www.sudzibas.lv Jelgavas Universitātes Klīnika Kārtējā ārsta nolaidība un nekompetence

Jelgavas Universitātes Klīnika - Kārtējā ārsta nolaidība un nekompetence

Ir notikusi kārtējā ārsta nolaidība un nekompetence. Vakar daktere PĒTERSONE veica trešā plaksta adenomas operāciju 6 mēneši vecam franču buldodziņam ar pilno narkozi, kā rezultātā kucēns vairs nepamodās. Klīnikas vadība paziņoja, ka viņu prāt tas nav nekas šausmīgs, ka tā ir noticis un atbildību viņiem nav pieņemtsuzņemties. Vai tiešām to saka vetārsti, kuri paši vienmēr ir pirmie par to, lai KLIEGTU PAR NEGODĪGAJIEM AUDZĒTIĀJIEM, KURI TIRGO SLIMUS SUŅUS UN NEUZŅEMAS ATBILDĪBU. Varbūt ir vērts tagad pakliegt skaļi par klīnikām visu šo "ārstu" bezatbildībām. Saskaroties ar šo nelaimi ir kļuvis zināms, ka šī klīnika ir slavena ar saviem letālajiem iznākumiem. Būtu vismaz klusām atdevuši naudu, lai cilvēkiem atkal nav 3 mēnešus jākrāj nākamajam kucēnam. Citu vārdu nav, kā "BEZPRIĢELS", jācer, ka pēc iespējas vairāk cilvēku kam ir dzīvnieciņi izlasīs un nodos tālāk cts citam un negriezīsies uz šo kautuvi.

J jana 03.12.2009

Es simtkārt paldies varu pateikt dr. Agrim Ilgažam. Manus dzīvniekus viņš ir izglābis vairākkārt un nekad nav atteicis. Ne tikai labs ārsts, bet arī jauks un sirsnīgs cilvēks. Viņam uzticos pilnībā.
Ilze Pētersone arī tikai labu darījusi. Manu kaķi, kuru citā klīnikā norakstīja, izglāba un šis spriņģo vēl tagad, jau 7 gadi runčukam. Tā kā paldies viņai!
Un nekad nepiekritīšu, ka Ilze to nepārdzīvoja un neticēšu tam. Gadās visādi. Skumji, bet fakts.

I iveta 03.12.2009

Uzskatu Jelgavas Universitātes klīniku par ļoti labu un dakterus, kas tur strādā par ļoti profesionāļiem, mani dzīvnieki ir šīs klīnikas patstāvīgie klienti. Esam apmeklējuši arī citas Jelgavas privātās klīnikas, taču diemžēl jāsecina, ka pēdējā gada laikā tajās daudz kas ir mainījies, bet ne jau uz labo pusi...

I ija 04.12.2009

Es arī varu uzteikt dakteri Ilgažu. Ķirurgs ar zelta rokām un lielu sirdi.
Gan mammas suņuku, gan manējos ir operējis un ārstējis. Buča viņam!
Kristīnei Drevinskai arī paldies! Daktere, kas neucināsies, bet izārstēs. Kristīn, paldies!

Tā kā noliet šo klīniku ar samazgām gan nevajadzētu. Kā jau visur, ir ļoti labi speciālisti un nekam nederīgi. Par pēdējiem paklusēšu, bet tādi tai klīnikā ir gan. Bet Pētersone arī ir profiņš, tā kā neaiztieciet viņu!!!
Sūdzības autorei ieteiktu apmeklēt psihoterapijas seansus. Ja nu palīdz.

I INGUCE 01.02.2010

AAarpraac...man jaaved sterilizeet muusu kajeniite, man jau nelabi metaas sho visu palasot...SHAUSMAS!

M M 28.09.2010

Kāpēc citās klīnikās franči neskaitās kritiskā šķirne un narkoze tiem nav nekas bīstams? Kāpēc citās klīnikās pirms lietot vispārējo narkozi tiek veiktas analīzes. Tādu kāpēc vēl ir kaudzēm ko varētu uzdot tieši par jelgavas klīniku. Pateicoties šai pašai ārstei dažus gadus atpakaļ mans suns varēja palikt akls...

