JN Serviss - Krāpšana

Pasūtīju šajā firmā virtuves mēbeles, atbrauca slaika pusi no visa un teica, ka rīt būšot visu pabeigt, un nu jau pagājuši 4 mēneši un nekas nav darīts līdz galam, sazvanīt arī nevar, jo viņš acīmredzot šifrējas, tāds pats gadījums bija manam senam draugam, rupji sakot uzmetiens, painteresējos par šo firmu attiecīgajās iestādēs, izrādās, ka līgumu par mēbeļu izgatavošanu viņi sastāda nelegālu. Neieteiktu saprātīgiem cilvēkiem uzticēt savas mēbeles izgatavošanu šaj firmai...

E Eva 03.12.2009

Nevienam neiesaku JN serviss firmai tel.26464488 un 20302761 ar juridisko adresi Rīga Dzelzavas 81-55, (Jaroslavs Novikovs) uzticēties, jo viņi paņem pirmo iemaksu un vairs nerādās un visu laiku tikai mānās, ja vēl kāds ir līdzīgā situācijā varbūt varam ar'JN servisu cīnīties kopā, lai atgūtu savus līdzekļus

K Kristaps 09.12.2009

Nezinu ka jums, bet man pie JN Servisu nav nekadas pretenzijas, pasutiju tur virtuves iekartu, pateica ka bus pec 3 nedeļam, atbrauca visu atri salika, laba kvalitate, letas cenas!!!

M Me 21.07.2010

Man taisa mebeles jau no 18.06.2010, solija 1.07 atvest, solitaja datuma nekas netika atvests, klusums, zvanu pati, saka, ka zagetavaa ir rinda un nepaspeja, ka bus nakamnedelj. Nakamdelej nezvanija pats, bet kad zvaniju es, necela klausuli, kad pazvaniju no svesha numura, uzreiz pacela. Saka, zagetavas darbinieks aizgaja no darba un neviens nevar atrast citu. Tas turpinas jau 3 nedelas, zvanu no sava numura - necel klausuli, no svesa - cel uzreiz. Naudu (60% no cenas) panema uzreiz. Ko darit? Gribu vesrsties policijaa, ierosinat kriminallietu par krapshanu.

A Albert 26.10.2010

Действительно, Ярослав Новиков (SIA JN Serviss 40003969403) КИДАЛА!!! Берёт деньги вперёд и не поднимает трубу. Потерпевшие предлагаю написать заявление в полицию о мошенничестве. Пишите на е-майл