www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Visas šīs trīs kompānijas savā starpā nekomunicē un katrai sava taisnība

Julianus Inkasso/ Tele2/Creditreform - Visas šīs trīs kompānijas savā starpā nekomunicē un katrai sava taisnība

Pagājušā gada augustā tika samaksāts Tele2 parāds firmai "Julianus Inkasso". Šodien atnāk vēstule no "Creditreform" par Tele2. Sazvanot šo firmu, atbildēja nelaipna sieviete kura beigās paziņoja ka ar mani nevēlas runāt(lai zvanu Julianus Inkasso ) un nometa klausuli. Tad zvanīju uz "Julianus Inkasso" lai noskaidrotu par parādu, tur laipni atbildēja ka viss ir kārtībā lai zvanu uz Tele2. Zvans uz Tele2, saņēmu info ka parāds ir 0,01 euro cents!!! Svarīgi atzīmēt - visas šīs trīs kompānijas savā starpā nekomunicē un katrai sava taisnība!!!

K kaataavar? 30.12.2015

vajag laicigi maksaat reekjinus nevis vazaaties pa krediitreformaam

O Oga777 30.12.2015

...atradusies gudrīte!Laikam pati strādā "piedzinējos" un tagad lecas!!:))