Juma betons SIA - Slikts serviss

Ļoti nepieklājīgs šoferis, rupji runā, lamājās, sūtīja visus rupjiem vārdiem, atbraucot uzreiz prasīja naudu par darbu tikai tad sāka darbu. Beidzot darbu prasa vēl naudu, itkā esot pārstrādajis, runā krieviski, skūtu galvu pāri pa 50 gadiem, bez zobiem. Mikseris vairākas reizes apstājās, ļoti lēni padeva betonu, atrunājas, ka elektronika nedarbojas. Priekšniekam vienalga par uzņēmuma reputāciju. Ja nevēlaties sabojātu garastāvokli, labāk paņemat nedaudz dārgāku firmu, jo beigās prasīja 40 eur klāt piemaksāt, jo esot tarifs 1 min/1 eur.
Silti iesaku apdomāt pirms ņemat šo firmu!
Līdz šim nav nācies tik nepieklājīgu šoferi satikt! Ss.lv daudz viņu sludinājumu.
Strādā zem nr.
Tālr. +37129256906
+37129232504

D

Работяга 26.07.2019

vajadzeja valsti apzagt.. aizejot aiz stura klusa balsi *40 eriki un nodokli nemaksasim.. vajadzeja vel ligumu netaisit lai pec iespejas griezties policija ka betons jumtai tika nozagts..