www.sudzibas.lv Julianus inkasso, rekets un izspiešana!!! Vijulianus inkasso-reķets!!!!!!!izskatās pēc reketa tikai it kā likumīgi pamatota.....!

Julianus inkasso, rekets un izspiešana!!! - Vijulianus inkasso-reķets!!!!!!!izskatās pēc reketa tikai it kā likumīgi pamatota.....!

Labi, bija paņemts ātrais kredīts Via Sms, nesanāca laicīgi atdot, nu un šitais parazītu kantoris pārņēma to lietu, in neskatoties ka viss ir nomaksāts viņas visu laiku grib vēl un vēl, mani jau brīdināja ka ar Juliānus ir jābut ļoti uzmanīgam, jo tur strādā reti alkatīgas mātītes, Ineta Dembovska, Liāna Petrova, Vita Petkeviča, un gan jau ka vēl tur atradīsies parazitēs, tā kompānija ir kā caura muca, kurā var liet un liet un nepiepildīsi... , tur vidam būtu jāpievērš uzmanība, ka tik neatmazgā naudu ar tādiem apgriezieniem un shēmām, varētu iečekot viņu bankas kontu?

A Artūrs Dante 27.10.2019

Sveiks, Ilmār esmu kā reiz specializējies uz tā saucamo parazītu likvidēšanu un viņu ānusu svilināšanu, ja pats nevēlies ar viņiem runāt (ienākošie zvani) - tad piedāvāju pilnībā bezmaksas pasācienu - zvanu pāradresāciju uz manu telefona numuru - es ar viņiem parunāšu tā kā viņi to ir pelnijuši + zvanus ievietošu youtube, lai cilvēki zin, ka no šiem parazītu kantoriem nav ko baidīties un nekādās lietās ar viņiem nav ko ielaisties :)
Ja ir interese uzraksti vēstuli PM - par visu vienosimies .

Pacco_al 27.10.2019

Es Julianus Inkasso vieta noalgotu nelielu brigādi, kuri šādus gudriniekus pēc kāda laba laika, nu teiksim mēnešiem 6-12, lai nerodas aizdomas no kuras puses vējš pūš un lai izskatās pēc "gopņikiem".
Veiksmīgu prnaku. Pēc tam to linku arī te ievieto lūdzu.

A Artūrs Dante 28.10.2019

Man jau sen bija aizdomas, ka Tavai mammai grūtniecības laikā ir starp acīm ar kā..u dots, loģika bik pieklibo /...

I Ilmārs zubkins 01.11.2019

Runa iet par to ka viņām viss ir samaksāts bet viņām tak ir par maz!da arī noteikumi super par atmaksu viņu kontu kādam vajadzētu iečekot un lieko naudu pārskaitīt atpakaļ !

T Taisnības lūdzējs 30.03.2020

Sveiki!
Man ir ļooooti liela interese! Kā ar Jums var sazināties ?

Оккупант 27.10.2019

Напишите данные с кем у вас недопонимание из этой шарашкиной канторы

S Sergejs 888 28.10.2019

Parazītu kantoris, saki? Tu šā vārda nozīmi zini? Paņem naudu, neatdod un vēl par parazītiem sauc? Drīzāk jau ievēstu cietumsodu par parādu neatdošanu. Varbūt tad prāts dažiem parādītos.

Ivo 28.10.2019

Es pat teiktu vairāk pamatīgs parazītu kantoris tas Julianus ir ? - kāda viņiem saistība ar parādu - nekāda - bet savu grib, kas tā rīkojās - parazīti ! :)

Janis85 29.10.2019

Bija neatdots kredīts. Pēc kāda laika atdevu ar %. Viss ok. Zvana Julianus Inkasso, sakot, ka es viņiem esmu parādā 17 euro.
Par ko? Par to, ka cedēja manu līgumu no vienas firmas uz otru? Man jāmaksā par cedēšanu? Jibitje jūs koņom! Nemaz viņiem netaisos maksāt.

O Otis 29.10.2019

Tāpēc par katru maksājumu pieprasi kādu apstiprinošu dokumentu. Kā maksājumu veikšanas sākumā, kur precīzi tiek apstiprināts kas un par ko un cik daudz, tā arī beigās apstiprinājums par konkrētajām summām un to ,ka darījums ir veikts un parāds ir nomaksāts.

Tas ir loģiski ,ka parāds būtu jāatdod, un es nekādi šeit negrasos aizstāvēt parādniekus, bet cik te palasot šīs te visas sūdzības , tad rodās iespaids, ka daudzus burtiski slauc tikai slaukšanas , nevis likuma pēc.

Daudzi cilvēki ir ne tikai bezatbildīgi parāda priekšā, bet arī bezatbildīgi pret sevi, jo nepieprasa kaut par katru maksāto centu apstiprinošu dokumentu.

I Ilmārs zubkins 01.11.2019

Es viņiem visu esmu samaksājis bet viņām tak ir par maz,vajag vēl un vēl!