Jennyfer TC Alfa - apkalpošana

Bieži uz Rigu nebraucu(ap, . 2reizes gadā), jo dzīvoju patālu no Rīgas. Oktobrī( pirmdienā) man bija vizīte pie ārsta Rigā, tapec nolemu pectam pastaigat pa veikaliem un iegadāties jaunu apgerbu. Iegāju veikala "Jennyfer", bija pagājusas tikai paris minutes un gaju uzlaikot topinu taču iznakot arā pardeveja lika man paradit mantas un izsauca apsardzi, biju šokā, nebiju šaja veikala ilgak par 5min. Tā kā esmu studente un macos arpus Rigas tad man bija lidzi mugursoma un drēbes kas nepieciešamas visai nedēļai, paradiju somas saturu tacu pardevejai ar to nepietika, vina pati sāka rakņāties pa manu soma, jo neesot kautko parādijusi, taču ar to vēl nepietika un viņai bija jāpārbauda kāda man ir apakšvela (lieki piebilst ka pie apakšveļas stenda nemaz nepaspēju pieiet). Laikam jau ar somu nevar iet iepirkties, ja nedzīvoju Rīgā tad kur man viņa jāatstāj kad staigāju pa veikaliem?varbūt tad vajag kādus plauktiņus nevis pazemot cilvēkus un galu galā es nepikstēju kad gaju cauri pārbaudei.Pārdevēja atvainojās taču neizskatās ka vina ticētu ka neesmu neko paņēmusi, un uz manu jautajumu kapec mani bija jāpārbauda ta ari neatbildēja.tā pazemota sen nebiju un pārgāja jebkāda vēlme turpināt iepirkties, šoks ilgi nepārgāja

L Lucifers 20.11.2009

Stulbs veikals un pārdevējai laikam PMS

L lala 20.11.2009

Esmu bijusi Parīzē šajā veikalā. Atrodās nēģeru rajonā, ar šķi'bām grīdām, ja nekļūdos, tad tiešām aizķēros, jo parkets bija viļņains. Nu ko lai saka, cenas tur bija smieklīgas, pat nevar salīdzināt ar LV.

L laura 20.11.2009

Tev jāzin savas tiesības! Pārdevējām nav tiesības pārbaudīt somas...arī apsardzes darbiniekam ne(ja vien pati nesāc izrādīt somas saturu).Noformējot aizturēšanu, un policijas klātbūtnē var pajautāt uzrādīt somas saturu.

J juris 21.11.2009

Bet ir ļoti daudz savairojušies zagļi un zagles, kas siro pa apģērbu veikaliem un reizēm pēc skata nemaz nepateiksi, ka zaglis, visi solīdi ģērbušies, diemžēl tagad tādi laiki un nevajag apvainoties, ja tomēr pārbauda tavu somu.Un dēļ šitā bija jācep sūdzība???

P pufa 21.11.2009

kamē neesi izgājusi laukā no veikala- neko nedrīkst pārbaudīt.

R rrr 21.11.2009

to Juri
Tas, ka mūsu laikos, diemžēl, ir ļoti daudz zagļu, vēl nedod tiesības kuram katram pārmeklēt citu personu privātās mantas!

K Keita 24.11.2009

Mani fascinee ka cilveeki nemaz nezin savas tiesiibas...Es pat apsargam neraadiitu, bet gan liktu izsaukt polciju.

E Eseseseseseseses 24.11.2009

par so teemu esmu izteikusies jau daudzreiz - pirceeji, ziniet savas tiesiibas. nevienam ar 'siikaa suuda' sindromu slimojosam apsargam vai paardeveejam nav absoluuti nekaadu tiesiibu kratiit jums piederosaas somas vai juusu kabatas...tadus gluzi vienkarsi vajag suutiit noteiktaa virzienaa...bet cilveekiem pietruukst pasapzinjas, taapeec arii visas siis lietas notiek...pirms paaris nedeeljaam viena gudriniece publiceeja suudziibu, kur apsargs uz aizdomu pamata par zagsanu, lika vinjai bez maz vai izgjeerbties plikai...vinja sajaa portaalaa mekleeja liidzjuutiibu, bet es uzskatu, ka vinja ir vienkaarsi nozeelojma...

