Jelgavas Pilsētas Slimnīca - slikts serviss

jelgavas slimnica piekta stavair ists naves konvejiers tur ar atrajiem no dobeles aizveda mamu atieksme sliktak ka cietuma kad lika sistemas abas rokas saseja pie gultas un pasi aizgaja uzvairakam stundam matei notirpa rokas visu laiku gulot uz muguras .kad nema nost sistemu atstaja vala adatu pakuru saka nakt asenis turpat blakus gulta nomira tantina kura ta ari noguleja lidz ritam tas vis notika vienas nakts laika.

Sigita Bronze 03.04.2018

Beztabu vai call it fake and gay.

Šausmas, šausmas! Tikai nevar īsti saprast, slimnīca jeb pareizrakstība vainīga...

G guncha 04.04.2018

Jūsuprāt, slimnīca=pareizrakstība, jo "jeb" lieto starp sinonīmiem?! Pareizi ir starp šiem vārdiem rakstīt "vai".
P.S. Ievazātais "jeb" lietojums rada aizdomas, ka runātājs nejēdz, ko runā.

V Vic 03.04.2018

Roku piesiešanas prakse attiecībā pret pacientiem, kuriem nepieciešama uzraudzība, tiek pielietota arī citās slimnīcās.

V Vic 03.04.2018

Roku piesiešanas prakse tiek pielietota arī citās slimnīcās.