Jorens Godiņš - Zaglis

Brīdinājums uzmanīties no šī cilvēka, pasūta darbus un pēc tam nemaksā, pašam jau ir maksātnespēja tāpēc savās krāpnieciskajās darbībās iesaista ģimeni, Guntars Godiņš. Uz kura vārda reģistre firmas, un zem cita sia turpina apkrāpt uzņēmumus. Ja kādam ir informācija par kādiem citiem krāpniecības gadījumiem no šīs personas puses, lūgums dalīties. Ja ir zināma adrese lūgums informēt. Un uzņēmumiem kas plāno vai sadarbojas ar Jorens Godiņš, lūgums izvērtēt vai ir vērts atbalstīt zagli, un krāpnieku. Pašlaik darbojas zem uzņēmuma SIA CREATIVE DESIGN.

P Patiess Fakts 30.09.2020

Man bija reāls gadījums ar šo krāpnieku, aizņēmās naudu, teica atdos, bet izvairījās no atdošanas. Meloja. Mierīgi vakarā varēja aiziet gulēt zinot, ka ir parādā. Ja es nebūtu prasījis atpakaļ, zvanījis, teicis, ka būs nepatikšanas, viņš , pieļauju, nemaz nebūtu man parādu atdevis.Preteklis.

K k_k_ka 20.11.2020

Naudu visi no vina ir dabujusi atpakal?

S secinajumi 27.12.2020

Man šitais mēsls arī negribēja atdot parādu . Tagad kad ierauga kur tad sarkst un izliekas ka neredz .

U uns 31.01.2021

Jorens Godiņš ir preteklis.

P Patiess Fakts 07.08.2021

Man liekas šitais mēsls tagad Maskavas forštate dzīvo ...vilkās tur vairākas reizes , tad ar riteni brauca tad veikala stundu uz nagetiem blenza

P Patiess Fakts 20.08.2021

Uzmanieties no Jorena Godiņa, aizņemsies naudu un neatdos! Izliksies, ka nekas nav noticis un mierīgi naktī varēs gulēt, zinot ka parādā. Melos ka nauda nāk no krievu bankas, ka viņam tur tūkstoši utt. Viss meli.

M Mixx 19.09.2021

nu varbut sitais merglis ir mainijies, bet saubos, tadam uzticeties nevar