Northouse.lv/ JM Houses SIA - Krāpšana - krāpšana

Pievienošos tiem vairākiem cilvēkiem, kas jau ir publicējuši savas sūdzības par Juri Meijeru un viņa uzņēmumiem – Northouse un Jm Houses.
Īsumā, pirms gada ar pusi (2018. Gada janvāris-februāris) tika noslēgti ar Juri Meijeru divi līgumi – par mājas projektu (netika pabeigts) un par koka karkasa māju (karkass, pamati un uzstādīšana / netika īstenots) . Tā ka pašiem pieredzes būvniecības jomā nav, nācās uzticēties speciālistam. Tika maksāts pēc piestādītiem rēķiniem par projektēšanu, gāzi, elektrību, ūdeni, kanalizāciju, karkasu.
Juris meijers teica, ka viss ir sagatavots un tikai vajag maksāt naudu un viss tūlīt būs. Kad tika iemaksāts lielais maksājums par mājas karkasu (2018. Gada oktobris) , jo tūlīt tik būvēs un ražos un naudu vajag, lai iepirktu visus materiālus, darbība apstājās. Sākās atrunas, sniegs, ziema, brigāde ārzemēs utml. Pēkšņi sāka zvanīt neapmierinātie darbu veicēji – gāzes projektētājs utml, kuriem par darbu nebija samaksāts. Lai gan es biju apmaksājusi pakalpojumu pusgadu iepriekš.
Lēnām izrādījās, ka juris ir melojis, tāpat kā citu sūdzību autoriem. Atrunas tādas pašas kā minēts citās sūdzībās. Procesā juris ir iesniedzis man divas garantijas vēstules, kuru termiņus pats noteica un pats pārkāpa. Kā arī ir iesniedzis man vēstuli, kur uzņemas pilnu personisku atbildību par nepaveikto un apņemas atdot parādu. Nevienu termiņu juris gan nav ievērojis. Kā arī nevienu solījumu. Protams, saprotu, ka ievērot termiņus un solījumus juris meijers nav vēlējies.
Izbrīna Jura Meijera neizpratne par to, kāpēc klients ir neapmierināts? Pēc jura vārdiem nauda nav nozagta. Nauda ir tikai izlietota citur. Juris vienā telefonsarunā man teica, ka viņš nav zaglis. Tāpat vienā sarunā Juris Atzina, ka ļoti labi apzinājās, ka māja netiks celta par samaksāto naudu. Jurim tajā brīdī bija citas vajadzības. Šādi teikumi no pieauguša cilvēka liekas smieklīgi un nožēlojami. Telefoniski Juris arī ir draudējis, ka sūdzību par viņu likt nedrīkst.
Par Northouse mājas lapu – bez manas atļaujas mana īpašuma bildes arī ir iekļuvušas mājas lapā. Esmu norādījusi rakstiski, ka mani tas neapmierina un savu piekrišanu bilžu ievietošanai neesmu devusi. Protams, mājas lapā ir norādīts, ka projekts ir realizēts 2 mēnešu laikā.

Atbilde no JM Houses Support Pārstāvja atbilde 06.09.2020

Paldies par Tavu komentāru, ja tev tādas būtu, tad tu nebūtu ievietojis šādu komentāru.

N

N nav20192 15.05.2019

J Juris Čuriks 10.05.2020

Vīrs kā ozols Juris Meijers, reali spēcīgs un gudrs vīrs, izcils biznesmenis, kolosals ğimenes cilvēks un lepns alimentu maksātājs. Laba kredītvēsture, vēl labāka izglītība! Foršs cilvēks.

P PavelReal 28.06.2019

если кого то интересует как найти Juris Meijers - звоните или пишите - он живет в моем доме за который не платит

J JM Houses Support Pārstāvja atbilde 15.03.2020

Uzņēmums klientam ir sniedzis detalizētu faktisko darbu izpildes atskaiti...Projekts netika realizēts straujo būvniecības cenu kāpuma un nesamērīgo nodokļu sloga rezultātā.
Uzņēmums daļēji uzņēmās atbildību..bet aicina pasūtīāju vienoties par jaunām cenām uz izvērstas tāmes pamata kur pasūtītājam ir iespējams redzēt katra darba pozīcijas detalizētu aprakstu par ko tas maksā naudu..

