www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Draud bērnu manu ar bāriņtiesu

AtrisinātaJulianus inkasso - Draud bērnu manu ar bāriņtiesu

Sveiki.

Šie Julianus inkasso Julija man draudēja atņemt manu bērnu ar bāriņtiesu palidzību. Doma ka es nevaru apgadat savu bērnu jo man bus maza bērnu pabalsts no Marta. Es jau baidos ka atņems manu bērnu. Si sieviete Julija no julianus inkasso bija rupja pret mani. Nekadi nevarēja sarunat par paradu atmaksu pa daļam. FU ši Julija no Inkasso nepatik . Ta jau ir necienas aizskaršanu pret mani un manu bērnu. Ka viņai nav kauna ka zinos bāriņtiesai?

Sūdzība veiksmīgi atrisināta KRISTAKRISTA 10.01.2018

Viss ir atrisinats

K KKaķis 09.01.2018

Pēc tā kā Tu raksti, tev nemaz nevajadzetu būt bērnam, lai tādi, kā Tu, nevairojas!

K KRISTAKRISTA 09.01.2018

Kapec tu saki? Ta ir nopietna lieta. Vini gatavi lidz pedejam to bernu naudu izsukt. Tev pasam laikam berna nav ka tu ta saki.

C critical thinker 10.01.2018

tāpēc, ka apnīk. cik jūs lumpeņi varat...

K KKaķis 10.01.2018

Lai sūc bērnu naudu, pati vainīga, ka neesi neko maksājusi.

K KRISTAKRISTA 10.01.2018

Kkakis es neesmu berns jau vairs,bet esmu pieaugusi sieviete. Varbut tu esi berns ka tu ta runa nesmuki. nu ja protams neesi nemis kreditus un nezini kas tas ir. Sita nav normali runat ..

K KKaķis 10.01.2018

Bet pati esi vainīga! Nav ko čīkstēt!
Nē, es neņemu kredītus jo sagribējās dzemdēt. :D :D

J Jolanta Lapsane 10.01.2018

Pirmkārt.Parāds nav brālis,parādi jāatdod.
Otrkārt.Viņiem tiesības ir tikai cedēt parādus vai nodot lietas izskatīšanai tiesā.
Treškārt.Parādu izskatīšanas tiesa bērnus nost pagaidām vēl neņem.Viņi liek tikai parādu apmaksāt,summu piedzenot ar tiesu izpildītāja palīdzību.
Ceturtkārt.Nedomāju,ka bērnu nauda pārsniedz minimālo mēneša algu.Ja arī pārsniedz,tad uz konta tiks atstāta minimālā mēneša alga,pārējo gan atvilks.
Piektkārt.Rakstiet sūdzību PTAC.
Sestkārt.Iesaku sarunu ierakstīt,par to personu brīdinot.Un ierakstu nodot tālāk Likumsargam.

K KRISTAKRISTA 10.01.2018

Vai tad bernu naudu atnems un blokes kontu manu? Labi ja man zvanis tad ierakstisu sarunu un nodosu likumsargam ja draudes man vel.

K KRISTAKRISTA 10.01.2018

Man nav iespejas samaksat par paradiem ja es sezu uz berna kopsanas pabalsta, un nekur nevaru stradat ja mans berns neiet uz bernu darzu.

Jāņēm vērā, ka saskaņā ar Parādu ārpustiesas atgūšanas likuma 10.pantu saskarsmē ar parādnieku piedzinējam ir aizliegts:

1) izmantot agresīvas saskarsmes formas (tai skaitā izteikt draudus un veikt darbības, kas aizskar dzimuma, vecuma, rases vai etnisko piederību un drošību, reliģisko, politisko vai citu pārliecību, invaliditāti, sociālo izcelsmi un mantisko vai ģimenes stāvokli, kā arī seksuālo orientāciju);

2) sazināties ar parādnieku viņa cieņu un godu aizskarošā formā;

3) apmeklēt parādnieku viņa darbavietā, darbu veikšanas vietā vai dzīvesvietā bez parādnieka iepriekšējas piekrišanas;

4) sniegt nepatiesu vai maldinošu informāciju par parāda nemaksāšanas sekām.

(2) Saziņā ar parādnieku kreditoram un parāda atgūšanas pakalpojuma sniedzējam ir pienākums ievērot samērīgumu.

Savukārt parādniekam sakaņā ar Likuma 8.pantu ir pienākums sadarboties ar kreditoru un parāda atgūšanas pakalpojuma sniedzēju.

K KRISTAKRISTA 10.01.2018

Jus to pielaujat ka lai atnem manu bernu caur bernu tiesu? Es to nevaru izturet vairs. Es driz sajuksu prata. Esmu mamma savai meitai. Man tikai bernu nauda ir un domata prieks meitas. Jus visi mani iedzisiet kapa. Ta bus.

K KRISTAKRISTA 10.01.2018

Jus domajat ka man ir daudz naudas lai atdotu jums tos vairak miljonos. Prieks kam to saeima izdomaja likumu par kreditiem. Tas ir vienkarsi sausmas. Ta jau var iedzit kapa ka nevar nomaksat neko ja nav naudas.

J Jolanta Lapsane 10.01.2018

Sazināties ar to iestādi,kurai esi palikusi parādā un meklēt juridisku palīdzību ezi meklējusi,jeb uzreiz steidzies sūdzību šeit rakstīt?

