www.sudzibas.lv Jurbus sopinga ture uz Vilnu

Jurbus - sopinga ture uz Vilnu

S.g. 19.decembri bijam rezervejusi iepirksanas braucienu uz Vilnas tirgu, sludinajumu atradam ss.lv , kad ieradamies 3min pirms izbraucama laika e-meila noraditaja vieta, autobuss tur vairs nestaveja, (atzimesu, ka apmeram stundu pirms brauciena zvaniju uz biroja talruni, kur gribeju pavestit, ka busim tiesi laika 20.15, lai gadijuma neizbrauc bez mums, ja butu sadomajusi vini izbraukt atrak, vina ar mums nevelejas runat un pec 15min atsutija tures vaditajas numuru), tad nu zvaniju uz so numuru- Zoja 29627588, jautaju, kur autobuss un kads ir autobusa numurs, si sieviete lauzita latviesu valoda ilgi minstinajas un ta ari autobusa numuru nepateica, tikai, ka jaiet uz dzirnavu 70, kad tur aizskrejam, izradijas, ka ari tur neka nav, zvaniju atkal sai sievietei, si nirgajas par mani un teica, ka vinai nav nekada dala gar to , ka stavam tur un gaidam, un nolika klausuli, kad zvaniju atkartoti, teica, lai ejot kaut kur pie Pareizticigo baznicas, adresi atkal nenosauca, kad aizskrejam tur, tad jau necela vairs si Zoja, zvaniju uz ofisu un tur pateica, ka jabut pie Origo, un kad tur aizskrejam lieki teikt, ka tur neka nebija, autobuss sen bija prom un neviens vairs uz zvaniem neatbildeja un ofisa numurs tika izslegts, ta nu manai gimenei tikai sabojata pirmssvetku ieirksanas Vilna.

E Elena 25.12.2011

АВТОБУСЫ КОМПАНИИ JURBUS НЕ ВЫПОЛНЯЕТ РЕЙСЫ НА РЫНОК В ВИЛЬНЮС
Вы опоздали на 25 минут ! Когда Вы прибыли на место посадки, автобусы были уже в Кекаве . Вы звонили и требовали, чтобы автобус вернулся за вами в Ригу. Автобус не такси! Вы знали, что посадка идет с 19.00 до 20.15. У автобусов тоже расписание и график движения . 80 пассажиров пришли во время. Вас ждали 5 минут.
Этот рейс выполняли автобусы компании RIOLUX и FORTUNATRAVAL. Эти компании, на протяжении 20 лет, 3 раза в неделю выполняют поездки в Вильнюс, на рынок и у них нет жалоб и претензий от пассажиров.
Последний раз я лично вам звонила в 20.30 и сказали, что вы еще едите на такси и будете минут через 10-15. Вы на поезд или самолет опаздываете тоже на 30 минут и требуете что бы за вами вернулись ????
К тому же у вас не была оплачена поездка и даже не было предоплаты. Офис не работает в 21.00 Какие претензии?

ЕЛЕНА
SIA JURBUS

Likumsargs 25.12.2011

Pareizi! Jāliek šādi murmuļi pie vietas! Es arī neciešu šādas zosis, kas atskrien nokavējušās un vēl kaut kādas pretenzijas izvirza!