H Hugo Djego 03.12.2009

Varbūt pienācis laiks mainīt telefona operātoru? Vai arī telefonam baterija nosēdusies-ta arī kādreiz gadās...

A Angeliina 05.12.2009

Aizstāvēt krāpniekus nevajag. Es pats zinu, kā viņš rīkojas ar klientiem. Vienkārši atslēdz skaņu vai izslēdz telefonu ja klients zvana... neiesaku nekādā gadījumā! Esiet piesardzīgi, jo mūsdien naudiņa grūti nāk, tāpēc neļaujiet tai tik viegli aiziet...

J JNServiss 17.01.2010

Musu objekti ir visi pabeigti!!!
Par kadu krapšanu iet runa?????????

M Me 21.07.2010

Man taisa mebeles jau no 18.06.2010, solija 1.07 atvest, solitaja datuma nekas netika atvests, klusums, zvanu pati, saka, ka zagetavaa ir rinda un nepaspeja, ka bus nakamnedelj. Nakamdelej nezvanija pats, bet kad zvaniju es, necela klausuli, kad pazvaniju no svesha numura, uzreiz pacela. Saka, zagetavas darbinieks aizgaja no darba un neviens nevar atrast citu. Tas turpinas jau 3 nedelas, zvanu no sava numura - necel klausuli, no svesa - cel uzreiz. Naudu (60% no cenas) panema uzreiz. Ko darit? Gribu vesrsties policijaa, ierosinat kriminallietu par krapshanu.

K Katrina 19.08.2010

Mums jau virtuvi ved 2 meneshus, ligumaa rakstits, ka izgatavo 15 darba dienu laika, pie tam panema pirmo iemaksu, pusi no summas, tagad, kad zvanam visu laiku atrunas, vienu dienu nav aizbraucis pakal kaut kadam detalam, pec tam vinam it ka nospera somu ar visu naudu un mobilo, pats nezvana, visu laiku jazvana pashiem, necel klausuli, kad sazvanam tad atbild, ka esot aizmirsis majas mobilo telefoni, ta ka milie cilveki NEKADA GADIJUMA nepasutiet no shis firmas neko.

A Anonim 06.09.2010

Laiks iet ...bet neko shaja firma ne mainas! Ka krapja ta krapj ...naudu nem bet darit ne dara! Un vienmer meli ...ka it ka ...kads cits ir vainigs ! Vienkarsi "sharashkina kontora" bet ne firma...kas par firmu no viena cilveka ?!

J Jaroslavs 26.10.2010

И кто Кидала, зашибись,
Делаешь людям почти даром мебель!!!
Ну да не спорю бывают запарки у всех!
Наша маленькая компания делает по 10 а то и больше обьектов в месяц, чтобы блядь свести концы с концами.
И если на то пошло когда берешь предоплату 50-60%, то приходится еще свои 20% докладывать в етот обьект чтобы сделать его.
Ага блядь клиенты VIP, нас самих за последние 3 месяца КИДАНУЛИ КЛИЕНТЫ МИЛЫЕ не спиздеть латов на 1000 какую, и где взять денег чтоб другим доделать.
Приходится ЖОПУ рвать чтоб денег найти!!!
И если что все обьекты у нас доделаны!!!
на одного недовольного найду сто довольных!!!

I ID1 20.01.2012

Pilnībā piekrītu! Pasūtīju bīdamās skapja durvis un tās durvis gaidīju nevis 2 nedēļas, bet 2 mēnešus. Situācija tieši tāda kā parējiem: katru reizi tiek atrasts iemesls kāpēc objektu nevar uzstādīt, pēc vairākām zvanīšanas reizēm klausuli vispār necela. Nevienam neiesaku!