K KRISTAKRISTA 10.01.2018

Es paradus panemu tikai lai dzemdidam sagatavotos.un lai dzemdibu purins butu gatavs un .t.t ,man ta bernu pabalsts nav menesalgas apmera. driz jau 42.69 maksas. un kas man so visu jaatdod? Es neko nevaru izdarit. Nezinu ka atdod visus paradus viniem.Vini man draud un draud. Esmu stresa un bailes dzivoju. Es ar juristu sazinajos . Un teica lai braucu uz Angliju pie mammas un tad mans berns bus drosiba un es ari. Tikai es;stradatu darba un atdotu pa mazlietinam paradus.

K KKaķis 10.01.2018

Nopietni? Paņēmi kredītus lai dzemdētu? Lūdzu, nākamreiz es tev uzdāvināšu prezervatīvus. Nevairojaties!
Latvijā arī ir darbs, ne tikai Anglijā!

K KRISTAKRISTA 10.01.2018

Kkakis kas tu esi mulkis vai? Kas man butu jabut muzigi vecmeitai un nav jabut man berns. Padoma ko runa. Pats ej atrodi sev draudzeni un izdari ta lai jums butu berns vai vari but muzigi vecpuisis.

K KRISTAKRISTA 10.01.2018

Nu kur ir darbs Daugavpili paradi man? Atsuti website kur ir darbs daugavpili? Man gribas zinat. Anglija ir lielakas algas katru piektdienu un var izdzivot neka lv. Latvija pat menesi nevar pietikt naudas no algas. Doma ko runa .

K KKaķis 10.01.2018

Tikko apskatīju 3 lapas ar sludinājumiem Daugavpilī! Nē nu brauc uz Angliju, vismaz par vienu muļķīti mazāk Latvijā, kas sagrābjas kredītu lai tikai dzemdētu.

Ar galvu vajag domāt bērns, ar galvu. Bet ko gan es te runāju, tā pat nesaprot.

Bērnu vajag plānot, nevis taisīt kad sagribas un kredītus ņemt. Pati putru ievārīji, pati izstreb, nevis čīksti internetā, par to cik slikti, ka Tev prasa atdot naudu, kura nav bijusi Tava!

K KKaķis 10.01.2018

Aaaa un kaķis nav vīrietis! ;)

M Mikki 10.01.2018

Es nesaprotu, kā tu iedomājies, kā kredīti strādā? Tu paņemsi, zinādama, ka nevarēsi atmaksāt, un tad kad pienāks termiņš atmaksai, neviens tev to naudu atpakaļ neprasīs? Ja zināji, ka nevarēsi pati par savu naudu bērnam nepieciešamo sagādāt, tad kāpēc bērnu taisīji? (Pēc iepriekšējās atbildes izklausās, ka bērns ir bijis gribēts un plānots)
Kas tā par debīlu domāšanu? Pati putru ievārīji, pašai vien nāksies viņu strebt.

Оккупант 10.01.2018

С этой компанией разговор вести бесполезно у них 1 презерватив + ещё 1 презерватив = три проституки и один неиспользованный презерватив. вот такая математика

Оккупант 11.01.2018

"Sūdzība veiksmīgi atrisināta" - что это значит?

M mazais cuka 17.06.2019

Šī , kompanija zvana vienalga kurā laikā, draud pat ar fizisku izreiķināšanos , tikai no rita zvanitais numurs neeksistē. darbinieces ļoti nelaipnas un nosauc nepiedienigos vārdos.Padod tiesu izpilditajiem , kaut arī parāds iespēju robežas tiek maksāts.

Оккупант 18.06.2019

это не компания. это промоушэн на бывшую девственную плеву Ушакова-Мелдере.

A Aivis Piladzis 29.04.2023

No šā uzņēmuma teksts- Ja Dīvu nedēļu laikā nebūs pilnas summas atmaksas, tiks piemērots tas un un vēl nez kas.
Vai pēc viņu domām, cilvēkiem mājās stāv tūkstoši.
Cilvēki ir dažādi un daudz. Jebkas var notikt, kāpēc līdz šim nesanāca attiecīgo lietu nomaksāt.
Pēc sākotnējā teksta secinot, tā tikai Rekets 90ajos uzdarbojas.
Iesaku mainīt attieksmi. Par šādu tekstu Policija var tikt iesaistīta. Lai domā ko raksta. Vēl labāk, Bez tabu.
Tas ka kāds ir ignorējis brīdinājumus, ne visi tādi. Vismaz mans paziņa tāds nav. Viņs ir gatavs nokārtot.
JA DIVU NEDĒĻU LAIKĀ NEBŪS PILNA SUMMA APMAKSA, TAD TIESA SPRIEDĪS. 90JOS REKETS UZLAIDA GAISĀ VEIKALU, JA NEBIJA Noteikta laikā naudas summa. - NU SADI TIKAI REKETIERI UZDARBOJAS.. Un lai pasaka ka tas tā nav.
Ja Mēneša laikā nav, tad cita lieta. NEVIENS MĀJĀS NETUR TADU NAUDU . VAI ARĪ NAV PIEEJAMA.

A Aivis Piladzis 29.04.2023

Maksātnespējas iestāde BALTAIS BRUŅINIEKS SOS VISUS NOSAUcA PAR REKETU, NO VINIEM, LIEKAKAI DAĻAI IR REKETA IZGājieni .
Jo pa lielam, viņi ir pakvalificejusies par Zolidam Juridiskām iestādēm.
Citādi nevar naudu pelnīt.
Inkasso sistēma to jau vien izsaka. Jo viņu darbības to izsaka.