Nezinu - ir teiciens - labs ārsts operāciju uztaisīs arī bez naudas, sliktam nekāda nauda nelīdzēs... (ceru, ka doma saprotama, ne jau par naudu te runa). :)

Tā kā man nav palaimējies un suns ir visai slimīgs, tad silti iesaku, labu, kvalitatīvu ārstēšanu varat saņemt Rīgā, Candera ielas klīnikā. Dakteri, kuri prot un zin ko dara.

Mamma 28.09.2010

Galīgas muļķības, tikai ne Candera ielā. Tur draudzenes sunim kam bija sametušās zarnas ārstēja kādu tur vīrusu. Paši varat iedomāties cik tas izmaksāja. Savukārt Jelgavā vispirms nosaka pareizu nelaimes iemeslu un tikai tad ķeras pie ārstēšanas. Paldies labajiem dakterīšiem Jelgavā Universitātes klīnikā, ka izglāba nepareizi ārstētu suni citur.

I Ieva 25.11.2010

Skatos, ka šajā forumiņā daudzi dzīvnieku saimnieki raksta un izsaka savas domas, tādēļ man ir jautājums, kas gan neattiecas uz augstākminēto tēmu, bet varbūt tomēr kāds var ko ieteikt. Mums kucītei Vācu aitu suns, konstatēja vēzi piena dziedzeros, vienu operāciju jau veicām, bet tā kā parādījās jauni bumbuļi, tad iesim griezt atkal. Jautājums ir par ķīmijas terapiju, vai kāds ir darījis to savam sunim un kādas ir sekas? Cik pamatota ir ķīmijas terapija, ja zin kādas var būt sekas (mums teica, ka sunim nieres būs "čupā"). Lūdzu izsakiet savu viedokli un pieredzi.

E elita 07.11.2011

Es ļoti gribētu zināt, kas tā ir par narkozi`/ ja tas ir ketanīns, tad viss ir skaidrs daudzi suņi pēc viņas nepamostas, vai mokās ar halucinācijām un psixozi. smadzenes iet sviestā, ukrainā tā ir aizliegta, un krievijā manuprātarī.

U Una 08.12.2011

Ievai par ķīmijterapiju sunim. Es domāju, ka ķīmijterapija ir ĻOTI dārga un nevajag spīdzināt suni.

L lindagailite 05.10.2013

Diemžēl arī man ir drūma pieredze ar Jelgavas universitātes klīniku un minēto dakteri Pētersoni. pāris gadus atpakaļ saslima sunītis, vedām vairāk kā 100 km uz Jelgavu, cerot ka tā ir vislabākā ārstniecības vieta Latvijā.
Attieksme bija izcili nelaipna un pat nevērīga, ar ārsti dialogs neizveidojās, kucēns tika paņemts klīnikā, braucām vairākkārt viņu apmeklēt. Nelabprāt atstāju kucēnu klīnikā, jo uzskatīju, ka saimnieks velta savam sunim visu uzmanību, kamēr klīnikas darbinieki tomēr nevar aizstāt mājas siltumu un pastāvīgo uzmanību. Paprasīja aptuveni 100 ls, pēc nedēļas kucēns klīnikā nomira, līķīti mums negribēja atdot, taču pēc uzstājīgāka pieprasījuma piekāpās un atdeva. Līķi aizvedām citam speciālistam, kurš veica sekciju un deva atzinumu, ka diagnoze nebija pareizi uzstādīta un tātad ārstēšana arī...Lūk tā. Sunīts bija ļoti lolots un mīlēts, tāpēc, vēl pēc gadiem, atceroties tos notikumus, ļoti sāp sirds. Neviens dakteris nav visspēcīgs, bet šai gadījumā daktere mums meloja apzināti, gan par diagnozi, gan par iespējām sunītim izdzīvot, izskatījās, ka arī necenšas īpaši glābt. Toreiz tā naudiņa man bija pedējā...