LV RU

Jorens Godiņš - Zaglis

Brīdinājums uzmanīties no šī cilvēka, pasūta darbus un pēc tam nemaksā, pašam jau ir maksātnespēja tāpēc savās krāpnieciskajās darbībās iesaista ģimeni, Guntars Godiņš. Uz kura vārda reģistre firmas, un zem cita sia turpina apkrāpt uzņēmumus. Ja kādam ir informācija par kādiem citiem krāpniecības gadījumiem no šīs personas puses, lūgums dalīties. Ja ir zināma adrese lūgums informēt. Un uzņēmumiem kas plāno vai sadarbojas ar Jorens Godiņš, lūgums izvērtēt vai ir vērts atbalstīt zagli, un krāpnieku. Pašlaik darbojas zem uzņēmuma SIA CREATIVE DESIGN.

Komentāri (25)

A aramiss 15.01.2014

Godiņam liekas, ka šis baigais čalis saulesbrillēs...

X xyg 07.12.2015

kas tik neatklājās, no vienas puses labi, ka ir šāds portāls.

X xyg 16.12.2015

Melo katra vārda galā! Šausmīgi melo!

N Nams 18.12.2015

Melo acīs skatīdamies, izdomā visādus stāstus...
Uzticēties nekādā gadījumā nevar!
Slimīga fantāzija.
Neadekvāts cilvēks!

J jog 13.01.2016

Piekrītu ļoti negodīgs, melis, uzticēties nevar!
Kad paliek parādā uzskata, ka nav jāmaksā, melo visu laiku, normālu cilvēku tas vienkārši šokē. Visās savās neveiksmēs viņš vaino citus, liekās , ka viņam ir personības dubultošanās.
PILNĪGI NEADEKVĀTS CILVĒKS!

J jog 14.01.2016

Visi kas no viņa nav saņēmuši naudu, ejiet rakstiet policijā iesniegumus!
Savādāk turpinās tā darīt!

1 1255666 05.02.2016

Jā, jo tas ir vienīgais risinājums rakstīt policijā iesniegumu! Viņam cik zinu vel ir tendence no citiem aizņemties naudu, izdomājot visādus stāstus un pēc tam ir lielas problēmas atdot. Ir tikai solījumi, pasaciņas, atrunas....

J jog 16.01.2016

Piekrītu, viņš ir pretīgs melis!

X xyg 26.01.2016

Pilnīgs mīkstais. Melis. Fantazētājs. Krāpnieks.

1 1255666 09.02.2016

Piekrītu it visam, kas šeit rakstīts! Ja neatdod naudu un paliek parādā, tad ir jāatbild par to! Viņš ir gļēvs bezkauņa! Ļoti liels melis.
Laikam ir iedomājies, ka patiesība nekad nenāks gaismā.
Vēl viņam piemīt tāda vīrietim netipiska uzvedība.

1 1255666 09.02.2016

Ciest es viņu nevaru! Mīkstais kaut kāds!

X xyg 05.05.2016

Piekrītu, nav viņam līdzsvarota uzvedība. Tā šausmīgā melošana un nelīdzsvarotā psihe, tāda sajūta, ka ko lieto. Daudzas iezīmes liecina, ka viņš ir atkarīgais. Viņam ir tieksme nozust uz kādu laiku, tad parādās ar jauniem meliem.Nekaunīgs melis, kurš uzskata, ka visi viņu apmelo, jo viņš tak tā nav darījis un, ka naudu ir atgriezis.Tādus melus, kā viņš izdomā,psihiski veselu cilvēku šokē.Galvenais, ka patiesība agri vai vēlu tāpat nāk gaismā. Līdz tam viņam laikam saprāts neaiziet.
Bez policijas vai izsitējiem, nav ko ar viņu iesaistīties.

O Oskars Vallis 20.07.2016

Sāku taisīt biznesu, kopā ar Jorenu, uztaisja, 1000 euro zaudējumi man un ne tikkai
kretīns

X xyg 25.07.2016

Tas nesen bija?
Vai jums nebija sadarbības līgums?
Uz šito tipu tak paļauties nevar, viņš naudu aizņemas uz 2 dienam, atdod tikai pēc 3-4 mēneši un tikai tad kad sāk viņam draudēt. Kamēr policijā nerakstīsiet iesniegumu nekas nemainīsies.
Viņš ir gļēvs bezkauņa, sāks baidīties redzēsiet un dabūsiet savu naudu atpakaļ.

