www.sudzibas.lv Jelgavas pilsētas slimnīca Medmāsas izskats un kompetence

Jelgavas Pilsētas Slimnīca - Medmāsas izskats un kompetence

Jelgavas pilsētas slimnīcā 4. Stāvā terapijas nodaļā māsiņai Karinai ir pieaudzēti gari neestētiskie nagi, sakrāsota seja kā lellei, it kā viņa strādā uz ielas nevis slimnīcā. Uz ko ārsts Meiers pateica ka tas ir normāli. Med. Personālam nepiederošs izskats, bet visiem vienalga. Guli slimnīcā kā mauku mājā.

M Macc 01.11.2016

Izskatās ka kādam skauž, ka kāda izskatās labāk par viņu pašu? Facebook Tev vispār fake profils ar fake bildi. Laikam zems pašnovērtējums. Man tieši patīk skaistas māsiņas nevis resnas smirdīgas padomju omes. Fu.

M Madara Pilauska 01.11.2016

māsiņām jazin savu darbu nevis kā grāvstīt cilvēkiem rokas ar mauku nagiem.

M Madara Pilauska 01.11.2016

labāk par mani te neviena neizskatās

M Mamma56 01.11.2016

Jā.. skaistas māsiņas ir seksīgas!
Mauka vari būt tikai tu pati, ja par citiem tā izsakies

M Macc 01.11.2016

Pastāsti kādai jāizskatās māsiņai?

M Madara Pilauska 01.11.2016

estētiskai. ar tīrām rokām un normāliem nagiem.

M Macc 01.11.2016

Tāpati uzpucēta caca vien ir. :D

M Madara Pilauska 01.11.2016

es kosmētiku nelietoju tikai krēmiņus. bet slimnīcā personālam jābūt bez kosmetikas un bez mauku nagiem. lai rokas ir dezimficētās un lai nagi neiedurās miesā. ir diezgan pretīgi tādu meičuku laist pie sevis.

A absk5 01.11.2016

A Tu pamēģini lietot!Varbūt dzīve sāks iet uz labo pusi un nebūsi tik neapmierināta!

tadi līdzīgi nagi medmāsiņao

Nu slims cilvēks taču, tā Madara Pilauska. Pat ļoti slims...

M Madara Pilauska 03.11.2016

kam patīk prostitūtas jābrauc uz Pattayu. un vēl tagad armēņu medmāsas izskatās pēc ielas meitām

M Madara Pilauska 03.11.2016

māsiņai jāveic proceduras vairāk viņai neko nevajag darīt. lasiet likumus kād jāizskatās med.personālām. te neiet runa par to patīk puišiem muku nagi vai nē. te iet runa par slimnīcu. gribi staigāt ar nagiem un karāsoties un smaržas uz sevīm , tad ej un strādā nakts klubā. kas pieņiem darbā slimnīcā cilvēkus?!

D Dontkillmyvibe 03.11.2016

Gan jau vīrs guļ slimnīcā un šī greizsirdīga ????

M Madara Pilauska 03.11.2016

nevajag te rakstīt savas iedomas un neīstenotās seksa fantāzijas. te iet runa par likumīgu izskatu med.personālām. novēlu jums visiem, kuri te raksta nevis faktus, bet iedomas, pagulēt dienu slimnīcā, lai jums iedur savus 3cm garus nagus ktkur :-D un vēl kādas slimības un infekcijas dabūšot , vērsities tiesā

P pocan18 05.04.2017

Jelgava biju pats sapes vederā uz ko mani uzreiz izlaiz ara no slimnicas ar visām sāpem un 10 euro noplēsa...apkalpošana mēsls un ārsti mēsli tur sēž...