www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Хамство по телефону

Julianus inkasso - Хамство по телефону

У меня был небольшой долг, в компании Julianus Inkasso. А у кого сейчас нет долгов если так подумать. Я этот долг погасил, как я думал. Никаких емейлов, смс или звонков о том, что я ещё что-то должен до сегодняшнего дня я не получал. Пришла сегодня смс о том, что я должен 0,51 евро и что мой долг куда то там передают. Звоню и говорю что в ближайшее время я заплачу эти несчастные 51 цент. Я не давно вышел с больничного, на котором был пол года, на счетах по нулям. Это мне нужно искать банкомат что бы положить денег, бегать и суетится и всё это из-за 51 цента, о которых меня никто не соизволил известить. А выплатил я всё месяца два назад как я думал. А сегодня типа последний день. Пытаюсь объяснить ситуацию, что будет у меня выходной и я схожу в банк или придёт зарплата через недельку и я перечислю эти несчастные 51 цент. Но нет, женщина по телефону заявила что нужно больше работать и уметь зарабатывать деньги. А так же я должен обойти всех родственников и друзей из-за 51 цента. Вы на меня ещё в суд подайте. Вам перечислят сегодня ваши копейки, подавитесь, но вежливо и уважительно нужно с людьми разговаривать. Я вам не миллион должен, впрочем те кто гребут миллионами, с таким не сталкиваются.

04.09.2019

Компания получила уведомление об этой жалобе

Оккупант 04.09.2019

Ушакова - Мелдере остатки блокадных котлет высосала, а мозгами и способностями, и трудом высасывать из вас пытается

Оккупант 04.09.2019

Пора строить крематорий. Всю эту шарашню на удобрение полей пустить. Больше толку будет.

N navsvarigi111 13.09.2019

Pilnīgi piekritīšu šim cilvēkam. Arī ilgi nesaņēmu nekādu informāciju, ka man vispār kaut kas ir izveidojies,
Attieksme no darbiniecēm ir ļoti augstprātīga, prasās mazliet to cilvēcīgumu, nevis visus uzskatīt kā vienā maisā metamus. Arī es esmu sieviete ar labu darbu, pārpratuma dēļ nokļuva šajā kompānijā, bet pret mani izturējās kā pret cilvēku kurš nebūtu spējīgs samaksāt neko. Un visu laiku nāk atgādinājumi no šīs sievietes, lai gan viņa ļoti labi zin, ka šī situācija bija risināšanas procesā!
Cik jūs pašas tur pelnat? 600 eur? Nevajag žulti savu izmest uz citiem, tikai tāpēc, ka pašas esat neapmierinātas ar savu dzīvi. Ticu, ka es un cilvēks ar iepriekšējo stāstu esam daudz vairāk dzīvē sasnieguši nekā jūs kamēr jūs katru dienu to tik vien darāt kā zvanāt un prasat kapeikas no cilvēkiem. Lai Jums veicas!

O Otis 13.09.2019

Par tiem ''pazudušajiem'' centiem var pilnīgi piekrist. Gadījies pašam divas situācijas, ka pārtraucot kādu līgumu sākotnēji vairākas reizes noskaidrojot vai tiešām tās visas atlikušās summas ir pilnībā nomaksātas, bet pēkšņi gadu vai pusotru vēlām atnāk kāda vēstule no šiem te pašie ar kaut kādu parādu, kas atsaucas uz līgumu ,kas jau ilgāku laiku atpakaļ ir bijis slēgts, bet mani nav par kaut kādiem centiem brīdinājuši.
Neesmu par šo daudz pētījis, bet es domāju, ka priekš patērētāja šeit arī būtu jābūt kādiem likumiem, lai nav tā ,ka dēļ pāris centiem, kuri apzināti tiek vilkti un audzēti ilgāku periodu, papildus soda maksas, inkaso izdevumi.
Un ne viens vien gadījums tāds ir bijis un dzirdēts. Ka cilvēks pat līdz pēdējam saņem atbildi,ka viss ir nokārtots, bet pēc laika izrādās, ka dēļ tiem centiem esi jau parādā eirikus, un sāk baidīt pat ar visādiem melnajiem sarakstiem.
Te aiz ausīm derētu arī paņemt tos pašus pakalpojumu sniedzējus, kredītu izsniedzējus par šādām situācijām. Apzināta maldināšana.