www.sudzibas.lv JET Computer SIA Datu atjaunošana SD kartei

JET Computer SIA - Datu atjaunošana SD kartei

Bija problēma ar sd karti, fotoaparātam. Pēkšņi dati no kartes nelasījās, kaut kāds gļuks. Atradu internetā šo kantori. Samaksāju par diagnostiku un saņēmu atbildi, ka viss ir slikti, datus nevar atjaunot, jo viņiem nav nepieciešama aprīkojuma. Viņi piedāvāja pa 500 euro pamēģināt atjaunot, nosūtot uz eiropu, it kā viņu partneriem. Pluss 60 euro priekšapmaksa par nosūtīšanu. Sapratu, ka man ausīs bāž batonus, tāpēc karti paņemu atpakaļ un atdevu citam meistaram. Cits meistars 2 dienu laikā atjaunoja bildes. Nesaprotu kāda velna pēc viņi taisa diagnostiku pa maksu un piedāvā visiem atjaunot datus, ja pēc tam izrādās, ka viņiem nav nepieciešama aprīkojuma? Ieraudzīja, ka dati man ir svarīgi atjaunot datus, tāpēc arī ieslēdza cenniku. Tātad, ja vēlaties tādu “profesionālu” pieeju - var droši iet pie viņiem.

A Artūrs Dante 03.05.2020

ūūūū jāāā par šiem "speciālistiem" daudz dzirdēts :))))))))))))))))))))))))))))))

O Otw 04.05.2020

Kā Jūs tā, nepadalieties ar šo mistisko citu meistaru, kurš palīdzēja atgūt datus? Daudziem būtu ļoti noderīgi uzzināt. Par šo uzņēmumu nekādu informāciju neesmu meklējis, bet varu uzreiz pateikt, ka sarežģītas datu atgūšanas programmas un aparatūra nav lēti. Piem. MicroSD kartes pat mēdz nopulēt un pielodēt 25 un vairākus mazus vadus, lai veiktu datu atgūšanu. Dažādo cietķermeņu (SSD) disku kontrolieru, čipu un programmatūras dēļ datu atgūšana paliek sarežģītāka un dārgāka. Vecajiem HDD diskiem varēja nomainīt mātesplati vai veikt magnētisko plašu pārstādīšanu. Var jau būt, ka minētajam meistaram pietika ar kādu atvērtā koda vai krekotu programmu, bet uzņēmumiem jāskatās, lai viss būtu legāli un tie tāpat vairāk koncentrējās uz citiem uzņēmumiem.