www.sudzibas.lv Juris Stūrītis mob. 20317516 Slikta attieksme, krāpšana, nekvalitatīvs darbs

Juris Stūrītis mob. 20317516 - Slikta attieksme, krāpšana, nekvalitatīvs darbs

Neiesaku nevienam vienoties ar šo celtnieku/meistaru juri (mob. Nr. 20317516) , īpaši, ja esat sieviete, strādāt negrib objektā, ka būsiet vienojušies, visu laiku atrunas, jo paralēlu ņem arī citus objektus, kā rezultātā jūs muļķos ga ar čekiem, gan termiņiem, kā arī kvalitāti, beigās būs no jums izspiedis visu naudu, pielietojot savus paņemienus (brīdinu - dažādus) , un pazudīs no objekta, atstājis iesāktu darbu. Sākumā domāju, ka ir iespēja nokontrolēt un var uzticēties, nesaktoties uz ļoti sliktu attieksmei pret jums, bet diemžēl tā tas nenotiks. Būsiet samaksājuši vairāk kā bija norunāts, bet darbs būs nekvalitatīvs un nepabeigts.

I

Работяга 06.09.2018

Kur jus atradat to meistaru?

I Indra Vi 06.09.2018

Viena paziņa teica,ka zinot,kurš remontējot, bet par darbu neko nevarēja nokomentēt

D Dontkillmyvibe 06.09.2018

Ar vienu sūdzību bija par maz? Vajadzēja pēc divām minūtēm cept jaunu profilu, lai uzrakstītu vēl vienu? Kvantitāte bezgala svarīga?

I Indra Vi 07.09.2018

Par ko ir Tavs jautājums?