M Mārīte 25.11.2009

Tas ir pilnīgi normāli šajos laikos... Ja tu pati strādātu par pārdevēju, tu noteikti darītu tāpat!

L Liene 27.11.2009

Varbūt tu vnk nebiji paņēmusi numuriņu ejot uz pielaikošanas kabīni, jo tajā veikalā tādus dod, ...bet lai vai kāds bija iemesls, pārdevējai un apsargam tik tiešām nebija tiesību tevi pārmeklēt!!!;)

M Madara 27.11.2009

Kamēr tu neesi izgājusi no veikala, pārdevējam nav tiesību tev paprasīt parādīt somiņu, līz ko tu izej, apsargs var pienākt klāt un lūgt aiziet līz uz viņu kabūzi, kurā tu parādi somiņas saturu, lai tas nav jādara visu cilvēku klātbūtnē.
Pati strādaju veikalā un zinu kā tas ir, kad stāvot pie kabinēm meitenes parāda 2 drēbes, bet ienes 4, birkas atrodot, tās pašas meitenes, piebildīšu pēc skata es nekad nepateiktu, ka tik kopta meitene spēj zagt, nāk vēl mērīt citas drēbes un nopērk dažas, lai nebūtu aizdomas, pie ieejas laipni palūdzu parādīt somu, uz ko viņa sāka baurot-"ar kādāmm tiesībām utt", beigās parādīja, pati cilāja ārā, bet paņemot viņas somiņu un apskatot, pašā stūrī, protams, ieritinātas mūsu veikala drēbes!
Un kur šeit ir taisnība? man arī nav tiesību viņai aizrādīt? lai jau cilvēks zog un nes ārā???

W WWW 06.12.2009

Neviens, izņemot policiju, nav tiesīgs pārmeklēt ne jūs, ne jūsu mantas! Vienreiz kādu pāredvēju un apsargu iesūdzēt tiesā, par pilnvaru pārsniegšanu un paprasīt morālo kompensāciju...ātri izmācītu stulbus niķus!!!

M may 26.12.2009

Pati esmu iegaadaajusies, sajaa veikalaa apgeerbu.
Lai arii cik loti man patiktu sie apgeerbi, kas atrodas tur, neeju uz so veikalu nelaipno paardeveeju deelj.
Gribeedams tikai labu, t.i. papildinaat veikala budzetu, tu aizejot no sii veikala pilnigi noliidzinaats liidz ar zemi, kas taa par attieksmi?
Uzskatu, ka darba deveejiem, vajadzeetu so jautaajumu atrisinaat, ja, protams, neveelaties pazaudeet patstaaviigo klientu skaitu, kaa arii savu budzetu.

I ilze 26.12.2009

mani fascinē Jennifer Domina pārdevējas. viņu uzvedība itkā būtu pārdevējas Armani veikalā:))) Cilvēki ar vājākiem nerviem muktu, jo viņas staigā pakaļ pircējiem kā zīdaiņiem, uzbāžas ar jautājumiem, lai gan veikalā esi tik ar vienu kāju un galvenais saka nepatiesību- protams, viņu mērķis ir nopārdot, bet nu nevajag man stāstīt cik man labi tā drēbe izskatās, ja es redzu, ka ir par lielu! Pati strādāju apģērbu tirdzniecībā un zinu, ka godīga attieksme pret klientu ir ļoti svarīga. Cilvēks, kurš "nekož cauri" šitādus pekstiņus, uzķersies, nopirks un pēc tam attapsies, ka nav laba tā drēbe un nepiestāv. Un nenāks vairs uz jūsu bodi! Kolēģe atkoda kā šīs ātri atšūt- pasakiet, ka patreiz tāpat nav naudas, neko nepirksiet un tikai skataties;))) :D

M may 28.12.2009

P.S. rakstiiju par Dominas centra Jennifer paardeveejaam