www.sudzibas.lv Jump IN studija Krāpšana,melošana par telpām, drošību apdraudošs serviss

Jump IN studija - Krāpšana,melošana par telpām, drošību apdraudošs serviss

Esmu no tiem cilvēkiem, kuri visu iepriekš izpēta, iesērčo, izlasa atsauksmes. Bet šoreiz spontānas idejas, ka gribētu meitas vārda dienu svinēt ārpus mājas, vadīta piezvanīju pirmajai bērnu ballīšu vietai, par kuras esību biju pa ausu galam dzirdējusi un garāmejot redzējusi diezgan jaukas fotogrāfijas fb lentē.
Tātad stāsts sekojošs:
Uz meitas vārda dienu lielā balto bumbu studija Jump in esot jau aizņemta, bet tieši sestdien (kas bija nedēļu pirms mūsu svinībām) tiks vērtas vaļā jaunas telpas ar bumbu baseinu Matīsa ielā 51/53, izmēros mazākas, taču mūsu viesu skaitam pietiekoši. Nopriecājos, ka jaunas, “svaigas” telpas. Tuvāk svinību datumam sazvanījos ar saimnieci, viss notiek, pirmās bildes varot apskatīt lapā, un baseins tikšot vēl apšūts ar paklāju. Šajās bildēs bija saprotams telpu izkārtojums, galdu lielums, un sarkans dīvāns arī tur ir. Ok... es nodomāju, nekas īpašs, bet gan jau. (bildes apstrādātas ar insta filtriem-patieso būtību lieliski slēpjošas)

Svētdienas rītā dodamies uz Matīsa ielas adresi, cenšos neievērot noputējušos, netīros logus un durvis, kas ir pirmais, kas mūs sveicina ieejot. Saimniece ir uz vietas, tieši beidz mazgāt grīdu. Bērni tikko modušies no auto miedziņa, garastāvoklis ne tik saulains, tāpēc ar saimneici tik fiksi aprunājam tehniskas lietas, kas, kur, cikos. Uzreiz neievērojam visas tās šausmas.
Turpinot stāstīt, jāpiebilst, ka esmu zināmas tīrības mīle, tomēr ne pedantu pedants. Pirmais, ko ievēroju: šajā studijā bija netīrs it viss- izmazgātā grīda bija tikai ar slapju lupatu izbraucīti gruži, tualete kā “stroikā”, notašķītām durvīm, flīzēm, nestrādājošu podu un uz celtniecības spaiņiem sakrāmēta sadzīves ķīmija (bērnu ballīšu vietā bērniem aizsniedzamā vietā!), par neiznesto miskasti un putekļiem uz plauktiem nemaz nerunājot. Otrkārt un galvenokārt, par iestādes, kas sauc sevi par superballīšu nodrošinātāju bērniem, attieksme pret drošību. Bumbu baseins nav apšūts ar paklāju kā solīts- skabargas, naglu galvas un skavas pa visu baseina perimetru, elektrības rozešu “caurumi” un vadi uz vienas no baseina sienām aizlīmēti ar melno skoču, nenorobežots radiators bumbu baseinā zem palodzes, sak’, leciet vien, bērniņi, tikai uzmanīgi!

Šausmīgs kauns no viesiem par vietas izvēli ir mazākais; mani visvairāk pārsteidza saimnieces mierīgā atbilde uz mūsu pretenzijām, ka neviens iepriekš nav sūdzējies... es nesaprotu, kā var ielaist cilvēkus tādā vietā, piedevām par to prasot naudu? Izremontē, saved kārtībā līdz galam un lūdzu, izīrē, cik uziet. Mājās iegūglējot Saimnieci, atrodu arī atbildi uz savu jautājumu.
TV šovu putni un nepilni rubļi, krāpšanas un neskaitāmas firmu likvidācijas. Pilnīgi svaiga informācija sūdzību un dzeltenajos portālos.
Baigā vilšanās un pat dusmas uz sevi,ka es paļāvos uz to, ko var redzēt studijas fb lapā, neviena negatīva komentāra, vairāk kā 6000 sekotāju. Visiem viss patīk.
Es būšu pirmā, kam nepatīk. A nekā. Pēc brīža komentārs tiek izdzēsts. Tā neilgu brīdi spēlējam spēli “es ierakstu, viņi izdzēš”, un es tieku nobloķēta (ne velti šo vietu nav iespējams novērtēt ar zvaigznēm, ko, protams, uzreiz gribēju izdarīt, iekāpjot mašīnā).
Citā gadījumā varētu teikt, galvenais, ka bērni priecīgi un neviens nav cietis, bet šis patiešām bija kas tāds, ko nenovēlu nevienam. Tāda skarba pirmā pieredzīte mums kā vecākiem.
Lai šis stāsts kalpo par mācību no citu kļūdām, izpētiet visu informāciju, it sevišķi, ja runa ir par mūsu visdārgākajiem.
#jumpin #studijajumpin #vitataube #vita #taube

K

R ruu 09.03.2018

JUMP IN SIA 20.09.2017 REĢISTRĒTA SAIMNIECISKĀS DARBĪBAS APTURĒŠANA
Uzņēmums ir iekļauts Valsts ieņēmumu dienesta (VID) aktuālo nodokļu parādnieku sarakstā.
Vita Taube, 18/09/86

Sigita Bronze 10.03.2018

Ja tu būtu patiešām papētījusi, inātu ka Jump In reputācija jau sen nav tā labakā.

Z zita2 25.06.2018

Uzmanieties, studija "Jump in", tagad saucas "Studija ballītēm"

L Londona 07.04.2023

Nu jau jauns "projekts": SIA "Plus projekti"

A alfredskucieris 25.06.2018

Nākošais nosaukums - "Jump In mēslu kaste" A vids lai iet pupās.