www.sudzibas.lv Jelgavas pilsētas slimnīca Nekompetentā / vienaldzība

Jelgavas Pilsētas Slimnīca - Nekompetentā / vienaldzība

Sveiki. 22.10.2020 bijām Jelgavas pilsētas slimnīcā ar sūdzībām par to, ka mazulei (9mēneši) ir sāpes kreisajā kājiņai "ne saliekt, ne parāpot" no uzņemšanas nodaļas sagaidīja mūs "traumatologs/ķirurgs" kas lāgā pat nezināja " kas būtu jāmāk mazulim 9 mēnešos" aizsūtīja mūs uz otru slimnīcas pusi pie "bērnu traumatologa". Tur mūs sagaidīja Vija Lomanovska ar acīm pārmeta mazulim pāri un ar tekstu " viņai jau nekas nav, viņai viss ir kārtībā, varat braukt mājās", bet tad viņa piedāvāja uztaisīt rentgenu un protams mēs piekritām.
Protams V.Lomanovska pārbolīja savas redzenes un sašķobīja seju kā pēc citrona devās taisīt nosūtījumu uz rentgenu, sapratuši, ka šeit nekas labi nebeigsies pa taisno devāmies uz "BKUS" Rīgā. Kur atklājās, ka mazulei ir lauzsts augšstilbs un viņai tagad būs jāpava vesels mēnesis ar ieģipsētu kāju. < To mēs mūsdienās saucam> Mazulei tak nekā nav, ganjau tāpat viņa raud.

Nekad dzīvē vairs Jelgavas pilsētas "sūdu bedri" neapmeklēsim pat, ja citās pilsētās pēkšņi bērna vizīte sāks būt par maksu.
Ar šo sūdzību neapstāsimies un rakstīsim arī pašiem lielajiem, jo šī nav pimā reize, kad šādā manierē izceļas Jelgavas pilsētas "nopirktie papīri ". Kauns, kauns, fuu..

22.10.2020

A absk12 22.10.2020

Man vairāk interesē kā Jūs pieskatāt savu bērnu, ja 9 mēnešos salauž augšstilbu!
P.S - Gribēšu redzēt tās "gudrinieces" sejas izteiksim, kad aiziesim pie viņas ar ārsta slēdzienu par augšstilba lūzumu. Āmen. -Bet es vēlēšos redzēt Jūsu sejas izteiksmi, kad apciemos kāds no bērnu aizsardzības dienesta un apvainos tajā ka nepietiekami pildāt vecāku pienākumus! Āmen!

Kautko tamlīdzīgu arī gaidīju. Neko gudrāku no savām 3s šūnām izspiest jau nevarēja.
A tas kā salauza tika atzīmēts, jo to diemžēl paredzēt nevarēja. Samisējās kājas un uzkrita virsū otrs bērns 3s gadnieks. Bet kāda jau tam starpība, interneta idiotiem, ka tik kautko grudru iepirst starp komentāriem.

S SaivaT 22.10.2020

Mums mājās ir lielais brālis,kuram samisējās kājas un sanāca uzkrist māsai virsū kura tobrīd atradās četrrāpus.

Vagons Komā 22.10.2020

Varbt pietiek uzbrukt vecākiem?

T TavsSencis 23.10.2020

Kur skatās Bāriņtiesa? Bezatbildīgi vecāki, turklāt vēl agresīvi noskaņoti. Ar steigu jārīkojas, kamēr nav izaudzināts nākamais kotletes ēdājs.

A absk12 22.10.2020

Vecāki var uzbrukt jebkuram?

S SaivaT 23.10.2020

Tu visgudrais komentētāj,gribētu redzēt ko tu mūsu vietā darītu,ja ar raudošu mazuli dotos uz slimnīcu bet tev saka ka viss ir ok,lai gan es kā vecāks,nevis ārsts saprotu ka kautkas nav labi. Sakot to ka bērnam kautkas nav labi ar kāju sūta uz muguras rentgenu,kuram atbildes būs tikai rīt.

A absk12 23.10.2020

Es kā minimums nerakstītu te un vēl ar tādu bravūru- braukšu pierādīt ārstam kaut ko ...
Ja neesi gatavs ka tavam viedoklim nepiekritīs, tad neraksti internetā!

T TavsSencis 23.10.2020

Saiva T, nevajag taisīt histēriju

Kas par pretrunām? "bet tad viņa piedāvāja uztaisīt rentgenu un protams mēs piekritām." Tad tomēr piedāvāja? Kāpēc divi profili vienā sūdzībā? Personības dubultošanās? Lielais brālis da..nis tik neveiksmīgi uzkrita māsai, ka salauza vēl elastīgo 9 mēnešus veca bērna kaulu? Kāpēc fakts netika uzreiz izklāstīts ārstam uzreiz? Idi..tu ģimene

S SaivaT 23.10.2020

Viss ārstiem tika teikts,bet neviens neklausījās!Da*nis varbūt esi tu vai tavi bērni!

S SaivaT 23.10.2020

2 profili ir jo sūdzību rakstīja vīrs,bet komentēju es! Un rentgenu piedāvāja mugurai,ar iespēju saņemt rezultatus rīt!

S stellas 23.10.2020

Varbūt jāsāk saruna ar ārstu ar skaidrošanu, kas ir noticis, kā bērns ir kritis, vai kaut kas ir uzkritis virsū html. Augšstilbs nevar salūzt no ikdienišķas slodzes.

S SaivaT 23.10.2020

Viss ārstam tika pateikts,kas un kā notika.