www.sudzibas.lv Juridiskā Koledža nekvalitatīva izglītība

Juridiskā Koledža - nekvalitatīva izglītība

Kad juridiskajā koledžā tiek iesniegti dokumenti, tad tiek, dziedātas slavas dziesmas, kad palīdz ar prakses vietām, ka ļoti viegli ir apvienot ar darbu u. T. T. , bet kad pienāk tā diena, kad ir jāpalīdz, tad visi solījumi ir pagaisuši. Ja netiek uz eksāmeniem neklātienes nodaļā mācoties dēļ darba, liekot eksāmenu citā dienā tiek pieprasīta samaksa. Vienīgais attaisnojums, kas atbrīvo no maksāšanas ir ārsta izziņa, vai darbnespējas lapa. Juridiskās koledžas studentiem ir grūti dabūt prakses vietas un skola šajā jautājumā nepalīdz un pretī nenāk, kā tika solīts un ar prakses vietām nenodrošina. Nevari atrast prakses vietu pats vainīgs. Kursa saturs ir piesātināts ar visādiem blakus priekšmetiem nemaz neiedziļinoties tajos, kas būtu vairāk nepieciešami noteiktajai kursa programmai un tiem pieskaras salīdzinoši maz. Juridiskā koledža laikam domāta tam, lai dabūtu kaut kādu mazvērtīgu papīru uz ko neviens virsū neskatās un pretī neņem. Esmu vīlies un iesaku nevienam šajā skolā studijas neuzsākt, jo studijas šajā skolā sagādās tikai un vienīgi liekus izdevumus bez pievienotās vērtības. Tā tik turpināt!

20.01.2020

Q qweasdzxc 20.01.2020

Es vispār nesaprotu, kāpēc iet studēt uz šāda tipa "augstskolām". Ja gribi reālu juridisko (pieļauju, ka juridisko) izglītību, iestājies LU vai vismaz Stradiņos. Budžetā netiec? Nav naudas? - Smagi strādā un sakrāj naudu mācībām (ja patiešām to vēlies) un būs tev normāla izglītība ar iespējām nākotnē. Šie varianti ir "papīrs papīra pēc par lētāku naudu". Nekas personīgs.