www.sudzibas.lv Juglas Autocentrs Krāpšana , Slikts serviss

Juglas Autocentrs - Krāpšana , Slikts serviss

Tātad, arī man sanāca uzkāpt uz tā paša grābekļa (Juglas autocentrs) , strādāju tur vairākus mēnešus, nemaksā algu, solīt sola. Runā ar Oļegu vītolu (servisa vadītājs) sola, kad nauda būs tuvākajās dienās, pienāk noteiktā diena, saka nākamo datumu, un tā visu laiku. Zvanot īpašniekam Raimondam kalniņam, šis saka lai runā ar Oļegu, un vislaik šī ķēde iet uz riņķi, abi sūta viens pie otra. Ejot prom caur citiem, uzzinu, kad nauda man netiks izmaksāta. Kad rakstu, zvanu, prasu kad saņemšu savu nopelnīto naudu, parādas jauni iemesli, lai nesamaksātu, kautkas salauzts, pazudis. Aizejot prom, solīja algas aprēķinu, aprēķins, vel līdz šim nav veikts. Cik esmu dzirdējis - Oļegs vītols, nolaidis jau uz bankrota līnijas, vairākus servisus, labāk pa gabalu no tādiem “biznesmeņiem”. Slikts serviss, neiesaku.

N

O OlegsRukRuk 11.01.2020

Malacs, vajag ziņot par tiem ***

T Tinks Tinks 13.01.2020

Olegsrukruk. Jums neliekas ka jums nauko darīt!
Kāpēc jūs abi nevarat pierādīt par servisiem. Godīgi gribētu tos servisu redzēt kuri tika nolaisti uz grunti.
Plika di**ana par visu. Ko slēpjaties aiz segvardiem? Tad paši nav tīri.

I Išaks 22.02.2020

Tink Tinks, ko tad Vītol aizmuki no JAC pēc VID un Darba inspekcijas uznāciena? ?