Joker - Attieksme

Vakar biju ar draugiem spēļu zālē Joker, tiešām izbrīnīja nekompetentas bārmenes uzvedība un attieksme.(Tā kā pati mācījos par bārmeni zinu kā jārunā ar klientiem). Viss sākās ar to ka viens draugs teica tam kurš spēlēja automatos, lai beidz spēlēt, jo tā ir ļoti daudz zaudējis. Tad bārmene rupjā formā sāka skaidrot ka viņam nav tiesību aizliegt viņam(tas arī bija mūsu draugs), turklāt kamēr mēs sēdējam un dzēram alu, viņa visu laiku stāvēja mums blakus un klausijās par ko mēs runājam, tas jau likās nepatīkami, ja to dara vismaz tā lai netraucētu apmeklētājiem.Tad bārmeneteica lai mēs ejam ārā, jo tur nedrīkst dzert(kā nedrīkst, ja tur ir bārs)un sāka raustīt aiz rokas lai ejam prom.Draugs sāka mani aizstāvēt.Mēs aizgājam otrā telpā un es prasu bārmenei kur jums ir sūdzību grāmata, ar ko viņa man atbildēja ''Uzraxti uz tualetes papīra un noslauki ar to savu d****'' Pēc tā sāka atkal rupjā formā mani apvainot.Nemaz negribās to raxtīt.Es nesaprotu kā tādu cilvēku pieņēma darbā un viņu tak nedrīkst laist cilvēkos.Ja tev tik ļoti nepatīk cilvēki tad sēdi mājās.Tik daudz speciālistu šajā jomā kas sēž bez darba!Es biju daudz biju ārzemēs, tur bāros/restorānos ir tik laipni cilvēki, viņi nekad mūžā neuzdrošinātos tā pateikt.Un kā mēs varam būt labāka valsts, ja ir tāda attieksme.

D

M Milna 24.10.2010

Ziniet, mani pārsteidz šitie sūdzībkaļi!
Tiko viņiem kaut kas nepatīk, tā pirmais ko parasti nākas dzirdēt:
- es kādreiz strādāju;
- es zinu kā vajag.
Nu ja jau tāds speciālists esi, tad kāda hrena pēc nestrādā šajā amatā???

Spečuki bļin salasījušies!!!

B Bārmens 24.10.2010

Kad man maksās tā kā maksā ārzemēs, tad arī es smaidīšu, bet pagaidām sorry!
Atnāk sadzērusies čikse un sāk mani audzināt! Gribi lai bārmens smaida Tev, tad pati uzvedies kā cilvēks, nevis kā lops!
Nopērk kokteili pa 1, 70Ls, bet uzvedās tā, it kā būtu visu bāru nopirkusi!!!
Zoss!

J jāāāā 24.10.2010

Pilnīgi piekrītu!!! Tiešām zoss. Ar kāju pa d un ārā!!!

W wilnis44 24.10.2010

Pirms rakstat sūdzību, padomājiet, kā paši uzvedaties .

A ariibaarmene 24.10.2010

Zini, Diāna! Mums visām interesē viens jautājums- Kāpēc nepierakstīji sūdzībā arī par to, ka Tu bārmenei meti ar pudeli? Vai to arī iemācījies ārzemēs? Droši vien kādu laiciņu padzīvoji pie kovbojiem?!

D diana 26.10.2010

Varu derēt ka to visu uzraxtīja viens un tas pats cilvēks!
A kurš teica ka nestrādāju??:D
Un zini tur jau tā lieta ka neko neizdariju pilnīgi, tikai pateicam draugam lai beidz nospēlēt naudu!
Un mūs par to uzreiz met ārā??
Da kaut vislētāko nopirktu un sēdētu nav tiesības mest ārā!!!
Un to kā TU aizskāri manu pašcieņu apsaukājot mani tev vajadzētu nevis iemest ar to pudeli, bet iebāzt dziļak tad varbūt saprastu!!

