www.sudzibas.lv Julija Troksne Krāpšana, slikta apiešanās ar dzīvniekiem

Julija Troksne - Krāpšana, slikta apiešanās ar dzīvniekiem

Julija troksne sevi pozicionē kā zirgu mīli un audzētāju. Taču ļoti bieži zirgiem nav nodrošināti labvēlīgi apstākļi un siens.
Es nerunāšu par sliktu sienu, kurš ir ievākts pēc jāņiem vai uz rudens pusi, bet vispār nav siena. Par siena ruļļu mitruma koeficientu es nemaz nerunāšu.
Lai izglābtu pārējos zirgus no bada nāves, nolēmām glābt vienu zirgu un atpirkt to, nodrošinot pārējiem kaut sliktas kvalitātes sienu.
Zirgs nopirkts, protams ar problēmām. Tās nav ārstējamas un maināmas. Bet vismaz no zirga, kurš dzīvojis visu gadu zem klajas debess, tagad ir sakopts zirgs, ar skaistu, spīdīgu spalvu, kura iegūta labas pārtikas un treniņu rezultātā.
Sazinājāmies ar pvd. Risināsim šo jautājumu nopietnāk un plašāk.

M Muhameds Alya Ali 21.11.2020
Pārdod sliktas kvalitātes zirgus

Labdien, Ziedkalnu saimniece Julija Troksne sevi pozicionē, kā zirgu mīli un kopēju.
Diemžēl, zirgiem nav pat novietnes. Zirgi visu gadu pavada uz klaja lauka. Arī siens ne vienmēr tiek nodrošināts. Vai arī tas tiek uzglabāts ārā, un sliktas kvalitātes.
Lai izglābtu zirgus no siena bada, atpirkām vienu zirgu.
Protams, zirgiem lērums problēmu, gan vizīši u.c.
Bet laba kopšanas, barības, un treniņu rezultātā, izdevās zirgu savest kārtībā.
Kā arī zirgu ievietojam novietnē, zem jumta.
Jūlijas Troksnes zirgi, tiek nodrošināti ar nekvalitatīvu sienu. Šinī gadījumā, zirgiem nepieciešama papildbarība.
Esam sazinājušies ar PVD grupu. Turpmākai, šīs saimniecības uzraudzībai

A Arvīds Zeltiņš 21.11.2020

Ko jūs bomzi sakāt te ņaudēt un izdomāt murgu. Nepietiek naudas nopirkt zirgu par veselu cenu, tad sēdi un klusē. Nevis zirgu iegāde pa daļām ( Naudas ziņā) , velak pazūd un rodas 100 un vēl 1 iemesls neatdot naudu.

A Anilll00 21.11.2020

Izlasot autores iesniegto sūdzību, uzreiz paliek skaidrs, kurš ir rakstījis šo komentāru. Būtu vismaz leksiku pamainījusi! Un kļūdas vienas un tās pašas pareizrakstībā!

A Anilll00 21.11.2020

Ingūna Bedikere, atdodiet naudu tiem cilvēkiem, kurus esat apkrāpusi. Un tad ķerieties klāt pie citu cilvēku ķengāšanas. Ierakstot tepat sūdzībās Jūsu vārdu un uzvārdu meklētājā, var redzēt cik godīga esat. Profesionāla krāpniece un jau gadiem ilgi.
Arī Jūlija kļuvusi par Jūsu upuri. Un zirgu Jūs neēsat nopirkusi, jo tā arī nenomaksājāt visu solīto summu.
Tik sola un stāsta muļķības, pec ierastās shēmas.

T Troksne Julija 21.11.2020

Šo sūdzību uzrakstīja slima sieviete, kas negrib atdot savu parādu. Ja skaitās ka viņa ir izpirkusi šo zirgu, lai samaksā par šo zirgu līdz galam, jo jau kā gadu nevar samaksāt. Visiem pārējiem kuri uztraucās kā dzīvo mani zirgi, laipni lūgti ciemos pie manīm. Mani var atrast facebook, tur varat uzrakstīt un vienoties par dienu, kad vēlaties ierasties. Būsim priecīgi jūs redzēt.

D Donina 22.11.2020

Dižbajāri Ingūna Bedikere - Krāpšana
2019 gada pavasarī ingūnai bedikerei uz saimniecību dižbajāri tiek pārskaitīta nauda par zemeņu stādiem. Zemeņu stādi bija jāpiegādā pēc apm. Nedēļas. Visu laiku tiek atlikts laiks. Augustā ingūna piedāvā atmaksāt naudu, es piekrītu, jo nu vairs nav nekādas vēlēšanās kaut ko gaidīt. Tad apm. 2 mēnešus mistiski aizbildinās, kad nav naudas, vīrs atrodas ārzemēs, nav pieejas kontam utt. Tad, kad es saku, ka nu tā, kā vajadzētu jau nokārtot saistības, sāka mani apvainot necenzētiem vārdiem un teikt, kad nauda ieskaitīta par stādiem, kurus viņa jau sen izstādījusi un tagad jāgaida pavasaris līdz viņa varēs izrakt no sava dārza. Respektīvi nauda tika ieskaitīta par stādiem un tad, lai es arī gaidot. Visur es tieku bloķēta, lai nevarētu sazināties. Vēl visam tam tiek izteikti draudi, kad zina, kā ar tādiem cilvēkiem rīkoties. Respektīvi nav ne naudas un stādu. Mīļie cilvēki esiet uzmanīgi, šī sieviete, kad viņai tas būs izdevīgi, jūs vienkārši piekrāps un nozākās, kad visā vainīgi jūs paši.
-----
Nekaunīgi Ingūna Bedikere piekrāpa arī mani.Solīja peoniju 19.g.martā...samaksāju...puenāk rudens..peonijas nav,rakstu ...atgriezīšot naudu...tāds oats stāsts,ka vīrs ārzemēs,naudas nav...2020.g. naudas nav,jau 20.g. septembris ,kad uzrakstu,kāpēc nav naudas,ka sūdzēšos publiski...tad lepni pasaka,ka iesūdzēs par publisku kaitniecību.Kauna šai saimniecei nav absolüti.Lai ejot uz policiju,tiesu...Kliegt gribas no bezspēcības.
----
Vēl ir stātsti par šo sievieti kā viņa amatniecībā Rūja pasūtīja tautastērpu, saņēma un ilgi "aizmirsa"par to samaksāt.
Nekautrējās vēl izķengāties par amatniecību.
Galu galā tomēr atgrieza amatniekiem atpakaļ,
---

FUJ!