www.sudzibas.lv Jukotana Pārpārdošana, meli slikts serviss

Jukotana.lv - Pārpārdošana, meli slikts serviss

Nekad nepērciet no viena-darbinieka uzņēmumiem.
Konkrētais uzņēmums mani piesaistija ar to, ka pārdodot savu samsung tv populārajā sludinājumu servisa vietnē pa xx naudiņām biju saņēmis 3 dažādus e-pastus no dažādām e-pasta adresēm ar piedāvājumu nopirkt manu tv pa puscenu! Mazliet pameklējot visi trīs e-pasti [slēpt]@inbox.lv, [slēpt]@inbox.lv un [slēpt]@inbox.lv) un viens telefona numurs (+371-25-918-830, papildus bija minēti telefoni: +371-29-688-168, +371-20-332-740) aizveda mani pie viena darbinieka-īpašnieka uzņēmuma - jukotana.lv, kurš, izskatās, ka nodarbojas ar pār-pārdošanu! Ak jā, oficiālais e-pasts viņiem ir: [slēpt]@inbox.lv
tātad, ņemot vērā to, ka tā ir atsauksme - rakstu atsauksmi par jukotana.lv mājaslapu:
1. Mājaslapa - 90to gadu stilā un taisīta uz "šablona" programmatūras - lēti un neprezentabli izskatās.
2. Katras otrās preces apraksts, kur redzams, ka darbinieks-īpašnieks pats ir rakstijis aprakstu ir meli. Piemēram, tv sadaļā lcd matricu frekvenci darbinieks-īpašnieks apraksta ar "1400 hz", kaut gan reāli tv matricas frekvence ir tikai 60hz.
3. Ņemot vērā to, ka daži no manis apskatītiem produktiem ir tikai pāris eur lētāki, nekā populārajos interneta veikalos - vai jūs tiešām gribat uzticēties cilvēkam, kurš pērk pēc sludinājumiem lēti, bet jums pārdos - dārgi?
4. Pat tas, ka uzņēmuma jur. Adrese un "ofiss" atrodas dzīvoklī jau parāda to, ka labāk šādā interneta veikalā neko nepirkt!
5. Mani kā it profesionāli tracina fakts, ka mājaslapa nav aizsargāta ar ssl. Jūs esat interneta veikals, kur pie reģistrācijas ir jānorāda sensitīvi dati! Jūs pat par saviem klientiem nedomājat!

Ceru, ka esmu jūs pārliecinājis neko nepirkt šajā interneta veikalā!
Veiksmi pirkumos!

Z zilais valis 15.02.2019

---
Zini ko, mileniāli - lapa kā lapa, visu normāli bez problēmām var atrast. Nevajag man lapu, kas optimizēta viedtālrunim.

~ ~Lelde~ 15.02.2019

Lielajam vairumam cilvēku jau sen ir skaidrs, ka strādājot 9-18 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā bomžu piesmirdinātā tramvajā. Aizpildi savu Laimīgo loto biļeti un ar Jaunā gada atnākšanu sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu, vai zini, ka jau šonakt pēc Latvijas laika notiekošajā PowerBall izlozē Džekpots sasniedzis 260 miljonu dolāru? Es tagad aizpildīju pārdesmit viņu biļešu ar skaitļu variantiem un, kā ierasts, paķēru klāt vēl desmit biļešu no citām izlozēm, kur Džekpots arī ir visai iespaidīgs, tajā skaitā MegaMillions ar 190 miljoniem dolāru Džekpotu. Pamēģini satikt savu veiksmi arī Tu un nosvini sākumu Jaunai dzīvei! https://goo.gl/X17csF Iesaku pievērst uzmanību arī loti brokera Īpašajam Piedāvājumam.

~ ~Leldе~ 15.02.2019

Un kā pārsteiguma balva katram spēlmanim būs neaizmirstama nakts ar mani!

S Sanjabki 22.03.2019

Nu, nezinu es jau iepērkos vairumā. Pērku daudz instrumentu un piederumus (maksājam tikai ar pārskaitījumiem) jau kuru gadu un nekad nebija problēmas ne ar garantiju, ne ar preču kvalitāti (man kaut ko iesmērēt ir ļoti grūti).

Tīri mans viedoklis - tas cilvēks kurš rakstīja šo sudzību vai nu kaut ko sajauca vai viņam samaksāja par to konkurenti. Jo man ir ļoti lielā pieredze ar citiem i-veikaliem un šīs viens no labākajiem veikaliem manā praksē, jo pats dažreiz rakstu sudzības, bet šīm veikalam piesieties nevaru, jo vēl nebija par ko!