Jūlija Samoilova - Krāpšana

Šī sieviete pasūta apğērbus... Pasūtot saka ka prece atnāks 2-4 nedēļām. Protams prece atnāk tik pēc 2 mēnešiem.. Pasūta nepareizu izmēru. Un naudu neatdod atpakaļ. Neatbild un pazūd. Preces kvalitāte slikta... Pogas krīt arā.

Nekad nepasūtat preci pie Jūlijas Samoilovas!
Bildē viņa

Saivii 11.06.2019

Kāpēc šī sieviete pasūta jums apģērbus?

really? 12.06.2019

Nav jau viņa vainīga,ka Ķīnas pasts tik leni darbojas un ilgi jāgaida bildēs skaistas drēbes,kuras ir ķīniešu izmēra un tikai bildēs kvalitatīvi izskatās un par kuram noteikti kārtīgi pārmaksāji! :D

Кak tak to? 12.06.2019

Ne ponjatno, pochemu u nejo zakazali odezhdu kotoruju nado bilo zhdatj mesjac? Besit takie ljudi, pokupajut sami v Ebay ili aliexpress i propadajut drugim i ischesajut. Tam hotj mozhno napisatj v sluzhbu podderzhku i tebe denjgi vernut. A tut Razvod!

K Kristine Balode 23.06.2019

Jūlija Samoilova ir krāpniece!Nesūtiet neko no vińas-neredzĕsiet ne preci ne naudu!