X xyg 09.08.2016

man slikta pieredze ar šito blēdi Jorenu, vairs neticu nevienam vārdam!

X xyg 09.08.2016

Nākamreiz, ja tev vajag aizņemties naudu ej uz ātrajiem kredītiem nevis bezkaunīgi prasi.....
LŪDZU UZMANIETIES UN NEAIZDODIET VIŅAM NAUDU!
VIŅŠ AIZŅEMAS UZ NEATDOŠANU.

G g1g2 31.08.2016

Izlasīju visus komentārus par šo pretīgo tipu, nevar nepiekrist, viss taisnība.
Nesen atkal ir apkrāpts cilvēks.
Mēs esam atraduši kur viņš dzīvo, jābrauc nokārtot lietas!
Iesaku visiem, kas apkrāpti informēt pārējos, lai vairāk neviens neciestu no šī nepieskaitāmā.
Viņš gatavs izdomāt visneiedomājamākos melus, lai tikai viņam aizdotu naudu! Un tad kad aizdod vienu summu, tad atļaujās prasīt vēl, protams, izdomājot melus. Viņš atļaujās piezvanīt melot,lai tikai izkrāptu naudu, tik nevīrišķīgi. Un tad bloķē telefonu, izvairās no kontaktiem, lai nebūtu jāatdod. Melo, ka ir pārskaitījis uz kontu, kad prasa bankas izdruku sak atrunāties, ka neizpaudīs savus personas datus utt. Tad nauda mistiski nezin kādu iemeslu dēļ mēnešiem nāk uz kontu, jo tā esot citas valsts banka.Ja aizņemas uz trim dienām, tad atdod tikai pēc 3-4 mēneši un tad kad viņam draud, tad viņš sāk baidīties! Tad kad zvana, vai raksta atrunājās, lai liekot viņam mieru vismaz brīvdienās!
IESAKU VISIEM UZMANĪTIES!

G g1g2 31.08.2016

Морда которая просит...........

G g1g2 24.09.2016

Es uz ielas redzēju šo, vilkās pa telefonu runādams.

G gunsgug 11.03.2018

Šitais pamuļķis, nu varētu pat teikt garīgi slimais strādāja "Gandrs" SIA, kur kad viņu atlaida dēļ komunikācijas prasmju trūkuma, viņš vainīgo meklēja atrast, kura dēļ viņš it kā ir atlaists. Vienalga, kas ar viņu notiek visur citi ir vainīgi. Bezkaunīgs un glumjš tips.

M Madr 24.11.2018

Manuprāt viņš ir garīgi slims. Gandrā viņš pat pārbaudes laiku nenostrādāja.
Tvaika ielā viņam vieta.

S secinajumi 27.07.2019

Ierosiniet visi apkrāptie viņam nomainīt uzvārdu uz Negodiņš. Tas viņam labāk piestāvētu! Šo visu izlasot jāsecina, ka viņš tiešām ir nekauņa un atkarīgais.

A Atrsn 02.05.2020

Godiņš ir preteklis, stāsta, ka viņam ir nauda. Laikam, lai paceltu pašvērtējumu, melo, ka viņam Krievijas bankā ir tūkstoši. Bet te nu pēkšņi viņu viņām ir problēmas ar tiesībsargājošajām iestādēm, zvana raud klausulē - DEBILIĶIS, prasa aizdot naudu, izmāna, bet kad jāatdod nemaz netaisās atdot. Solīja atdot pēc dienas, atdeva pēc 4 mēneši, kad tam mēslam nācās draudēt, tad viņš laikam nobijās. Viņš pat telefonu bija bloķējis kretīns, lai nevarētu viņu sazvanīt. Bet viņam laikam sirdsapziņa nekāda, mierīgi vakarā var aiziet gulēt, zinot, ka ir parādā cilvēkiem naudu, ka telefonu ir bloķējis. Kad prasa parādu atdot, saka, lai nenodarbojoties ar naudas izspiešanu, ka būšot policijā jāparaksta dokuments, ka nenodarbosies ar naudas izspiešanu. Tam tizlenim prasa atdot parādu, bet viņš uzvedās tik neadekvāti, ka manuprāt, viņš ir atkarīgais un ko lieto.

E eraf 24.07.2020

Pēc komentāriem spriežot viņš ir atkarīgais, tablešnieks kaut kāds 100 %.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes