www.sudzibas.lv Jelgavas Universitātes Klīnika Kārtējā ārsta nolaidība un nekompetence

Jelgavas Universitātes Klīnika - Kārtējā ārsta nolaidība un nekompetence

Ir notikusi kārtējā ārsta nolaidība un nekompetence. Vakar daktere PĒTERSONE veica trešā plaksta adenomas operāciju 6 mēneši vecam franču buldodziņam ar pilno narkozi, kā rezultātā kucēns vairs nepamodās. Klīnikas vadība paziņoja, ka viņu prāt tas nav nekas šausmīgs, ka tā ir noticis un atbildību viņiem nav pieņemtsuzņemties. Vai tiešām to saka vetārsti, kuri paši vienmēr ir pirmie par to, lai KLIEGTU PAR NEGODĪGAJIEM AUDZĒTIĀJIEM, KURI TIRGO SLIMUS SUŅUS UN NEUZŅEMAS ATBILDĪBU. Varbūt ir vērts tagad pakliegt skaļi par klīnikām visu šo "ārstu" bezatbildībām. Saskaroties ar šo nelaimi ir kļuvis zināms, ka šī klīnika ir slavena ar saviem letālajiem iznākumiem. Būtu vismaz klusām atdevuši naudu, lai cilvēkiem atkal nav 3 mēnešus jākrāj nākamajam kucēnam. Citu vārdu nav, kā "BEZPRIĢELS", jācer, ka pēc iespējas vairāk cilvēku kam ir dzīvnieciņi izlasīs un nodos tālāk cts citam un negriezīsies uz šo kautuvi.

R Rita 07.12.2006

Šeit runa nav par to, ka ārstiem mirst slimi, bezcerīgi dzīvnieki, bet par to, ka tika atnests pilnīgi vesels kucēns uz primitīvāko acu operāciju, kuru citi ārsti taisa pat bez kopējās narkozes un kucēns nomira. Nevajag te meklēt dažādus virzienus kā visu samežģīt un novirzīties no problēmas būtības.

V Veronika 07.12.2006

Zoss!Izlasi, kas rakstīts augstāk.Tavam sunim bija iedzimta acu problēma.Vajadzēja iet tur, kur operē bez narkozes.Tāpat kā tu tos bērnus no dzemdēm bez narkozes kasīji, tev pašai vajadzētu bez narkozes acis izgriezt.

R Rita 07.12.2006

Jūs gan esat ļoti nosvērts cilvēks ar augstiem ētikas principiem! Es esmu visu izlasījusi. 1. Tas nav mans suns. 2. Es nekādus bērnus no dzemdes neesmu kasījusi. 3. Acis tur neviens negrieza, bet gan 3 plakstiņu un ar vietējo narkozi suns pat neiekustējās. Un nepalieciet rukji, tas tikai parāda cik jums ir zems intelekts un sliktas manieres un liek aizdomāties tiešām par jūsu profesionalitāti.

B bkjhuiy 07.12.2006

Es pilnīgi piekrītu Ritai- man liekas , ka ši sievietei viss nav kārtībā ar nerviem. Tas vien, ka viņa atrakstās ar tik ārprātīgām muļķībām... varbūt patiešām šis viss ir jāizkoppē un jāiesniedz ārstu ētikas komisijai.

V Veronika 07.12.2006

Acis tur neviens negrieza, bet gan 3 plakstiņu un ar vietējo narkozi suns pat neiekustējās..............................................................................Neko nesaprotu.Tad Rita ir Pētersones asistente?Un kuru suni tad operēja ar vietējo narkozi?Kaukāds murgs!Kā suns var nepakustēties, ka viņam griež ārā acij plakstu?

I ints 07.12.2006

Atvainojiet, bet vai kāds varētu ieteikt man Jelgavā kādu normālu labu klīniku. Esmu neitrāls cilvēks, bet savu kaķi ļoti mīlu un baidos viņu pazaudēt, bet arī viņam nepieciešama operācija. Uz šo klīniku tagad baidos iet, lūdzu pasakiet, kur lai griežos (Jelgavā vai Jelgavas raj.), Iepriekš saku paldies.

