www.sudzibas.lv Jobcenter Krāpšana, apvainošana

Jobcenter - Krāpšana, apvainošana

S biju braucis strādāt uz Vāciju caur John-Personal firmu Vācijā, august-Röbling-Straße 11, erfurt (pumas noliktava) . Pirms aizbraucu uz Vāciju strādāt, es aizbraucu uz " Work In Europe" lv darba iekārtošanas firmu Rīgas ofisu un tur man teica, ka par dzīvošanu un transportu nevajag maksāt. Alga 1400-1500 euro/men. Un, tad mēs aizbraucām uz Vāciju. Dzīvoklī satiek mūs alkoholiķis, dzīvoklis nav labākā izskatā, bomžatņiks! Nākamajā rītā nevajadzēja braukt uz darbu, vismaz kāds labums! No rīta atbrauca priekšnieks un saka pavisam citu tekstu, par dzīvošanu 290 eiro no cilvēka, kā pārīša, bet par vienu personu tur ir~320 eiro, par braukšanu uz darbu - 4 euro dienā, alga vispār zem 1000 eiro. Sapratām, ka mūs apčakarēja un domājām pēc mēneša braukt prom. Dzīvojot ar kolēģiem, sapratām, ka tur ir vel narkomāni mūsu dzīvoklī. Iedomājaties, 2in1. Pēc mēneša darba, priekšniecību brīdinājām, ka taisāmies rakstīt atlūgumu no darba. Nākamajā rītā mūs izmet no darba, atrunājoties par to, ka lēni strādājam. Mūs var teikt, izmeta uz ielas, ziemā, bet ja gribam vēl palikt kaut uz vienu dienu, tad teica, ka jāmaksā par katru dienu, kā viesnīcā! Kad bijām aizbraukuši prom, priekšniecība atsūtīja algu, ka visiem 15 datumā, pēc 20 dienām... Mēs bijām vispār bez kapeikas. Un atsūtīja, jūs neticēsiet, man 600 eiro, bik pāri, meitenei 400 eiro, bik pāri. Un tad viņi nagļakā prasīja vēl naudu par degvielu, ko braucām uz darbu. Mēs atteicāmies, un tad viņi sāka mūs apvainot zādzībā. Neiesaku braukt! Nožēlosiet! Nepavelti, tur saka, ka strādnieki atbrauc un uzreiz aizbrauc. Neuzķeraties uz šo firmu!

D