joomm.eu - krāpšana

Labdien! Gribu palūgt cilvēkus, kuri varētu būt cietoši no internetveikala www.joomm.eu darbībām sazināties ar mani. Uz doto brīdi ir aizdomās krāpšanā,tiek gatavots iesniegums policijā, ka veikals neizpilda savas saistības un nepiegādā apmāksātas preces.Lūdzu cilvēkus kuriem bija negatīva piereidze ar šo veikalu sazināties ar [slēpt]@inbox.lv

N Nav Svarīgi 24.07.2019

Piekrītu. Neesmu saņēmis preci mēneša laikā.

A Alina1987K 24.07.2019

bet vispar esat saņēmuši preci? var būt gribat pievienoties iesniegumam?

N Nav Svarīgi 24.07.2019

Neesmu saņēmis preci. Nezinu, vai gribu pievienoties. Kas man būs jādara? Uz policiju jāvelkās?

A andrejs587 30.07.2019

Ari piekrītu, neesmu saņēmis preci mēneša laikā. Telefons atsegts uz e-pastu neatbild, bet saite darbojas ... meklē upurus

D droopymy 04.08.2019

Man nebūtu žēl viņiem rokas nocirst

A Alina1987K 24.07.2019

vajadzēs uzrakstīt iesniegumu policijai, ka arī varat uzrakstīt man personīgi savus kontaktus un vārdu uzvārdu, es pievienošu jūsu kontaktus savam iesniegumam un tad policijas darbinieks sazināsies ar jums

N Nav Svarīgi 24.07.2019

Negribu saistīties ar policiju. Vienīgais, ko varu iedot, ir mans e-pasts [slēpt]@gmail.com. Es jau policijai aizsūtīju sūdzību. Pareizāk, laikam, būtu vērsties PTAC, es vnk negribu visu to procedūru. Es jau to naudu esmu norakstījis. Vienīgais, varu painformēt, ka ir tāda lieta, lai policija pati domā, ko tālāk darīt. Vajadzēja pašam rūpīgāk papētīt, pirms pirkt. Tam veikalam ir norādīts, ka tas ir SIA Inter Unit Service, bet tie ir meli.

D droopymy 30.07.2019

Kaspars Šmidhens 20070249

A Alina1987K 30.07.2019

tas ir kas? Jūs arī esiet cietušais?

D droopymy 04.08.2019

Ja

K Kuzmich1 25.07.2019

Pievienojos, arī pēc avansa saņemšanas divreiz atbildēja uz zvaniem un vēstulēm un viss, pazūda. Nedomāju, ka par SIA Inter Unit Service ir meli, jo avansu maksāju tur un no [slēpt]@joomm.eu saņēmu apstiprinājumu par naudas saņemšanu. Rullē lietuvieši, bet SIA ir dzīva, amatpersona ir atradama Crediweb. Atradu divus numurus, Lursoftā un Crediwebā, abi cilvēki stāsta, ka neko nezin par šo firmu, nu lai policijai skaidro, nauda ir iemaksāta uz SIA un atbildēs arī SIA amatpersona.Kopumā summa iznāks uz labu krimināllietu.
Pirms kaut ko pasūtīt un maksāt, pārbaudīju visu ko tikai var pārbaudīt līdz amatpersonas vēsturei. Es tā domāju, ka visu pārbaudīju līdz šodienai. Viņu mājaslapā ir Skype kontakts - info_776175. Protams neviens neatbild, bet kad sameklē Skypā, profila nosaukums ir Xnets eu, par kuriem jau ir milzīgs sūdzību skaits.Un tikai pēc tam atminējos, ka kaut kur esmu redzējis, ka Xnets eu ir atvēruši šo joomm.ru.

K Kuzmich1 25.07.2019

Starp citu, par lietuviešiem vēl nav skaidrs, jo mistiskais Mindaugas bija tikai e-pastos.Latvijas numurs, kurš ir mājaslapā un bija sazvanams, pēc atbildētāja vārdiem atrodas Lietuvā, bet lietuvas akcenta cilvēkam nebija.

A Alina1987K 25.07.2019

Es arī pārbaudīju visu ko varēju, pirms pirkt, bet tas nepalidzēja. Un arī zvanīju uz Lietuvu, jo bija pie tās firmas Lietuviešu kontaki, viņi man teica, ka viņiem nav nekāds sakaras un es nepirmā kura zvanu un viņi arī jau ir iesaitījuši policiju. Manu profilu no mājas lapas joomm.eu jau izdzēsa, acimredzot saprata, ka es esmu noskaņota ļoti nopietni, es jau sazinājos ar vairākiem cilvēkiem, kuri ir cietuši un visi piekrita rakstīti iesniegumu policijai, jo tiešam kopēja summa jau snākiespaidīga. Ar PTAC es arī sazinājos, viņi piedāvā rakstīt vēstuli ar pretenziju uz juridisko adresi, bet skaidrs, ka tas neko nedos, tikai laika patēriņš. Nav Svarīgi - ok, es piefiksēšu jūsu epastu, paldies. Kuzmich1 vai jūs piekristu rakstīt iesniegumu policijai?

K Kuzmich1 25.07.2019

Iesniegumu uz jur.adresi jau aizsūtīju ar ierakstītu vēstuli aizvakar, pagaidām nav piegādāts. Tikko sazvanīju to cilvēku pa mājaslapā norādīto numuru, sāk stāstīt, ka viss ir kārtībā, naudu atgriezīsim. Viņš it kā neko nezin, rakstiet uz joomm.eu. Gaidīšu vēl kādu laiciņu un rakstīšu iesniegumu policijā, ja neatgriezīs naudu

A andrejs587 31.07.2019

Līdzīga situācija, gatavs rakstīt iesniegumu

A Alina1987K 25.07.2019

jums sanāca sazvanīt šo numuru - 26446992 ? Es uzrakstīju viņiem uz e-pastu ka iešu uz policiju, ja netgriezīs naudu, viņi atbildēja ka 30 dienu laikā atgriezīs, bet tam nav nekāda amata, viņiem jāatgriež naudu uzreiz. Tāpēc es gadi līdz rītdienai un ja nav naudas eju uz policiju. lūdzu piefiksējiet manu e-pastu - [slēpt]@inbox.lv un ja arī rakstīsiet policijaim tad varat pievienot manu kontaktus, jo man polīcijā teica, ka jo vairāk iesniegumi būs, jo labāk un tad tiešām vares nosodīt šos krāpniekus

N Nav Svarīgi 25.07.2019

Man uz e-pastu atbildēja "Платеж возвращен на ваш счет", bet, protams, nekas nav atgriezts. Kārtējie meli. Uz telefonu nemaz nemēģināju zvanīt, jēga tāpat nulle.

A Alina1987K 25.07.2019

es meģināju zvanīt sauc, bet neceļ, uz epastu arī pagaidām neatbild. es esmu pārliecināt aka policijai nesāgādās grūtības viņu atrast.