X Xman 07.12.2006

nu palasot to visu tiesaam sanaak smiekli, 2 karojosas frontes, viens otru apliek klients un arsts, laikam cik saprotu koleegi vel. nu mans komentars ir tads,ka sis cp vareja sanakt ar jebkuru dakteri un neviens nav nosodams jo cilveks ir un paliek cilveks ar savam kludaam,te nav runas par nekompetenci, konkretais gadijums ir sarezgits jo sis skirnes sunitim cik saprotu narkozes balancesana ir uz riska robezas kaa neka brahiocefalikis, kuri pec dabas ir joti jutigi pret narkozi. Novelesu veiksmi turpmakajaa darbaa un izturiibu.!!!!

V Veronika 07.12.2006

Ejiet droši pie Ilzes Pētersones, jo viņa ir viena no Latvijas labākajām veterinārārstēm.Taču nezinu, vai jūsu kaķim vajadzīga tāda operācija, kas būs viņas specializācijas ietvaros.Turpat strādā arī Agris Ilgažs un Oskars Kozinda, kas arī ir labi ārsti.Ja tomēr tur negribat iet, variet braukt pie Annas Jeserevičas uz klīniku "Sanarius".Anestēzijas risks ir vienmēr jāpatur prātā pat pie vislabākā ārsta, visveselākajam dzīvniekam.Šīs ķengas ir vienkārši pretīgas.Jūs izklausaties tāds prātīgs cilvēks, tāpēc esmu pārliecināta,ka izdarīsiet labu izvēli.Vienīgi pirmo reizi gan būtu labāk iepazīšanos nesākt ar operāciju, bet gan ar vizīti, konsultāciju vai vakcināciju u.t.t.Un tad jau redzēsiet, ko sirds saka.

D d 07.12.2006

Par kādiem nopelniem Ilzi Pētersoni var uzskatīt par vienu no Latvijas labākajām vetārstem? Vai varētu palūgt kādu pamatojumu?

V Veronika 07.12.2006

Pirmkārt, visu Latvijas veterinārārstu izglītība un kvalifikācija ir ļoti laba.Citi veterinārārsti savā tālākizglītošanā iegulda vairāk, citi mazāk pūļu.Viņa ir viena no tām, kas savā izglītībā iegulda gan laiku, gan līdzekļus lielā apmērā.Un ne jau velti viņa ir arī pasniedzēja Universitātē, jo mīl savu profesiju, un ar savām zināšanām labprāt dalās ar studentiem.

R rita 07.12.2006

Mīļo cilvēk, nepažēlojiet laiku un aizbrauciet pie dr. Drapče uz Rīgu Āgenskalnā Talsu ielā. Viņu TIEŠĀM atzīst par vienu no labākajiem un pamatoti. Un galvenais- viņš ir ne vien labs vets, bet arī labs CILVĒKS.

V vija 07.12.2006

Tas, ka es ieguldu "lielā apmērā laiku un līdzekļus" savām deju nodarbībām, nenozīmē, ka būšu balerīna. Bet apgalvojums, ka VISU Latvijas vet.ārstu izglītība un kvalifikācija ir ļoti laba- vai pašai smiekli nenāk...

V Veronika 07.12.2006

Neviens neapstrīd, ka Ģirs Drapče ir labs ārsts un labs cilvēks, bet braukāt no Jelgavas/Jelgavas rajona uz Rīgu pie veterinārārsta, nav labs ieteikums.Izklausās gan, ka "kādam" ir bail, ka neliešu un slepkavu vietā Jelgavas Universitātes klīnikā cilvēks sastaps profesionālus ārstus.

B Benita 07.12.2006

Labais cilveeks ir pusi no ZOO ambulances inventaara prihvatizeejis. Tas jau nekas, viss tachu tiek likts lietaa.