D diana 26.10.2010

to veco blondo kunu kas tur straadaa vispaar nedriixt pielaist pie cilveeekiem lai dziivo pagrabaa

S sancha 26.10.2010

Nja tajaa vakaraa arii nejaushi tur gadiijos, baarmene netikai visu laiku blenza mums virsuu un klausiijaas par ko runaajaam, bija tieshaam taada sajuuta, ka aiznesiisim automaatus uz maajaam, labi ko mees te diskuteejam par barmeni, ar to kunju taapat viss skaidrs, labaak izstaastiet kur atradaat taadu apsargu? vins pat pats sevi nevareetu aizsargaat ko veel runaat par paareejo:D teshaam daudz cilveeku seezh maajaas bez darba, kad taadi meerglji izliekaas ka straadaa, kad atnaacaam izskatiijaas ka iztrauceejaam apsargam miegu :D baarmene ar taadu naidu apsaukaaju meitene< ka it kaa taa nezin ko bija izdariijusi

S Saulīta 28.10.2010

tā!! es ar stradaju jokeri-tiesa gan cita rajona!! saksim ar to, ka jokers-ta ir spelu zale(nevis bārs) otrkart tur bars ir prieks speletajiem nevis ātraudziem kas nakti ieskrien un pirkstini gaisa topi uz (nevis bārmeni) bet spēļu zāles pārraugu.zini, mums pilnigi pajebaķ ir ko tu macies vai nemacies, mācies kaut pa ārstu, bet tas nedod tiesibas mētāt vareno un komandet spēlu zāles darbinieku, ja tu pat nezini kadas konkreta iestade ir prasibas no prieksniecibas puses.UN ja tu mana maina trapitu pie manis un saktu spregat un es del tevis no videonoverosanas parkapumu dabutu un zaudetu kaut santimu no savas algas tu vel pa pieri no manis dabutu-taka tur tu vel maigi tiki cauri!!! nakamreiz kad dzer-tad ari uzkod, lai filtrē ko dari un par ko sprēgā!!!

T To Ferratum 29.10.2010

Saulīte 28 Nu klau.Pirmkārt "Feniks", "Joker"bārmeņi ir pilnīgs čau!:)Sevi cienoš bārmenis uz tādu ūķi nekad neies.Esmu strādājis klubos, restorānos, bet lai uz spēļu zāli es ietu strādāt... njāāā..!:)
Un kas tas?:"ja tu mana maina trapitu pie manis un saktu spregat un es del tevis no videonoverosanas parkapumu dabutu un zaudetu kaut santimu no savas algas tu vel pa pieri no manis dabutu-taka tur tu vel maigi tiki cauri!!!" Šis teksts jau pats par sevi liecina, ka tu neesi bārmene, bet BUFETNIECE!

S Saulīta 29.10.2010

Bārmene pāvēšas par BUFETNIECI tad kad ierauga tādus kā tu.Kuri staigā kā uzvarētāji.Ja nezinat ko prasa darba devējs tad turiet savas mutītes ciet.Ja nezināji tad fēniks un jokers arī ir darba vietas kur maksā naudu.Katrs strādā tādā darbā kāds nu ir.Sprēgāt jau visi varam.Vajag drusku arī cienīt cilvēku.

A ariibaarmene 31.10.2010

Tu ļoti maldies, Diāna, ka domā ka te visu rakstīja viens cilvēks! Mēs esam vairākas un informācija aiziet ātri no viena pie otra. Bet var redzēt, ka Tu vēl īsti dzīvē neesi apsildījusi savu degunu, bet cel viņu gaisā tā it kā būtu pasaules naba! To pudeli mēs visas iebāztu, tur kur teicies iebāzt mūsu kolēģei, tev pašai tā lai mūžam atcerētos kā uzvesties sabiedrībā. Un neaizmirsti ka mūsu iestādē ir videonovērošana! Visas jūsu darbības tiek piefiksētas- tā kā šoreiz Tu veiksmīgi vēl esi tikusi cauri. Nākamreiz uz tādu pretīmnākšanu vari necerēt.
Arni! Ja dzīve piespiež- tad iet strādāt visur- kaut vai par sētnieku! Starpcitu- kāpēc strādāt par sētnieku Latvijā ir kauna lieta, bet ārzemēs vergot ir gods?! Tur arī nešķiro kādā bārā Tu strādā...

D diana 04.11.2010

Es uz to sūdu kāju nespertu, aizgāju draugiem pakaļ!Lai paskatās kamerās kātu tu blenzi uz apmeklētājiem vecā karga tev uz pensiju jāiet, ja nemāki savaldīt nervus!:D un tu jau cēli degunu gaisā, kad sāki mūs apsaukāt par bomžiem utt.. vai tad tā drīkt pret apmeklētājiem izturēties tu ''zāles pārzine'' :D

B baarmenes suukaa liiko 06.11.2010

tak jeebaal, baarmenes grjobanaas, vecaas chiibas, kuras paargulj tik lai darbu dabuutu, ja nav naudas tad seedi biksees un attiisties, lai labaaku darbu atrast, nevis pie pudeles seedeet loshara stulbaa, "adreseets arii koleegiem kunjas izpistaas nah" pudeles lai nopuust juusu pezhaas aizaugushaas!

