www.sudzibas.lv Juridiskā Koledža Apmāns par salīdzinoši lētu samaksu

Juridiskā Koledža - Apmāns par salīdzinoši lētu samaksu

Nākamie studenti!!! Juridiskā koledža - direktors T. Jundzis, ir tikai nepatikšanu bedre, jūs maksājat naudu, bet par nenotikušām lekcijām neviens to neatmaksā. Liela daļa no pasniedzējiem neskatoties uz saviem grādiem - neprot pasniegt un izklāstīt savu domu piem: Sniedzītis - tiesnesis no Bauskas, Groduma no VSAA, bij. notāre Malnača - kavējas pie dzīves apcerēm vismaz 50% no darba laika, nemaz nerunājot par politikas pasniedzēju, bijušo kompartijas darboni prof. Tauriņu. Pie tam rēķinieties ar to, ka vismaz 30-40 % studentu nedabū kvalifikāciju, bet par nekvalitatīvu darbu no Juridiskās koledžas pasniedzēju puses neko nevar pieprasīt. Juridiskā koledža ir augstākās izglītības 1. pakāpes apmāns par salīdzinoši lētu samaksu.

J

S Santa 22.09.2006

Esmu mācījusies pie Sniedzīša. Fakts tāds, ja noteiktā sfēra saprašanas nav, tad ari nesapratīsi ko stāsta. Atliek iezubrīt. Malnačai nav ne vainas. Viņas vārdi ir patiesi-pirms eksāmena saglabāt mieru.labi izgulēties.Un galvenais, ja divus gadus godīgi esi gatavojies eksāmeniem un tos nokārtojis, tad valsts eksāmenu elementāri uz 5 var .

A a. 20.09.2008

Ideālu lietu un vietu nav. Esmu beigusi šo skolu un zinu ko un kā tur var iemācīties. Protams ir arī vājāki pasniedzēji, bet visumā varu novērtēt skolu kā ļoti labu pamatu tālākajām mācībām. Ja esi bijis visās lekcijās un visu apmācības periodu pildījis norādījumus un uzdevumus pats, tajā skaitā rakstījis pats arī referātus, mājasdarbus, problēmu nav. Skola, salīdzinoši ar citām augstskolām ar labu apmācības programmu un labiem pasniedzējiem. Varbūt kāds pa starpai gadījies vājāks lektors, jo arī pasniegt ir jāprot. Mācības augstākos posmos pēc 1.līmeņa augstskolas beigšanas nesagādā nekādas grūtības, gluži otrādi, tīrā izklaude, salīdzinājumā ar mācībām šajā skolā. Slinķiem vienozīmīgi varu teikt, skolā mācīties ir grūti, ja nedari visu pats. Liels atskaitījums un pabeidz tikai izturīgākie, tātad labākie. Iesaku šo skolu, ja mācību mērķis nav papīrs, bet nopietni juridiskās izglītības pamati.

A Aija 22.10.2008

Šajā skolā zināšanas manu prāt var iegūt, tikai vajag gribēt mācīties. Divus gadus ir viegli mācītities, bet uz valsts eksāmenu ir tomēr jāpamācas. Diplomdarbu aizstāvēšanā uzskatu, ka vērtējumi ir neadekvāti, 1) jo darbus labo vairāki recenzenti; 2) aizstāvēšanā gāž ārā tos, kas dabūjuši zemākus vērtējumus pie recenzenta. Tā kā diplomdarba uzrakstīšana un aizstāvēšana ir tikai kā laimes atslēga... Vari uzrakstīt ļoti slikti, bet tev pagadīsies kāds foršs labotājs, un atzīme arī aizstāvēšanā būs laba... Par laimi, es beidzu šo skolu. Zināšanas es ieguvu, bet lai ietu un mācītos citu kvalifikāciju šajā skolā, nekad- tās ir mocības ( uzrakstīt diplomdarbu, un pašās beigās dabut zemāku vērtējumu nēkā tam, kas vispār nepiestrādaja pie darba, pat uz bibliotēku neaizgāja.

U Una 24.11.2008

Esmu pabeigusi JK...šie pasniedzēji dalās ar savu pieredzi nevis kavējas atmiņās! Ja galvā nekā nav tad arī neko neiemācīsies, jo studēt nenozīmē mācīties...tas skolā tev ar pirkstu baksta un saka kas jāzin un kas nē... eksāmenus liela daļa nenoliek, jo pašiem trūkst gribasspēks... neviens slikts vārds par JK, jo liela daļa atkarīga no paša studenta...pārējo var sarunāt

I inga 28.12.2008

J'a piekr'itu, tiesnesis sniedz'itis nep'arzin piln'ib'a pats Civilprocesu, nekam neder k'a pasniedz'ejs!!! Esmu beigusi Juridisko koled'zu 2004. gad'a, bet par Makna'cu saku, ka 'loti labi skaidro likumu b'ut'ibu, for's apasniedz'eja, visa cie'na vi'nai!!!

L LK 01.06.2009

Ar stingro un prasīgo Malnaču ir neapmierināti tikai tie studenti, kuri ir atnākuši atsēdēt un cer, ka kāds par bikšu (brunču) deldēšanu izsniegs augstākās izglītības diplomu. Juridiskā koledža atsēdētājiem nav īstā vieta diploma iegūšanai.

L Ligita 11.09.2010

Par skolu nevaru teikt nevienu sliktu vārdu, ko nevarētu teikt par Malnaču. 50% no lekcijām norunāja tikai par vienu tēmu, kamēr tai pašā laikā palika daudz neatbildētu jautājumu, ko no viņas kā speciālista gaidījām. tāpat ņirgāšanās par studentiem - atnāc no rīta lai ir laiks izlabot līdz vakaram, bet kad aizej pasaka - nē es šodien nelabošu.

B biruta 25.12.2010

Pārsvarā studijas tiek lasītas no likuma, pats var mājās visu iemācīties. Par nenotikušām lekcijām neviens naudu atpakaļ neatgriež.Malnača tāds garastāvokļa cilvēks. Eiropas tiesības bija vispār neko no tām nesapratu, maz stāstīja par mācību vielu. Civilprocesu pats varēja mācīties. Apjomīgākais priekšemts bija saistību tiesības, tur vajadzētu sākt mācīties laikus. Bet vispār viss atkarīgs no katra paša, nevis no pasniedzēja. Pašiem jāmācās nevis, jāgaida kad kāds ar karotīti iebaros visu gatavu.

L LILITA 05.04.2011

Tiešām tik daudz negatīva par šo augstskolu.

M matis22 22.10.2012

Šogad beidzu Juridisko koledžu un esmu patiesi apbēdināta, ka vairs nebūs jāapmeklē lekcijas. Brīnišķīgi pasniedzēji! Gribēdama nevaru neko sliktu atcerēties par koledžā pavadīto laiku. Visus eksāmenus esmu labi nokārtojusi, bet mācīties gan vajadzēja diezgan nopietni. Vislielākais paldies visiem pasniedzējiem, bet īpašs A.Malnačai, L.Mizovskai, V.Mistrei, T.Jundzim un jaukajai bibliotekārītei. Es koledžā, noteikti, iegriezīšos arī pēc izlaiduma, bet protams tikai ar ziediem.

M matis22 22.10.2012

S studente2014 10.04.2014

Laba skola ar prasīgiem un profesionāliem lektoriem!
Tie, kuri retu reizi atnāk uz lekcijām, darbus novelk atlantā un cer uz labu laimi nolikt eksāmenus, tiem šeit nav ko darīt. Tie arī gaužās par to, ka viss ir slikts, jo paši neko negrib mācīties. Ja lekcijas neapmeklē, tad ir grūti izprast likumu nozīmi un pielietojumu.

Šeit ir gan ļoti profesionāli un ar pieredzi bagāti lektori, gan ne tik talantīgi, bet kopumā lektoru darbu vērtēju ļoti labi. Visinteresantākās lekcijas ir pie Policijas Priekšnieka I.Ķuža kunga, lieliski prot pasniegt ar humoru pat visnesaprotamākās tēmas, lai vieglāk būtu atcerēties. L.Mizovska skaidri, precīzi visu izskaidro, daudz teorijas, daudz praktisku uzdevumu, kas palīdz izprast vielu. Maļceva kungs ir pierādījums tam, ka viens un tas pats lektors, dažādus priekšmetus var pasniegt absolūti pretēji. Vienu priekšmetu pasniedz tā, ka nepamani, ka lekcijas jau galā, bet cita priekšmeta lekciju beigas nevar sagaidīt.

Rekomendēju, labs sākums augstākajai izglītībai par saprātīgu samaksu.

S Saule100 15.02.2015

Sniedzitis - no ta nu negaidiet, kad iztastis, kad visu sapratisiet, iezaurejiet uzreiz civilprocesu visu un ejat uz eksamenu, jo no lekcijak jegas nav. Eksamena gadas tads jautajums, par kuru vispar nav stastijis