RRB būvservis - Celtniecība

Būvniecība.
Neiesaku uzticēt celtniecības darbus Jānim Spruģevicam ,,RRB būvservis,,

Mēs uzsākām privātmājas celtniecību, kuru vadīja J. Spruģevics.
Darba gaitā tika pieļautas daudz dažādas rupjas celtniecības kļūdas.
Sāksim jau ar to, ka neviens nebija kompetents nolasīt mājas projektu. Rezultāta māja neatbilst projektam, kas vēlāk radīja vēl veselu virkni citu problēmu.

Ar rupjākajiem pārkāpumiem varat iepazīties arī Jums, klāt pievienojot foto.

Mūsu mājai ir 5400 panorāmas logi, tas būtu loģiski nodrošināt ar atbilstoša diametra armatūrām, lai pārsedze būtu stabila un laika gaitā neapdraudētu mūs.
Kā izrādījās, tas netika ņemts vērā. Arī arhitekta norādījumi ne. Pārsedze tika pārbūvēta vēl 2 x lai nonāktu pie īstā rezultāta. Demontējot, tika sabojāta arī māja siena. Tāds pats scenārijs notika arī ar kolonu izbūvi, tās pārbūvēja 3x .
Jā laikus nebūtu pamanījuši nepareizu skurstens vietu, tad mums būtu jāmaina visa jumta konstrukcija. Labi, ka nebija sacietējusi java un varēja demontēt.
Ar kanalizāciju arī bija interesanti. Pirmā problēma bija tāda, ka nebija pareizajā slīpumā pret pilsētas ievades kanalizāciju. Tātad nekur nekas netecētu...
No jaunu tika vis izrakts. Pamatos izveidoja jaunu caurumu lai paceltu pareizajā slīpumā.
Pēcāk bija vēl lielāki brīnumi.
Mūsu jaunās brigādes santehniķis cītīgi pārbaudīja kanalizācijas plūsmu vēlreiz, lai pārliecinātos vai tiešām vis kārtībā.
Izrādījās joprojām ūdens neaiziet. Tika dzīta trose lai saprastu kas par lietu. Rezultātā tika atrakta tranšeja un konstatēts, ka vispār nav pieslēguma gals un nav pieslēgts pie pilsētas kanalizācijas.

Ko varam secināt par šādu darbu un bezatbildību? Kā teikt nav mans...
Bet tāmes rakstīt un nepārtraukti mainīt summas uz augšu, O, tas gan.
Arī lielas summas ņemt jau iepriekš avansā, uz to arī bija ļoti naski.

Pēc šādas celtniecības, turpmāk ir grūti uzticēties, kā ari tiek grauta celtniecības nozare kā tāda...

really? 04.10.2018

No pasa saakuma jau redzat,ka nekaa laba tur nebus,bet turpinat sadarbiibu? Daudz liekas naudas vai maaju no lego celjat,ka nav svarigi?

F forsaza 16.12.2018

nerugaisa nachalnika