa tāda itkā ģeneratoram gultņi gaudotu/krakšķētu.līdzīgāku skaņu nevaru patreiz iedomāties, jo braucot nav pilnīgi nekādas vibrācijas. ne uz 50 ne uz 90km/h. šodien aizdevu savu auto paziņam..pēc laika zvana un saka ka kkāda skaņa nāk.vai zinu kas tā ir.protams ka nezinu.bet par vibrāciju nekādas runas nav jo neko tādu nevar pamanīt.protams ka pēc mirkļa zvana un saka ka ritenis nolūzis.autoevakuators un garš stāsts.aiztransportēju savu vento uz autoservisu kur mainīja amortizatorus..un te u sķās labākais šovs..saņemu veselu jūru ar apvainojumiem un visādiem citādiem pārmetumiem ka esmu idiots un kkāds vēlturnezinkāds faking džeks :D

pēc teksta uzklausīšanas man sāka teikt ieteikumus ka vienmēr ir jāpārbauda, cik ļoti ir pievilkti riteņi un obligāti jāpievērš uzmanība kreisajai pusei jo viņiem ir tendence pašatskrūvēties itsevišķi ja tev ir alumīnija diski.man gan likās ka varēt būt tpēc ka ritenis uz otru pusi griežās atšķirībā no labās puses..hvz.lap jokus pie malas :D

vēlējos zināt vai ir iespēja iesūdzēt tiesā uzņēmumu kurā laboju savu auto un piedzīt kkādu morālo kompensāciju?zinu ka esmu baigais dunduks un visticamāk ka pats pie tā esmu vainīgs.bet šajā laikā kad visiem ir grūti negribētos lai kāds kāpj uz galvas itsevišķi ar pamatīgiem apvainojumiem.

un neaizmirstiet pēc servisa apmeklējuma vienmēr pārvilkt skrūves.ne tikai riteņiem bet gan arī stūres šarnīriem un pirkstiem un savilcējiem uz izūtēja. varbūt tieši tās skrūves mēdz pašatskrūvēties un var nākties samaksāt par autoevakuatoru nedaudz vairāk nekā par kārtīgām ģimenes vakariņām nedēļas garumā :)

paldies jums biedri!

A A 05.07.2009

Brrr!!!

I Imants 05.07.2009

Ha ha... Tu esi jocīgs, jo normāli cilvēki nebrauc ar VW vai AUDI! Mācies dēls!

A albis 05.07.2009

jā man gadījās ka manam opelim atskrūvējās radio antena un tā sadūra veceni uz autobāņa vot tas bija reāli.

A aaaa 06.07.2009

vispaar jau ir gan japaarveelk pec ~ 100 km jautajums tik ja tev to servisa nepateica tad vari kasiities, lai gan pieradiit diezni vai kko varees..

A Arturs 06.07.2009

to, ka jāpārvelk, man pateica pectam. un manā braukšanas karjerā nekad vēl nebiju saskāries ar tādu problēmu. braucu bez pārvilkšanas gadu desmitu..dīvaini bija tas, ka abi priekšējie bija vaļā, ja nepamanītu ka viens nokritis tad otrs ar pēc laika būtu nokritis :D
aizmugurējie smuki pievilkti.pat pārvilkt nevajadzēja (biju nobraucis ap 200km) :(

komentētājam par audi un vw ir pilnīga taisnība. starpcitu lapākais komentārs kādu līdz šim esmu redzējis..tas par to jocīgs.bet bmw ar nav nekāds risinājums vaine? :D

M Marca 06.07.2009

Ar tiem servisiem ir ta ka ar sievietem, nekad neko nevar zinat, bus labs vai slikts. Tas atkarajas ari no servisaun darbinieku attieksme. Es savu autinu kadus 2 gadus viena servisa laboju un nav nekadu sudzibu, ripuli pieskruveti ka vajag, visu pieskruve ka vajaga.
Pasam bija atgadijums ka passatam mainiju kvelsveces servisa pateica, ja pats izskruvesi, atpakal mes tev kvelsveces ieskruvesim. Tas i labs servis pedinas. Jurmala ir tikai dazi labi servisi.

J juris 06.07.2009

Klausies Imant, tu dunduk neesi gudrs un pēc tava teksta var spriest par tavu ļoti zemo IQ līmeni, kā arī droši vien izglītība nav, tā kā savu smirdīgo komentāru vari iebāzt savās biksēs un sēdēt pie ratiem!Pirms taisi nākamreiz muti vaļā iesaku pārdomāt, jo dzīvē par tādiem tekstiem var norauties pamatīgi pa zobiem.

V Viktorija Skuja 02.07.2016

Dubultu pērle/ Slikts serviss
ļoti nelaipns, augstprātīgs personāls. Neiesaku nevienam.