T To Ferratum 10.11.2010

Nu, ja jau iet runa par to, ka cilvēks bezizejas situācijā strādā tur, kur ir iespēja, tad novērtē to, kā darba ņēmējs un cieni klientus, darbu, darba devēju.Tici man kvalificēti darbinieki ir daudz.Ja neesi spējīga savaldīties un tev tā ir problēma sēdi mājās.

L Lana 06.12.2010

Tos barus apmekle tie kas loti mil iedzert . Ja gribas iedzert, ta ir psih. problema . Man nepatik viriesi kuram patik iedzert . Ne vienu brivdienu bez smirdosa alinu .Nabagas sievietes kuram jadzivo ar tadu smirdoni .

E Elizaaa 26.05.2011

Izivinjajusj, wto na russkom, no skazu odno, xamskoe povedenie so storoni barmenov i oxranikov, obichnaja vewj, oxraniki vedut sebja kak BOSI, i delajut wto xotjat grubjat, viganjajut za prosto tak, chesno sama bila svidetelem, zato kak snimaew boljwuju summu tak srazu wolkovimi stanovjatsja, wtob im otkinuli denezku, voobwjem polnij bezpredel...stiuacija bila v Fenikse!

M Maaara 26.10.2014

Šodien ap plkst. 18.00 Liepājā Uliha ielas 39/41 joker filiālē, biju iegājusi ar draudzeni un savu puisi, palūdzām bārmenei/oficiantei vārdā Jeļena, uztaisīt 3 kafijas, uz lūgumu, viņa atbildēja ar "jā labi, es Jums aiznesīšu", iegājām spēļu zālē un katrs iemetām pa pāris eiro, bārmene tajā laikā atradās zālē un pamanāmi skatījās uz aparātiem, pie kuriem spēlējam. Par cik kafija gatavojās diezgan ilgi, devāmies sēdēt pie bāra. Pēc laika bārmene jautā, ko mēs šeit gaidot, atbildējām ka kafijas kuras mēs palūdzām, viņa atbildēja ka šeit neesot kafejnīca un ja vēlamies kafiju varam doties uz kafejnīcu nevis uzkavēties šeit. Atgādinājām, ka esam spēlējuši un palūdzām kafiju vēlreiz, un atbildēja, ka neesot redzējusi, ka esam spēlējuši, pagāja atkal laiciņš, līdz pārjautāju par kafiju, kuru vēl jo projām gaidījām! Un pēkšņi bija sabojājies kafijas automāts...:) Par kafijas automāta sabojāšanos viņa mums pirms tam neko neteica. Un arī neinformēja par to kādu, kurš varētu tā sabojāšanās gadījumā to sataisīt.
Protams, viņas attieksme pret savu darbu un klientiem mani aizkaitināja un sabojāja garstāvokli visam vakaram.
Klau, bet, ja tevi neapmierina savs darbs vai tev ir kaut kādas problēmas, Tev taču neviens neliek tur strādāt, būs citi, kas darīs to tavā vietā!
It kā sīkumi, bet tas nerada velmi tur vēl kādreiz aiziet un ieraudzīt viņas neapmierināto seju, jo tā tomēr ir vieta, kur arī tev ir jāmāk komunicēt ar apmeklētājiem...un tavos pienākumos ir piedāvāt un uztaisīt kafiju vai tēju spēļu aparātu spēlētājiem, nevis ar tādu attieksmi jāatiecas pret klientiem!

J ja labs 26.10.2014

ak jezin. ka var apmekleet taas bomziigaas vietas. nu jaa, bet ja esi bomzis, nekas cits neatliek.

Ļoti nepatīkami bija šodien ieejot spēļu zālē,kad uz atbildi labvakar saņēmu jau nevisai labvēlīgu sveicienu,saprotams,ka piektdienas vakars,bet tas nenozīmē ka attieksmei pret klientu ir jāmainās! Jo, katram dzīvē ir dota izvēle ,par ko grib strādāt,tātad Tev ir jāpieņem, ka katrs klients,kas ierodas ,tas iet kā atpūtnieks,kas grib labi pavadīt šo vakaru! Diemžēl šis vakars nebija no tiem! Jo atbildīgā persona kā Bārmene nebija labā omā! Gribējās jau atvainoties,bet nesapratu par ko,jo tiko biju ienākusi,ceru ,ka Jūs šo jautājumu atrisināsiet! Ar cieņu Jūsi kliente uz doto (brīdi šobrīd:!?)Tas nepatīkamais atgadījums bija spēļu zālē uz Avotu ielas!