www.sudzibas.lv Jelgavas pilsētas slimnīca Mums nospļauties uz parastiem mirstīgiem

Jelgavas Pilsētas Slimnīca - Mums nospļauties uz parastiem mirstīgiem

Otro mēnesi ārstējos no sāpēm kreisajā kājā, katru dienu braucu uz dienas stacionāru zvc. Kāja sāp šausmīgi, sevišķi naktīs. Un vienu nakti 15.06. Pl.04: 00. Sāpes bija tādas ka nolēmu aiziet uz slimnīcu (dzīvoju netālu) . Atnākot uz uzņemšanu, visu paskaidroju ar cerību ka man nu vismaz uztaisīs kādu poti lai noņemtu sāpes. Taj vietā klausījos lekciju par savu nekaunību ka varu ievelties slimnīcā četros no rīta, un ārsts mani nepieņemšot jo ir ļoti aizņemts savā nodaļā. (laikam Saldi gulēja) . Tā es ar mokām atgriezos mājās. Lai sagaidītu pl.10;00. Laj tiktu pie sava ārsta. Gribu pateikt liels "paldies"darbiniekiem un tam dežūrārstam, un novēlēt viņiem visu to "Labāko".

15.06.2020

L Lailailai 15.06.2020

Ārstējošajam ārstam par nakts sāpēm nestāstīji? Izlēmi šo faktu, nakts vidū, darīt zināmu dežūrējošās internistam Jelgavas slimnīcā? Flebologi un algologi strādā dienas darbu. Naktī nav pieejami. Pie tam, kurš uzņemsies atbildību laist jelkādas zāles cilvēkam, kuru redz pirmo reizi dzīvē? Blaknes, alerģijas... Tev bija jādodas uz diennakts aptieku RAF vai kur nu tā atvērta un jāpērk tie analgetiki, kas nu tur pieejami. Un nākamajā dienā jākonsultējas ar savu ģimenes ārstu vai ārstējošo ārstu par šādu situāciju un lietojamajiem medikamentiem.
Ne sūdzības “jācep” par neko.

⛔️ 17.06.2020

Jā man arī vajag vienu morfija poti, nu baigi baigi vajag