R rita 07.12.2006

Ar abām rokām- par dr.Ģirtu Drapči!!!!!!!!!!! Super profesionālis, perfekts ķirurgs un tiešām ļoti , ļoti patīkams cilvēks. Maz runā, bet dara. Un, ja tādam dakterim neizdodas glābt dzīvnieku, tad tiešām varat būt droši, ka tas nebija iespējams.

L ligita 07.12.2006

Grūti lasīt to ko šeit redzu. Zaudējumi atstāj aiz sevis skumjas, bēdas, sarūgtinājumi.Bet vai tie ļaunie vārdi un nosodījumi, jums atvieglo zaudējumu? Visi sliktie vārdi un ļaunās domas ir kā bumerangs, kurš atgriežas pie sūtītāja.Varbūt tas ir pārdomu laiks katram par to- kā es dzīvoju? Katrs mēs esam cilvēks ar savām vērtībām , plusiem, mīnusiem, veiksmēm un neveiksmēm. Tādi mēs esam, bet ne jau mums kādu nosodīt. Katrs saņem pēc saviem nopelniem, tikai nevajag vainot citus brīdī, kad tev neveicas, padomā kādēļ tā? Ko es daru nepareizi? Sāc ar sevi netiesā citus , to tavā vietā izdarīs dzīve.....

V vija 07.12.2006

Esmu mediķe un zinu, ka mūsu slimnīcā gan neviens neuzdrošinās sevi PATS nosaukt par vienu no Latvijas labākajiem ārstiem. Protams ir labi, ja ir augsts pašnovērtējums, bet tāda sevis slavināšana.. Un nu jau sākas kolēģa dr.Drapčes nomelnošana tikai tāpēc, ka cilvēki viņu atzīst par labāko. Vai Jums tiešām pašiem nepaliek neērti, cien. Jelgavas dakteri?

A anita 07.12.2006

Augsti profesionālie Latvija Veterinārārsti!!! Vai šādus jautājumus - kā Jelgavā mirušā sunīša operējušās ārstes ciniskā attieksme pret klientu un savu darbu, gan citā tēmā apspriesto Mazo Brāļu Hospitālī strādājošo ārstu neētiskā rīcība - nebūtu jāizskata Latv.Veterinārārstu biedrības Profesionālās ētikas komisijai. Varbūt vienkārši pašiem jāsāk domāt un runāt par tādu daudziem ārstiem svešu jēdzienu kā 'ārsta ētika'.

V Veronika 07.12.2006

Augsti godātais padomu devēj!Lūdzu vērsieties ar savu ieteikumu Latv.Veterinārārstu biedrības Profesionālās ētikas komisijā.Šis ķengu portāls laikam nu nebūs īstā vieta, kur jūs tiksiet ņemts nopietni.

J jkjhgf 08.12.2006

esmu vairāku dzīvnieku īpašnieks un redzot , ka šeit jau diskusija ir ievirzījusies par klīnikām un ārstiem vispār un zinot, ka šeit pārsvarā atrakstās vetārsti, tad vietā būtu jautājums--- kāpēc pēdējā laikā ārsti arvien mazāk ievēro ārstu ētiku? Kā lai to saprot, ka cilvēks vēl ar savu suni, vai kaķi līdz mājām nav atbraucis, bet visa latvija jau zin, ka viņš ir bijis klīnikā un ar ko dzīvnieks slimo. kā lai jūs ciena par to? Viena no šādām klīnikām ir MAZIE BRĀĻI- tur strādājošās dāmas vienkārši ir nepārspējamas, tālāk ir tas pats KAVETS un ČIEKURKALNS. Pēdējā lielākā pļāputaša piedevām ir vīrietis. Pie ārsta cilvēki griežas tad, kad viņu dzīvniekiem ir nepieciešama palīdzība, bet viņš tiek izvazāts par dubļiem. par to es cienu dakteri KUKAINI. pēc vizītes pie viņa vēl nekad nau nācies dzirdēt atsksņas un arī ieteikt viņu citiem nekautrējos.