Juridiskā Koledža - maksa

Saskāros ar nepatīkamu situāciju,ka liek maksat par eksamena kārtošanu, ja esi nokavējis eksāmenu um raksti cita reize. Pec butinas ir jamaksa tikai ja eksamenu pāraksta,bet nejau kārto pirmo reizi.

Minesota 09.05.2015

Pēc būtības tu neatnāci uz eksāmenu! Kāpēc pasniedzējiem jātērē savs laiks, lai tev atļautu cita laikā pa velti to rakstīt. Laiks maksā naudu!

No tevis iznāks slikts jurists!!!

V VladIat 09.05.2015

Laicīgi vajadzēja vērsties pie tiešām profesionāliem un godprātīgiem juristiem = www.temida.lv

R Raimonds23 11.05.2015

Jā tur ir 9 eiro par eksāmena kārtošanu.
Un manā laikā sastāstīja, ka visiem būs stabils darbs. To tik vien mala uz rinķi. Es brīnos par muļķiem, kuri uz to uzķerās.
Mizo, vska ik pāris reizes arī nenāca uz lekcijām. Naudu atpakaļ neatgriež. Tas bija ļoti daudzas reizes.
PUBLIKSKAIS FUIJ KOLEDŽAI. PRETĪGA IESTĀDE NEKAS VAIRĀK.

A alina45 15.05.2015

Hmm jā, pats vien esi vainīgs, ka neapmeklēji savu eksāmenu, pasniedzējam, tagad jātērē savs laiks, jāveido jauna eksāmena verija pluss vēl jālabo atsevišķi.

Uzskatu, ka tas ir tikai godīgi, ka jāpiemaksā par šādām ekstrām.

Un 10 EUR nav tā lielākā summa, citās augstskolās tā ir četras reizes leilāka.

R Raimonds23 17.05.2015

Latvijas tiesību vēstures pasniedzējs uz lekcijām nāca ik pa laikam paģirains. Tas ir fakts.