J Juris Čuriks 10.05.2020

Vai vai vai kādas atrunas , vienkārši smieklīgi un neprofesionāli... īsts vīrs kā Juris Meijers, smieklīgi.

J JM Houses Support Pārstāvja atbilde 10.05.2020

Cienijamais J.Čuriks Paldies par pagodinājumu..tev arī neklepot..zin ko es tev pateikšu: pieņemsim man ir tādas iespējas izsekot tavu J.Čuriks IP: adresi..jo man ir pieņemsim pamatotas aizdomas, (ja es saku pamatotas tad es to varu pierādīt) pēc fakta ka tu esi šī portāla pārstāvis. utt...kā jau teicu: tu varētu nodarboties ar kautko lietderīgāku..

B Biznesmenis JM 14.05.2020

Vai vai vai, IP adresi izsekos. Juris mums ne tikai ir Biznesmenis ar lielo burtu bet arī hakeris lielākais! Droši karogs Tev rokā.
PS savus bērnus šādi baidīsi!
Tu arī varētu nodarboties ar kaut ko lietderīgāku, jo šī sfēra, spriežot pēc atsauksmēm Tev diez ko labi nepadodas, vismaz pozitīvas atsauksmes neredzu.

J Jurchello mairchello 14.05.2020

Jurīti, vai jau hakerus pieslēdzi, sakarā ar IP adresīti? Es jau nezinu cikos man jāgaida ciemos tevi...

J Juris Marchiello 06.09.2020

Jurīti, vai hakeru komandu jau esi uzrīdījis man, es jau no bailēm nezinu kur likties... vai manu IP adresi esi izsekojis, vai viss vel procesā?

J JM Houses Support Pārstāvja atbilde 14.05.2020

Cien. Jurchello mairchello tu varētu nodarboties ar kautko lietderīgāku, nevis deldēt šeit savu un cita laiku..

J JM Houses Support Pārstāvja atbilde 14.05.2020

Jurchello mairchello..IP adrese ved un ir saistīta ar šo portālu..tā ir jūsu portāla iekšējā darīšana, bet kā jau teicu jūs varētu nodarboties ar daudz lietderīgākām lietām..paldies..

J Juris Meijers Klauns 31.05.2020

Cilvēki te dalās ar savu viedokli par tevi un tavu kaktu kantori, neputrojies draudziņ, tu vari vai nu klusēt vai ari mēğināt taisnoties. Tava atbilde te nav obligāta, vari to arī paturēt pie sevis.

J JM Houses Support Pārstāvja atbilde 14.05.2020

Es nēesmu nekāds hakeris, bet kā jau teicu: sadarbības partneri man pienes šādu informāciju un ja vēlies varam arī likt kārtis galdā..

J JM Houses Support Pārstāvja atbilde 31.05.2020

Sveicināti paldies par atbildi..pirms raksta parasti norāda savu personību..piekrītu katram cilvēkam ir savs konkrēts viedoklis bet cienītais rakstītāj šis viedoklis ir pamatots vai nē, jeb tas tiek rakstīts aiz gara laika..es neputrojos bet atbildu uz jūsu jautājumu..

J JM Houses Support Pārstāvja atbilde 15.05.2020

Cien. Juris Čuriks, lūdzu norādi sava ievietotā komentāra mērķi un pozīciju..lūdzu atklāj mums savu personību lai mēs būtu vienlīdz abpusēji atpazīstami..vai arī lūdzu savus komentārus paturi pie sevis..

J Juris Marchiello 06.09.2020

Mērķis ir vienkāršs, pačakarēt tev smadzenes (lai arī cik tev viņas tur ir), spriežot pēc tavas aktivitātes komentāru nodaļā, tas pat ļoti strādā, taisnojies kā mazais ezis...