Jelgavas Pilsētas Slimnīca - Parazīti

Nepagāja nemaz nedēļa, kā bērns atbrauca no slimnīcas ar pilnu galvu utīm.Mana sajūta, ka tur gultasveļu nemaina, un profilaksi neveic.

X xxx 24.01.2009

Jelgavas Slimnīca jau sen ieguvusi nekrietnu slavu! Tikai nesaprotu kaapeec nekas netiek dariits lai situaaciju uzlabotu! Es arii esmu saskaarusies ar rupjiibu, nekauniibu, un stulbumu no JPS darbiniekiem!

O olga 21.02.2009

nezinu, nezina..Man jelgavas slimnica patik.

J Juris 21.02.2009

Es arī esmu saskaries Jelgavas slimnīcā ar rupjību, necieņu un stulbumu. Es nesaprotu, kāpēc ir tik briesmīga attieksme no ārstu un medmāsu puses. Par ko viņiem vispār maksā naudu?

S Sibila 25.02.2010

Nu Jelgavā zinu tik vienu slimnīcu - man pa logu bija skats uz cietumu.
Man ir bijusi pirms 4 gadiem saskare ar traumatologiskās nodaļas dakteri (sievieti - uzvārdu neatceros), ja nemaldos viņa bija nodaļas virsārsts, super profesionālis. Bet nu tās māsiņas un sanitāres... viena par otru trakākas. Tās atceros kā murgu, kad vajadzēja nekad nevarēja nedabūt rokā.
Bija tāda māsiņa, maziņa un diezgan apaļa, arī dikti patika - loti tieša, bet tai pašā laikā mīļa un saprotoša.

A Anonimi Tapatas 03.04.2018

jelgavas slimnica piekta stavair ists naves konvejiers tur ar atrajiem no dobeles aizveda mamu atieksme sliktak ka cietuma kad lika sistemas abas rokas saseja pie gultas un pasi aizgaja uzvairakam stundam matei notirpa rokas visu laiku gulot uz muguras .kad nema nost sistemu atstaja vala adatu pakuru saka nakt asenis turpat blakus gulta nomira tantina kura ta ari noguleja lidz ritam tas vis notika vienas nakts laika.

L lu.stan 09.04.2020

jelgavas slimnica nezinu kura stava terapijas nodala ir mana mate,,nevaram sanemt nekadu informaciju ,kas vispar notiek! Telefoni neatbild...masas neko nezin ,arsti negrib runat izskatas ka ists naves konvejers