www.sudzibas.lv Juglas nami Mēnesi nevar salabot jumtu

Juglas nami - Mēnesi nevar salabot jumtu

Dzīvoju Juglā, pašvaldības mājā 5/5, kuru apsaimnieko"Juglas nami".Pēc tā trakā lietus (apm.mēnesi atp.), sāka tecēt jumts.Sakarā ar to, lietus laikā no griestiem vienkārši tek ūdens, kurš jau ir sabojājis koridora iekārtu, sadega durvju zvans, visas sienas ir slapjas un sāk pelēt.Tagad uz koridora iekārtas "skaisti"stāv bļoda-katram gadījumam. Tekoši katru lietus reizi skatos, kā piepildās bļoda!Lai novērstu bojājumu esmu zvanījis četras reizes, kā arī pats personīgi gāju uz attiecīgo"Juglas nami"dienestu, prasīju lai uzraksta kādu papīru, ka esmu bijis un ziņojis par bojājumu, bet atbilde bija, tas nav nepieciešams.Attieksme tur ir vienkārši "kolosāla", (ko atnāci, ko vajag, pats vainīgs), teikto pieraksta uz kaut kādas mazas lapiņas kuru nomet klāt vēl neskaitāmi daudz citām līdzīgām.Vienmēr atbilde ir:"jumiķis šodien nevar, kādu citu dienu".Tā cita diena nekādi nevar pienākt jau mēnesi.Ja manu lūgumu jo projām ignorēs, būs jāvēršas augstākās iestādēs.

E

1 123 20.10.2008

Mjā...ši n/p ir no tām, kuras atšuj...mani arī, pamatojot, ka mūsu mazdzīvokļu māja ir nerentabla, līdz ar to remonti mums nepienākas, saka-apsaimniekojiet paši. Bet! Ko tad mēs maksājām līdz šim?.
Bet par tiem iesniegumiem...labāk ierakstītu vēstuli pa pastu, jo uz to ir jāatbild, un tad arī ar to var iet pie jurista.

L LLLL 20.10.2008

Es gan savu dzīvokli apdrošināju( dzīvoju divstāvu mājā otrajā stāvā) pret visu ko... un nedod dies, ja man sāks tecēt jumts. Apdrošinātājs namu pārvaldi uzreiz apciemos.

I inga 25.02.2009

Jāgriežas Īres valdē ar iesniegumu, un jumts būs nekavējoties salabots.
Irnieku bidrība

D dima 04.11.2009

2008. gadā sia, , juglas nami, , gada laikā trīs reizes cēla apsaimniekosanas maksu ūnijas 35. Tagad atkal grib no jaunā gada pacelt. Krīze viņu apetīti tikai palielinājusi.

I Inese 17.12.2010

Juglas namos esam griezušies vairākas reizes, lūdzot veikt kāpņu telpā kosmētisko rementu(tas nav darīts 15 gadus!!!), vienmēr ir atradušās atbildes, lai neko nedarītu.Bija savākti visu (Baltezera iela-1)dzīvojošo paraksti, bet līdz šai dienai nekas nav darīts...!