www.sudzibas.lv Juglas Namu Pārvalde Sētnieks nezina LV valodu

Juglas Namu Pārvalde - Sētnieks nezina LV valodu

Nesaprotu kā var strādāt pa sētnieku nezinot valsts valodu, Brivibas iela 373 un 371 viss tiek darīts pavirši kad grib strādā. Šis darbs bija konkursa kārtībā vēl 5 kandidāti šķiet zin 4 un 5 valodas kāpēc tā izvēlas šo kuru atlaida no objekta Brivibas 357. Interesanti man ir paraksti 75 gaidu atbildi,lai iestātos darbā man jāzin 3 valodas bet šim tik sava dzimtā nesaprotu?

Papildināts druvis116 23.05.2016

Nekādas atbildes netika sniegtas par sētnieka patvaļu,kā var strādāt nezinot latviešu valodu.Kā tas iespējams nesaprotu?

D

Minesota 29.12.2015

Tu laikam biji viens no tiem kandidātiem, kas nedabūja šo brīnišķīgo darbu. Ar tavām gramatikas spējām es tevi neņemtu darba ne par sētnieku, ne par asenizatoru, ne par dzīvnieku līķu savācēju.

D druvis116 21.01.2016

Atri rikojos negaidu aproku bez macitaja tada dzive einuk.

2 2016merk 06.01.2016

Skaudība ir slikta lieta! Sētniekam nav ar muti jāstrādā!!! Paņēma to, kurš cītīgāk strādā un kuram nav problēmas celties agrā rītā un sniegu tīrīt kad tas jau jūtams, nevis kad jau iet pa ielu nav iespējams

masyanya 17.01.2016

Jau sētniekiem klāt piesienas... дожили...

D druvis116 23.05.2016

Neredzu ka kautkas mainās,šis sētnieks runigs bet nesaprot sacito kā var pieņemt darbā bomzi?

V vladbaranov 23.05.2016

Kāda viņam daļa tas ir sētnieks!!!